Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:38 20.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема pak za tzigarite,no drugo...нови  
Авторgalia (Нерегистриран)
Публикувано09.05.02 16:44



има ли между вас някоя майка,която е пушела много ,но по време на бременността да ги е отказала ОКОНЧАТЕЛНО и след това?
абе-forever!И дали после е качила килца от това?
Благодаря.



Тема Re: pak za tzigarite,no drugo...нови [re: galia]  
Автор Kapли (it's me!)
Публикувано09.05.02 16:47



Тц, аз нямам чак толкоз воля. не съм и погледнала цигара докато бях бременна и кърмех, но после полека лека.....сещаш се:(

You don't fool me


Тема Re: pak za tzigarite,no drugo...нови [re: Kapли]  
Авторgalia (Нерегистриран)
Публикувано09.05.02 17:22



и аз така ,но искам да ги откажа.Пък си мисля и за второ дете и...........чудех се дали ако не пуша при друга бременност и после продалжа така ще стане номера.
Но......това с килата ме притеснява.А след раждане така или иначе се свалят кила.Дали да не се комбинира ми е идеята.
Щото аз ги пафкам от дълго време и знам ,че не е лесно да ги откаже човек.



Тема Re: pak za tzigarite,no drugo...нови [re: galia]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано09.05.02 17:40



Аз не качих килограми след спирането им.



Тема Re: pak za tzigarite,no drugo...нови [re: Debora]  
Авторgalia (Нерегистриран)
Публикувано09.05.02 17:44



ама след раждане или след отказване ........ей така като си решила ?
Щото си мисля ,че може да има разлика.Затова питам



Тема Re: pak za tzigarite,no drugo...нови [re: galia]  
Авторthebee (Нерегистриран)
Публикувано09.05.02 17:52



Az predi da zabremeneia pusheh po kutiika na den i dori i poveche niakoi put. Dori sega ne sum gi otkazala napulno osobeno sutrin s kafeto, no gledam da pusha maximum 3-4 cigari bulgartabak ot nai-lekite. Ima dni v koito ne zaplvam i ni edna. Ne iskam nikoi da me sudi za tova. Kato se ima predvid che sum pushach ot okolo 13 godini ....Sega sled drastichnoto namaliavane na cigarite ne sum napulniala nad normite (v osmi mesec sum kachila 8kg , kato se ima predvid che predi tova biah svalila 5 kg).



Тема Re: pak za tzigarite,no drugo... [re: galia]  
Автор userkata (юзерка)
Публикувано09.05.02 17:53



аз спрях цигарите 1и 1/2 преди да забременея и не ка4их нито едно кило, но и аз не съм използвала цигарите за намаляване на апетита.
не пуша от 2г и нещо и не мога да каже, 4е и сега не ми се пуши.



Тема Re: pak za tzigarite,no drugo...нови [re: galia]  
Автор MM (lyubopitna)
Публикувано09.05.02 17:54



Az gi spryah 3-4 meseca predi da zabremeneya i prez tova vreme ne sum kachila nikakvi kilogrami. Mozhe bi zashtoto i bez tova gledah da se hranya dobre i da sportuvam dosta i ne mi lipsvaha cigarite. I predi sum gi spirala pochti za godina i ne nadebelyah v rezultat na tova. Imam namerenie da ne pusha sled kato rodya i dano volyata mi e silna
No si mislya che dori i da natrupam kilogrami v rezultat na nepushene, po-dobre e da ne pusha. Ako se nadyavam na cigarite da mi darzhat tegloto nisko, tova hich nyama da mi podobri zdraveto...Mislya che mnogo hora nadebelyavat sled spirane na cigarite zashtoto nesaznatelno gi zamestvat s hranene i to nay-veche sas sladki neshta koito estestveno che trupat kilcata. No ako sportuvash dostatachno i se hranish zdravoslovno tova ne bi tryabvalo da se sluchi.



Тема Re: pak za tzigarite,no drugo...нови [re: galia]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано09.05.02 17:57



С първата си бременност не успях да ги спра и пушех макар и по 4-5 цигари. Спрях ги около 3 години след като родих.
Иначе и с цигари и без цигари си качвах значително по време на бременност.
С първата качените килограми свалих за месец, а сега все още съм дебела.
Сегашните ще ги мисля като спра да кърмя.



Тема Re: pak za tzigarite,no drugo...нови [re: MM]  
Авторgalia (Нерегистриран)
Публикувано09.05.02 18:09



мерси момичета!!!!!
аз пуша заради гадния навик,а иначе живея само на сладко и пици,и не спирам да спортувам от 7 годишна.Ама нали всички казват,че обикновено се качвало и аз........абе не смея,това е.
Но ми вдъхнахте надежда и ви благодаря.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.