Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:40 18.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Контрацепция след ражданенови [re: River_]  
Автор bejb (едно такова...)
Публикувано11.07.02 17:45



права си:) този метод давал едва 25% сигурност въпреки, че масово се практикува и то от древни времена:)
Ние днес ставаме на 7 месеца, а вие?:))
Ти от Варна ли беше?



Тема Re: Контрацепция след ражданенови [re: bejb]  
Автор River_ (доброжелателна)
Публикувано11.07.02 17:48



От Варна сме. Моя е малко по-голям - на 30.11., но зодията е същата. Събота ще се видим нали?
BTW: Какво правите вкъщи? Няма ли да излизате. Аз сега приключвам с компютъра, че моя вече не го свърта вкъщи



Тема Re: Контрацепция след ражданенови [re: Пaлмиpa]  
Автор bejb (едно такова...)
Публикувано11.07.02 17:54



като се замислиш - нищо лошо не ти прави - нито хормони ти вкарва, нито ти травмира вътрешностите, нито се пени, щипе или се всмуква от лигавиците...
Така като си размишлявам излиза, че е най-безобиден и най-надежден. Е, не е като без, ама то пък и ако това го нямаше...

ама ако се скъса пък (незнам късат ли се често)...
трябва значи да имаш винаги Постинор под ръка:)



Тема Re: Контрацепция след ражданенови [re: Пaлмиpa]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано11.07.02 18:39



Моят е против да съм се "тровела" с каквито и да е лекарства и избрахме презервативите. Комична е проверката, която им правим след това - евентуално да няма дупчица.



Тема Re: Контрацепция след ражданенови [re: Debora]  
Автор Пaлмиpa ()
Публикувано11.07.02 18:49



Айдееее, и аз влизам в стройната редица на ползващите презерватив....
Ей, ама купона ще падне ако не издържи някой на проверката....



Тема Re: Контрацепция след ражданенови [re: Пaлмиpa]  
АвторET (Нерегистриран)
Публикувано11.07.02 19:33



Още нещо - помпичка, кърмене - хубаво, ама да не се заблудиш, че кърмата пази от забременяване! Не знам колко е процентът на сигурност, но доколкото си спомням, на мен изобщо не ми дойде мензис между раждането на първото и забременяването с второто - кърмех, после като отбивах, отбивах бавно - т.е. бебето си ядеше от мене и после му добавях от друга жена кърма и така до 5 месеца след раждането, когато взе да ме боли зверски операцията и като отидох на лекар ми обясни, че е така, щото матката нараствала с новото бебе :-))



Тема Re: Ниенови [re: doktorka]  
Автор [desi] (усмихната)
Публикувано11.07.02 20:56



Е, то това си изглежда сладко :)) Още няколко месеца без мензис, и после да се повтори ..:) Поне докато се кърми си е добре - аз ставах на парцал с първото като ми дойде - и кърмене и загубата на кръв ....а и докато кърмех направо усещах как почва да се лее пустия му мензис като засучеше бебока...

Така че тази контрацепция много ми хареса :) А и ще се чувствам като тинейджърка



Тема Re: Ниенови [re: [desi]]  
Автор doktorka (neredovna)
Публикувано11.07.02 21:11



abe nai dobre e bez seks..nima murdane...niama zabremeniavane...
a puk na men taka si mi haresva da si e "au naturel"(taka li se pishe na frenski?)...
puk i hapchetata mi pomognaha s bolkite pri menzis...prosto nimah takiva...
Pak kazvam sveshtichkite i penita i pr gelove..sa mnogo nenadejdni...Osven che se peniat...
ima i druga vuzmojnost osobeno za Palmira..(nali si v Evropata niakude?)
Diafragmite...ima gi v razlichni razmeri...slagash si ia sama...Prilicha na gumena "kupichka"..pulnish ia sus spermiciden gel i ia slagsh taka ch eda pokrie otvora na shiikata..dosta e dobro kato sredstvo..i s moje bi s nai -malko stranichni efekti...Pitai si lekaria za tova...



Тема Като се скъсанови [re: bejb]  
Автор Smile. (през зъби)
Публикувано12.07.02 09:03



или (още по-лошо) е дефектен - се получава бебе Диди хихихихих



Тема Скромно мнениенови [re: Пaлмиpa]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано12.07.02 11:45



Уф, аз само да ви кажа, че поне тези които ги продават в БГ при мен много се късат. И са си в срок на годност и са все добри марки, Durex, LifeStyles, Cool, те са малко по-малки от нормалното, или по точно гумичтата им горе е малко по тясна. Единствените от които не сме късали Cama Sutra, много невзрачни, но добни се оказаха. То обикновено се усеща като се скъса, или аз вече имам такава мания, че може да се скъса, и винаги съм на щрек и успявам да предупредя за опасността Ама и той би трябвало да си усеща. Ако трябва да изработя някаква статистика 1 на 10 се къса, при нас А проверката след това е задължителна, едно време докато ходех в банята и ги пълнех с вода
Но иначе са единствения метод който предпазва от болести и инфекции, което не е никак за пренебрегване.
Успех

Omnia vincit amor



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.