Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:43 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Секциото ....влизане в живота през широко отворена  
Автор !Блyдницa (/любопитна/)
Публикувано17.06.02 09:24



..врата..понеже ми е писнало да се делят жените на такина който били невероятно смели и раждали по естествен път и на такива който пазели себе си раждайки със секцио..ами хайде помислете кое е по приятно за бебчето дали да излезе през ключалката или през вратата..не че искам да се хваля но моето синче беше много по хубаво отдругите родили се по естествен път...кожичката изпъната беличко без синини..с идеално оформена главичка...защото му беше предоставен най-лесният начин за да се появи....а самото секцио какво пък толкова..операция като операция...на 2рия час си съвсем адекватна..да не говорим че и нямаш разкъсвания..и си направо като новичка т.е радост и за таткото де....а и доктора при който раждах ми каза че все повече жени пожелават този начин на раждане без да имат интикации за това...снаха ми също роди при това сама го пожела секциото а е докторка т.е. наясно поне донякъде с нещата...и при нея нямаше проблеми...така че към секциото погледнете без страх..

Любов е всичко от което се нуждаеш ти.
Д.Ленън


Тема Re: Секциото ....влизане в живота през широко отворенанови [re: !Блyдницa]  
Автор Flash (:o)*)
Публикувано17.06.02 09:39



Всичко това мога да напиша и аз. Само трябва да заменя "секцио" с "нормално раждане".
Никакви дефекти си няма милата/:-)))те после се дефектират:-)))/ . Изплака и заспа. А за мен...не само липса на разкъсвания каквито и да са те...адекватноста не си я губих...:-))...видях как срязаха пъпната връв, дадоха ми я веднага...бях една малка магьосница в този момент. Едва издържах 2та часа в следродилно и час след това бях в банята. После чисто нова вън при тати, бати и леля...
Деси е права в едно - за бебетата е щок моменталната смяна на средата. Най малко кислороден. Неееее...нищо им няма после слава Богу.
Ама ако ще си мерим децата по красота, белота и разни такива - давай - имам снимки

...така че към нормалното раждане погледнете без страх..





Тема или преведено на новобългарски - с пари всичконови [re: !Блyдницa]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано17.06.02 09:42



можем да си купим


Браво и на теб и на снаха ти!
Да я поздравиш за умната постъпка!
Какво да кажем ние родилите по две, че и по три деца "през ключалки".
Те нашите посинели, изкривени, неоформени, грозни бебета.
А пък мъжете ни ... горките те. Дори и за раждането на децата си помагат!
Верно си заблудена миличка!

Редактирано от Debora на 17.06.02 09:47.



Тема Re: Секциото ....влизане в живота през широко отворенанови [re: !Блyдницa]  
АвторДoдo (Нерегистриран)
Публикувано17.06.02 09:58



По тая тема не се ли каза вече всичко??
Сега пък остава и да се хванем за косите на коя бебето е най-хубаво!Стига де!
Я кажете има ли майче в Стрелбище?



Тема Re: или преведено на новобългарски - с пари всичконови [re: Debora]  
Автор !Блyдницa (/любопитна/)
Публикувано17.06.02 10:12



Някъде да съм казала едните са такива а другите по -различни..все са си бебета...но не в това се изразява смелоста на една майка...трудното е после когато ги отглеждаме...просто ние родилите иначе не сме различни..това е смисъла на постинга ми....жалкото е че не си го разбрала..

Любов е всичко от което се нуждаеш ти.
Д.Ленън


Тема Re:нови [re: Дoдo]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано17.06.02 10:17



Да бяхме обсъждали бебетата си, щеше да е наистина една мила и приятна тема.
А не да говорим за кървища, марли и не знам какво си.



Тема Re: или преведено на новобългарски - с пари всичконови [re: Debora]  
Автор Kapли (it's me!)
Публикувано17.06.02 10:34



Еееееее стига с тия пари де, писна на зрителя вече, то е ясно че ако имаш пари ще гледаш да си уредиш да ти е по-комфортно, независимо какво ще е раждането. Ние бяхме в безпаричен период и мъжа ми взе заем за да родя в частна клиника и да бъда във ВИП стаята. Всеки има различни приоритети, за мен по-важно нещо от това не е имало, как няма да дам пари и да си ми е добре??

според мен и двата варианта за раждане са си ОК, сега какво ще се надхвалваме кой е родил по-леко ли??

You don't fool me


Тема Re:нови [re: Kapли]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано17.06.02 10:58



Ти да не си "снахата"?

Шегувам се!
Подразни ме че Блудница дето никога не е показала, макар и малък интерес към клуба, идва точно след като се утаиха "страстите" по въпросната тема, и я започва наново и то с ясно предизвикателство.
Е какво ще мълчим и да си мислят нераждалите че нормалното раждане осакатява едва ли не децата ли?!
Ами в клуба пишат доста жени дето "мъжете им не се радват".
Или чие дете е най-хубаво и на коя е по-тясна.?!

Толкова ли няма по-интересни и важни теми за обсъждане?
Извинявам се за грубия начин на изразяване, ама ми писна.
Още малко и размери ще си даваме тука.

А парита се си пари - нищо повече от едни банкноти.
А и не са вапрос на темата.

И последно от мен за въпросното секцио - не съм му противник. Дори на косъм се разминах от него втория път.
Противник съм една жена от каприз да си поиска секцио и да го "наложи" на човека, който трябва да реши.
Вече е позната епидуралната в БГ, та не виждам защо ще предпочете секцио, а не с нея например.
За теб знам, че си родила със секцио, но не съм прочела да го препоръчваш като единственният и правилен избор - ами нека всеки си прави избора, без да го размахва пред лицата на всички.



Тема Re: Секциото ....влизане в живота през широко отворенанови [re: !Блyдницa]  
Авторha (Нерегистриран)
Публикувано17.06.02 11:37



Abe ti da ne si maloumna be??



Тема Стрелбищенови [re: Дoдo]  
Автор ellion (sancta)
Публикувано17.06.02 12:53



Здрасти! Аз съм в Емил Марков, едните баба и дядо са в Стрелбище, така че Южния парк е наша територия! Свиркай като излизате




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.