Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:25 24.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Bebeto mi reveнови  
Автор Almira (registrirana :))
Публикувано29.04.02 22:38



Kato go hrania ot niakolko dena.Vseki put kato poeme malko mliako i rev...... i ne iska poveche.Korema go muchi i ima nechto kato leko raztroistvo.

Inache e dobre i aktiven, ama taka me izmuchva.Dali e ot hranata koiato iam?

Niakoia ot vas da e imala takuv problem?

Things that we own end up owning us.


Тема Re: Bebeto mi reveнови [re: Almira]  
АвторЛиля (Нерегистриран)
Публикувано29.04.02 23:05



Посъветвай се с педиатър, не е нормално, може нещо да е болничко милото, ама въобще ли не яде, колко е голямо.



Тема Re: Bebeto mi reveнови [re: Almira]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано29.04.02 23:22



моят син така ревеше когато го кърмех. Аз много се притеснявах и ми спираше млякото - съответно той се ядосваше повече и така се отказа още на 3 1/2 месеца да суче - трябваше да минем на формула. Така че моят съвет е - бъди спокойна и се опитвай да го кърмиш колкото се може повече. Пък ако стане много тежко- тичайте при доктор

* Hate cannot drive out hate, only love can do that *


Тема Re: Bebeto mi reveнови [re: Almira]  
Авторqq (Нерегистриран)
Публикувано29.04.02 23:40



viz v ustata - moze da ima afti, mlechnitsa ili drugo
na kolko mesetsa e?



Тема Re: Bebeto mi reveнови [re: Almira]  
Автор Samsara (непокорна)
Публикувано29.04.02 23:54



Най-добре го заведи на педиатър, защото може да е нещо безобидно (млечница, храната,която ти си яла), но може и да е по-сериозно ( бях чела за някаво заболяване, при което червото влиза в себе си като при сгъване на телескоп, но при него детето за няколко часа изпада в безсъзнание, а при вас не е така.) С две думи - не се шашкай, но отиди на лекар особено ако е спряло да наддава.
Успех и ни дръж в течение.



Тема Otidoh na lekarнови [re: Almira]  
Автор Almira (registrirana :))
Публикувано30.04.02 02:44



Iskam da vi kaja che tuk sa edni lekari locho moje da ti stane

Purvo go pregleda i kaza che bilo koliki.Kaza nichto niama da pomogne chte mine s vremeto.Pitam go a hranata koiato iam moje li da mu promenia vkusa na mliakoto, a toi mi kaza che tova ne bilo viarno za hranata.Kaza mi da iam kakvoto iskam samo da vnimavam s lekarstvata.

Nikakvi lekarstva za koliki mi kaza da ne kupuvam i po malko da cheta dokumenti v Internet.

E tova e momicheta, kakvo da se pravi.Nadiavam se skoro da mu premine kakto i akneto.

Things that we own end up owning us.


Тема ще стискаме палцинови [re: Almira]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано30.04.02 02:54



да се оправи бързо. Дано все пак не са колики. А според мен не е вярно, че не се сменя вкуса на кърмата - опитай да се надумкаш с чесън и ще видиш, че ще мирише. Същата работа с риба или морски нещица. Аз знам, че за колики не е добре да се ядат картофи. Омръзнал ми беше ориза, но това е положението- храната в Америка е толкова изкуствена, че спасение няма.. Аз ям най-вече плодове и зеленчуци, ама то си е същата работа - все едно ядеш платмаса.
Дано все пак бързо му премине - ти го мъчи да суче, за да не се откаже!
Успех!

* Hate cannot drive out hate, only love can do that *


Тема Може би е същият проблемнови [re: Almira]  
Автор lnner (добронамерен)
Публикувано30.04.02 09:15



Като чета за проблема ви, все едно,че пишете за нашия преди около 7 месеца.
Незнам дали ще те успокоя ако ти кажа, че при нас беше по-зле. Всичко започна още на втората-третата седмица, ето как:
Понеже жена ми почти нямаше кърма след раждането (започна да слиза на 3-4 ден малко повече), а малкия човек не можеше да се нахрани и хапеше зърната на гърдаите - съответно те се разраниха и станаха по-груби. Малкия започна да прави точно така: Захапе да суче и след второто третото дръпване се извръща настрани и рев. Педиатърката ни посъветва да купим силиконови накрайници за гърдите - помагат както на майката така и на детето. Всичко вървеше добре може би още около седмица. Много е важно когато захапе да суче да не засмуква и въздух. Ние неможахме да се справим с това и започнаха коликите - от тогава край с кърменето. До ден днешен жена ми изцежда кърмата с помпа (уред измислен от инквизицията) и храним бебока с биберона. За количеството кърма не се притеснявай - като започнеш да я изцеждаш ще се увеличи. Задължително е да я изцежаш дори след като бебето се е нахранило нормално. НЕ ПРИБЯГВАЙ КЪМ ПОМПАТА помоли някой (алушерка, майка или по-възрастен човек) да те научи да изцеждаш кърмата на ръка - спестява както разраняване на гърдите така и много болки.

Нонстоп Купон ...


Тема хранатанови [re: Almira]  
Автор userkata (юзерка)
Публикувано30.04.02 11:05



моето дете имаше претенции към това което аз ядях.
скъсваше се да реве от някои храни като: кюфтета от Била??!?; жито; цатеви4ни питки; бира(хайникен), лук, 4есън.
по метода на изклю4ването разбрахме. след като спях да ям някой храни нещата се оправиха. говоря за времето когато ве4е нямаше колики.
така 4е напълно е възможно да е от храна.
като не искаше да яде го оставях да заспи и спейки му давах да яде :)) и той хапваше.



Тема помпа за изцежданенови [re: lnner]  
Автор userkata (юзерка)
Публикувано30.04.02 11:07



не разранява. или сте купили гадна помпа или не я използвате правилно.
на ръка е истинско мъ4ение и никога не можеш да се изцедиш до край. жена ти трябва по цял ден само това да прави.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.