Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:32 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: бащата на бебето ми го прокленови [re: пипи]  
Автор nedaneda (с интерес)
Публикувано05.06.02 10:13



я го разнарай този ненормалник.
и въобще не вярвай на разни кармични глупости. твоята любов е достатъчна да компенсира всякакви клетви и други подобни простотии.
извинявай за тона, но аман от безумни мъже.



Тема Re: бащата на бебето ми го прокленови [re: пипи]  
Авторnia (Нерегистриран)
Публикувано05.06.02 10:27



osven vsi4ko koeto si pro4ela po-gore, bih te posyvetvala da ne komunikirash po nikakyv na4in s tozi hmm..NE chovek! Nito da mu kazvash koga se e rodilo, kakvo e i t. n. Prosto za teb toj ve4e ne syshtestvuva!
Dori kogato edin den pojelae (a tova sys sigurnost shte stane) da "stane bashta" na deteto si za nishto na sveta ne go dopuskaj daje da go vidi!!!

chudq se kak moje da ima takiva bez4ove4ni "myje"....



Тема Re: бащата на бебето ми го прокленови [re: nia]  
Автор Kapли (it's me!)
Публикувано05.06.02 10:33



Права си че не трябва да го вижда дори, но лошото е че такива идиоти винаги в един момент - пък дори и много късен да е , се усещат че някъде има нещо, което всъщност е и тяхно и тръгват да си "търсят правата". Много е удобно след някоя и друга година да се представиш за горд татко, нищо че детето не те е и познава даже!!
Ако пипи издържи на този момент, тя наистина ще трябва да е желязна, а не всеки от нас е. Все пак той ще се опита да й играе на тънката струна и т.н.
Абе много гадна история, дано за майката и детето всичко е ок, пък той да прави каквото иска но да не ги притеснява!

You don't fool me


Тема Re: бащата на бебето ми го прокленови [re: nia]  
АвторSlava (Нерегистриран)
Публикувано05.06.02 10:42



Възхищавам се на силата ти. Въпреки всичко ти си готова да отгледаш своето дете. Поздравявам те. Желая ти здраве и щастие.
Моят позната, когато е била малка родителите й са се развели. Майка й постоянно й е говорила лоши неща за баща й, не й е позволявала да го вижда. Сега, когато е вече голяма, а бащата е починал, казва, че не е било правилно майка й да й забранява да вижда баща си.
Мой познат, също когато е бил малък родителите се развеждат. Той за първи път вижда баща си когато е първи клас. Майка му никога не е казала лоша дума за баща му. Напротив, казвала му е че той му е баща и може когато пожелае да му се обади. Но този мой познат казва, че той няма баща, не може да приеме този човек за баща, който ги е зарязал.
Така че може би най-добре е детето само да реши за в бъдеще своето отношение.



Тема Абслоютни глупости са това...нови [re: пипи]  
АвторTinkerbell (Нерегистриран)
Публикувано05.06.02 10:43



Мога да си представя какво ти е сега. Но тъкмо по-добре, че рано си избягала надалеч от него. Наистина зачеркни го тоя...Никакви контакти, нито по интернет, нито на живо. Просто тоя човек да го няма в живота ти. Ще се справиш, сигурна съм. Познавам 2 самотни майки. Имат много, много прекрасни деца, които по никакъв начи не са ощетени от липсата на баща. По-добре без никакъв, от колкото с такъв, който не може да си носи отговорностите...Аа btw едната вече има ново семейство, с един прекрасен човек, който прие дъщеря й като своя. Горе главата. Това ще го преодолееш!

А този един ден ще страда...Като узрее и се опомни на кой свят е и защо е.



