Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:36 10.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема бащата на бебето ми го прокле  
Авторпипи (Нерегистриран)
Публикувано04.06.02 22:11



Бащата на бебето ми каза , когото разбра че съм бременна , че детето ще е кармично обременено защото той не го иска. Добре звучи нали?



Тема Re: бащата на бебето ми го прокленови [re: пипи]  
АвторET (Нерегистриран)
Публикувано04.06.02 22:27



Не звучи добре и не е вярно. Във всички случаи, ако толкова вярва в кармата, да си опича акъла с тия брътвежи. Никакво внимание на глупости не обръщай, а се организирай отсега да се справиш с натоварванията около бебето. Малко мисъл, никаква паника и всеки ще си справи. От много умуване за глупостите на другите хора няма да прокопсаш. Като е избрал точно този момент да се държи като свиня, негова си работа, твоя работа е да не допускаш да ти влияят такива неща. Това са дивотии. Ако си затриете детето, може би
кармата на цялата компания ще се подобри?!?! Мани кармата и другите окултни дивотии, нещата са далеч по-земни и опират до морал. Ако му стиска да прави бебета, а после му е по-лесно да бълва гущери, вместо да си стегне гъза и да си ги гледа, да му прощаваш за израза, майната му. Не можеш да отговаряш и за него. Не го е проклел, не бой се, такива клетви не хващат, за него лошо, щото всичко се връща, детето не му е направило нищо. Дръж се далече от лоши хора като си бременна и да ти е живо и здраво бебчето.



Тема Re: бащата на бебето ми го прокленови [re: пипи]  
Автор Samsara (непокорна)
Публикувано04.06.02 22:36



Ааааа, неееее, той е кармично и психически обременен, защото е идиот!



Тема Re: бащата на бебето ми го прокленови [re: ET]  
Авторpipi (Нерегистриран)
Публикувано04.06.02 23:04



Аз все още не съм родила , ще ми се случи всеки момент, а той не се е обаждал от три месеца да види дали сме живи дори! Няма май смисъл въобще да го допускам до бебето, дори и да му казвам когато се роди. Днес случайно го видях в нета и ме заговори . И ме попита знаеш ли какво - кога ще се ражда? Даже не може да назове думата "бебе" или "дете" .Какво повече да го обсъждам.
А дълго крих от много хора че съм бременна , точно защото се страхувах от лошотии. Сега вече няма как да крия , но все пак ще има доста изненадани. Наистина само да сме живи и здрави и двете или и двамата , за да можем да се отгледаме, защото няма на кого да разчитам освен на себе си.Все пак ще се справя::))



Тема Re: бащата на бебето ми го прокленови [re: Samsara]  
Автор mery_ (брюнетка)
Публикувано05.06.02 00:33



I az sum napravo shokirana!
Ta za Boga - tova muniche e sobstvenata mu kruv i plut!!!!
Shto za izrod e tozi muj???????????


Da ste jivi izdravi ti i bebcheto i stoi dalech ot tazi svinia!
Jelaia ti leko rajdane i spokoino detence!
Uspeh!

Съдбата води желаещия, нежелаещия влачи!


Тема Re: бащата на бебето ми го прокленови [re: mery_]  
Автор doktorka (neredovna)
Публикувано05.06.02 02:46



milo PIPI...shtiah da ti kaja onzi vic. deto:"mojesh li da biagash?...mojesh?..togava biagai..!"...Kolkoto po-dalech eot tozi taka narechen muj..tolkova po-dobre...
Ako pitash maika mi koito e omujena ot 37 godini..mujete triabvat na jenite samo za da im praviat bebeta...ottam natatuk edna jena moje da se spravi sama... mnogo trudno shte ti e...ama kato ima za kago da se borish...za deteto si..imash cel v jivota si...shet se spravish...
Viarno ujasno boli i e nespravedlivo..zashtoto triabvat dvama dushi ,za da stane bebe i za teb tova e chudo..ama za edin muj..i to takuv kato tozi deto go opisvash....te daje ne znaiat,ne mogat da se ravulnuvat ot cialat prelest koiato edno dete moje da ti dade..Zaedno s vsichki trudnosti i trevogi
piklio nedozrial mu vikam az na edin takuv"muj"...
kakto se kazva.."toi shte si nameri maistora..."..
tov adete si e tvoe...ti shte go obichash povech eot vsichko drugo..i shte ti nosi tolkova radosti...
da kajat drugite maiki...kak e bolka i radost da imash dete..s ili bez nuj do sebe si...
ia go zatakovai....(s izvinenie)...
koga idva bebeto?



Тема Re: бащата на бебето ми го прокленови [re: пипи]  
Авторlady (Нерегистриран)
Публикувано05.06.02 08:51



Hayde, nedey da se otchaivash.Prosto izoliray "bashtata" i ne go dopuskay do deteto.Pojelavam ti goliam kuraj i mnogo radost s detentze.A ti shte gi imash,viarvay mi.
Uspeh ,shte se spravite.




Тема Re: бащата на бебето ми го прокленови [re: пипи]  
Автор alabin (мама)
Публикувано05.06.02 09:48



Прочетох всички мнения и се присъединявам към тях. Мога само да прибавя, че отдавна е минало времето, когато е било срамно да родиш неомъжена. Според мен няма нищо по-красиво на света от бременна жена и майка с дете. Така че, мило момиче, гледай си детето, зарежи този мъж, който му се води биологичен баща, вземи живота си в твои ръце и го живей така, както смяташ, че ще е добре за теб и за детето! Е, ще ти е доста трудно, но щом си се решила на тази стъпка, предполагам, че си наясно с каква отговорност се нагърбваш!
Желая ти всичко най-хубаво, леко раждане и да си родиш едно хубаво и здраво бебче, с което да си носите радост и щастие един на друг!

Пътят към ада е осеян с добри намерения!


Тема Re: бащата на бебето ми го прокленови [re: пипи]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано05.06.02 09:50



Мъчно ми е, че е трябвало да чуеш подобни думи! Макар и пълни глупости, те са те наранили. Трудно е да дадеш съвет, който да повлияе на чувствата на един човек, но пък аз лично към такъв "баща" бих могла да изпитвам само отвращение!
Колкото до карми и проклятие, защо ли не се запита, дали няма да попълни редичката на татковци отглеждащи чужди деца като свои (не осиновени или от преден брак на съпругата), или пък от тези чакащи с години появата на дете.
Обикновенно така става с такива "отворени" татковци като този.

Опитай се да гледаш напред и да потърсиш помощ от близките си, та дори и само морална да е тя!



Тема да го духанови [re: пипи]  
Авторбяcнa (Нерегистриран)
Публикувано05.06.02 09:57



Я да го духа този педал ,грозно звучат тези думи , ама друго не ми идва на ум.
Хич да не ти пука,раждаш си детенцето ,гледате се и си живеете живота, а пък ти ще си луда ако му съобщиш на биологичния баща за раждането.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.