Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:52 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Istina eнови [re: Debora]  
АвторAlmira (Нерегистриран)
Публикувано28.05.02 15:20



vreme svobodno s dve mnogo niama
Vchera prekarah polovinata den s dvamata v bolnitzata.Golemiat kakto si igral v uchilichte pada i si udria glavata.Nichto seriozno mu niama, ama mnogo se pritesnih za nego.Takiva ti mi raboti.

Inache bebeto e dobre (pu pu pu.. kakto se vika) Iade i spi i reciklira (recycling)



Тема Re: Идеалната възрастнови [re: Kapмeн]  
Автор MM (lyubopitna)
Публикувано28.05.02 16:54



Kato cheta vsichki mneniya i si mislya che vsashnost vseki e prav za sebe si.
Az sum na 31 sega i sled 3 meseca chakam parvoto si bebe. Ne si mislya che imam izlishni strahove ili pritesneniya, v nikakav sluchay ne poveche ot obiknovenoto v sluchaya.
No opredeleno, vrashtayki se nazad, si mislya che za men shteshe da e greshka ako byah rodila po-rano i to ne na posledno myasto zashtoto za celta se iziskvat dvama roditeli, a az prosto ne namerih podhodyashtiya chovek, do predi nyakolko godini. Ne che ne mi se e iskalo i predi da imam deca no yavno neshto podsaznatelno ( a i savsem saznatelno) v men mi e kazvalo che oshte ne mu e doshlo vremeto. I v momenta sum mnogo blagodarna che e stanalo tochno taka zashtoto mislya che za edno dete e mnogo vazhno da ima dvama roditeli koito go obichat i se obichat edin drug. No za sazhalenie ne vsichki namirame podhodyashtiya chovek v tolkova ranna vazrast....
Kolkoto do rabotata, ne mislya che moyta kariera shte postrada, pone zasega nyama takiva perspectivi. Vyarno e che nyama da moga da vzema 2-3 godini maychinstvo, no v krayna smetka ostavam s vpechatlenie che i v BG veche mnogo mayki se vrashtat na rabota mnogo predi maximalno pozvoleniya srok na maychinstvo. Znam che shte mi e trudno da ostavya malko bebche na yasli, no vinagi ima nachini kato naprimer da rabotya na nepalno rabotno vreme, da rabotya ot vkashti pone prez chast ot sedmicata i t.n.
Ot men, s nay-dobri pozhelaniya na vsichki 'ranni' i 'po-kasni' maycheta!



Тема Re: Ееееееее, не е точно така:)нови [re: Kapли]  
Автор Samsara (непокорна)
Публикувано28.05.02 19:47



Обаче ако останеш вкъщи 2 или 3 години позициите, които си имала са безвъзвратно изгубени.



Тема Re: Идеалната възрастнови [re: Lilka]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано28.05.02 23:20



Да, сега като се замисля, може би ме ужасява мисълта, че няма да съм готва психически да едно детенце. Ще бъда на 22-23 години след 4 години, само като си помисля колко бързо минават. Де да знам, може би точно за тези години ще съзрея, ама не мис е вярва. Да, точно така, не толкова че няма да имам работа, че няма да мога да завърша колкото, че няма да имам сили психически да го понеса.
А може би от друга страна сте много прави тези, които казвате, че е по-лесно да се гледа дете като студентка. Аз лично бих предпочела, като започна да си работя и да не прекъсвам. Ама кой да се замисли, че като имаш дете трябва да излизаш по майчинство. Явно никак не съм узряла, дори за такъв разговор.
Друг важен фактор, който пропускаме, е човекът до теб. Все пак трябва да си много сигурна в този човек и да знаеш, че той ще се подкрепя.
А най-важното е да го искаш.
Поздрави

Omnia vincit amor


Тема Re: Идеалната възрастнови [re: Лyничka]  
Автор babaToHka (starilo patilo)
Публикувано29.05.02 08:50



Идеалната възраст е тогава, когато ти се почустващ готова и имаш до себе си мъж, който без притеснения можеш да наречеш бъдещ баща за децата си.
Аз се чуствах узряла за това и на 17 и бях решила, че ако забременея (независимо от позициите на таткото) ще родя. Сега докато го пиша туй и си се смея на акъла.
Винаги съм мислела, че ще родя някъде на около 28, за да се наживея едно хубаво, ама ей на - скоро ще стана на 24 и се чуствам невероятно щастлива майка. Така че не се притеснявай. Най-важното е да осигуриш на детето си щастие, а това може да стане само ако ти се чустваш така.


Грозно е, но го правят госпожо! Лапичките им се плъзгат по леда, а те пак и пак...


Тема Re: Ееееееее, не е точно така:)нови [re: Samsara]  
Автор Kapли (it's me!)
Публикувано29.05.02 09:19



е, не знам, аз останах само 1 и като се върнах даже ме повишиха:))

You don't fool me


Тема Re: Ееееееее, не е точно така:)нови [re: Kapли]  
Автор dara (osobena)
Публикувано29.05.02 11:08



Не се губят позиции, ако са добре укрепени. Мен ме нямаше три години на работа. През това време родих две деца. Когато едното стана на годинка и поисках да се върна се разбра, че съм бременна с второто, ще има проблеми с бременността и е изключено да работя. А вече се бях уговорила с работодателя за връщането. Бях много притеснена как ще му кажа. Но той се оказа човек, разбра ме и ме успокои. Изчака ме и с второто. То като направи 1 година се върнах на работа. Нищо си им няма на позициите ми. Даже има бонуси.

Ние не знаем какво е самотата
И докъде се простира тя...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.