Тема Няма такова нещонови [re: пипи]  
Автор Finch (минаващ)
Публикувано05.06.02 13:18



Забрави за всякакви такива приказки и глупости. Ако ще си по-спокойна можеш и със светена вода да си измиеш очите и да си напръскаш корема. Запиши детето на себе си при раждането и въобще не се опитвай да го гониш за бащинство. Ако се сети самичък да се включи още в самото начало - добре. Може наистина да е бил доста изплашен, но да се осъзнава вече. Случва се, но ако просто не може да понесе отговорност е много по-добре за теб да не ти е и той на ръцете и главата... Със сигурност няма да ти е леко, но ще си заслужава. Това вече го знаеш щом си решила да запазиш детето и да го отгледаш :) Възхищавам ти се, защото аз не съм сигурна, че бих имала тази смелост и сила. Колкото до това, дали да кажеш или не на детенце, моето лично мнение е, че колкото си по-откровена с него толкова по-добре и за двама/двете ви. Децата не прощават лъжата и са до болка откровени и прями. Кажи, че еди-кой-си е бащата, но не я/го искал и толкова за това сте сами. То естествено ще зададе въпроса"Защо не ме е искал? Много лош/а ли съм?" и тук вече трабва да се внимава какво и как се отговаря, но по смисъл да е, не той не те познава, но можеш да го питаш ако искаш...
Единственото, което не трябва да се забравя, че децата приемат всичко в черно и бяло без нюанси и не прощават лъжата...
Успех и се надявам да се обаждаш често в клуба



Тема Re: Няма такова нещонови [re: Finch]  
Автор Monik_ (непознат)
Публикувано05.06.02 14:14



Nepremenno se obadi v kluba kogato se rodi bebcheto. Ti si naistina mnogo silna. Iztarpjala si zjala bremennost, koeto voobste ne e leko, ragdaneto i to ste mine i sled tova predstoi grigata za malkoto bebche. Tova e geroistvo.
Po nachina po koito se izrazjava t.n. basta na deteto si lichi che e edin fuklц i nehranimaiko. Az ne bih go narekla ni basta, ni mag. Toi e prosto edno nisto. Stoi daleko ot nego i vnimavai mnogo da ne zapochne sled vreme da pravi opiti da vi dosagda. Chesto se sluchva taka. Tochno kogato ti e bilo nai trudno i fizicheski i psihicheski nego go e njamalo. Sledovatelno za teb ne bi trjabvalo da sastestvuva.
Pogelavam ti leko i barzo ragdane. Mnogo stastlivi momenti s malkata dusichka i mnogo kurag.



Тема Re: Олелеее изрод!!!!!нови [re: пипи]  
Автор Пeнka (такава една...)
Публикувано05.06.02 14:31



Ма как може бе? Ей начи не се научиха тия мъже да се държат като нормални хора!!!!!!
Баси!
Изобщо, ма изобщо не го допускай до детето. ако ще на колене да ти падне. Недей!!!! Защото аз вярвам, че като веднъж може да те изостави бременна, нищо не му пречи след като свикнеш да разчиташ на него да си тръгне отново.
Възхищавам се на куража ти! Наистина... погали бебчо през корема ти:-)))))
И бъди спокойна.
Ако имаш нужда от нещо, каквото и да било, свирни:-)))) Ние тук ще се опитваме да помагаме:-)))
Леко раждане!!!

Аз знам, че нищо не знам, но някои и това не знаят...


Тема Проклет да е !нови [re: пипи]  
Авторидиc (Нерегистриран)
Публикувано05.06.02 18:30



Проклет да е този нещастник и никога да не му се удаде щастието да види твоето бебе! Бъдете живи , здрави и много щастливи!
Той ще се кае рано или късно !



Тема i az da kaja...нови [re: идиc]  
Автор LiaLia (Lia)
Публикувано05.06.02 19:16



Zdravei, spored men toi ne go e proklel, v smisal, che ne e otpravil niakakva osobeno silna negativna energia kam deteto...po-skoro toi e edin slab chovek i iavno nesaznatelno se plashi ot proiaveneta ot teb sila na duha i vaobshte.... zatova kazva takiva neshta.... moje nesaznatelno, moje saznatelno, moje da iska pred samia sebe si da omalovaji toveto reshenie da zapazish deteto.... horata sa ujasno umeli v tova da namirat kakvo gadno da kajat, za da udariat niakoi pod krasta....taka che mislia, toi daje ne misli tolkva za deteto, che da mu otpravia negativni misli i "kletvi", prosto se chudi kakvo gadno da kaje i da postavi otricateln znak na edna smela i krasiva psotapka...taka che gledai si sebe si deteto i stoi daleche ot nego....ako mojesh,
pozdravi, L.

Floss!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.