Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:46 28.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Повръщане в първите месецинови  
Автор Virgo (жена-змия)
Публикувано06.05.02 16:03



Това е нормално по принцип, но какво ми препоръчвате, защото наистина нищо не мога да хапна
Много Ви благодаря предварително!

По-добре пълзяща към върха, отколкото летяща към земата


Тема Re: Повръщане в първите месецинови [re: Virgo]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано06.05.02 21:23



препоръчват сода и солени бисквитки. Горе-долу помагат. На мен много добре ми действаше и чаша вода сутрин още преди да се помръдна от леглото. Съсвем помагащи средства няма- хубаво е, че за 2-3 месеца минава

* Hate cannot drive out hate, only love can do that *


Тема Re: Повръщане в първите месецинови [re: Shanya]  
АвторHoвaчka (Нерегистриран)
Публикувано06.05.02 23:15



Преди да станеш от леглото изяж няколко солети и изчакай още няколко минути. Помага в 50% от случаите. Аз повръщах като за световно и нищо не ядях. Бях станала 44кг. В четвъртия месец ще те отпусне много.



Тема Re: Повръщане в първите месецинови [re: Virgo]  
Автор Finch (минаващ)
Публикувано07.05.02 12:32



зависи какво означава в действителност това "нищо не мога да хапна"... Ако изобщо не поглъщаш никаква храна през целия ден или след всеки опит тичаш в тоалетната най-добре е да отидеш в болницата и да ти включат система с глюкоза, след което да те захранят, защото глада няма да те умори със сигурност, но спазмите на стомаха могат да предизвикат контракции. Ако все пак само в някоя част от деня, сутрин или вечер примерно, ти е прилошаването помага малко преди ядене да пиеш чаша вода, може с малко лимонов сок и захар в нея, или чай от мента...



Тема Re: Повръщане в първите месецинови [re: Finch]  
Автор MM (lyubopitna)
Публикувано07.05.02 13:30



Gleday da izbyagvash tezhki hrani, na men nishto gotveno ne mi se yadeshe v parvite meseci, do kum chetvartiya taka.
No Finch e prava, che ako naistina savsem nishto ne mozhesh da hapnesh ili zadarzhish bez da povarnesh e hubavo da se posavetvash s lekar. Zashtoto organizma ti gubi po tozi nachin mnogo hranitelni veshtestva. To bebeto shte si gi nabavi ot teb no ti samata shte otslabnesh i to ne samo na teglo... Taka che ako e seriozen problema prosto vizh lekarya ti, ima specialni neshta koito davat za takiva sluchai.
Nay-vazhnoto e che shte ti mine v daden moment. Pri men nastapi pochti nezabavno v nachaloto na chetvartiya mesec, no ottogava mi ostana navika da ne yam golemi porcii a da gledam da hapvam po 5-6 pati na den po malko vmesto 3 pati na den kakto e obshtoprieto. Zashtoto dori i sega ako hapna poveche otkolkoto tryabva i mi priloshava. To si e hubav navik po princip, dori i da ne si bremenna.
Uspeh!



Тема Re: Повръщане в първите месецинови [re: Virgo]  
Авторbah mamata (Нерегистриран)
Публикувано07.05.02 14:04



apa normalno e!
to ot mnogo ebane naktaq she ti se dopovrashta



Тема Re: Повръщане в първите месецинови [re: Virgo]  
АвторШoши (Нерегистриран)
Публикувано07.05.02 14:51



На мен много ми се гади сутрин и ми помага лека закуска от сандвич със зеленчук, но без никакви течности докато не ми мине малко, явно по различен начин действат течностите на различни хора. Течности, дори и мюсли с мляко направо ме съсипват.
Моят доктор каза, че ако само ти се гади или повръщаш малко няма проблем, но не е добре много да се повръща и затова ми предписа Церукал - ако положението стане много тежко като в твоя случай, го пиеш преди ядене и много помага.
А иначе аз най-искрено се надявам това гадене да спре в скоро време: в книгите пише, че в 12 седмица отзвучава, но аз съм в 12 и съвсем не ми се струва така...
Лека бременност!



Тема ima hrana na "Humana" za bremenniнови [re: Шoши]  
Авторmaka (Нерегистриран)
Публикувано07.05.02 15:57



Ima specjalno razrabotena lechebna hrana na firmata "Humana"za bremenni v purvite mesetzi, koito ne mogat da hapnat nishto. Ne znam dali moze da se nameri v BG po aptekite, ama si struva da se pointeresuvash.
Az ne sum opitvala shto za izobretenie e tova, zashtoto ne povrushtah. Ako te interesuva tochnoto nazvanie pishi mi. Trjabva da potursja broshurata njakude iz kushti e.mojat e-mailgalicjana@hotmail.com
Susu sigurnost ja ima v Germanija, ako ima koj da ti ja izprati vuzpolzvaj se. Nemcite losho ne predlagat!



Тема Re: Повръщане в първите месеци [re: Virgo]  
Авторbah mamata (Нерегистриран)
Публикувано07.05.02 16:02



a na men mi pomagashe kremvirshat na maza mi!!!!



Тема Церукалътнови [re: Шoши]  
Автор klodin (непознат)
Публикувано07.05.02 23:24



не е добър за всеки. например на мен от него по-зле ми ставаше и повече ми се гадеше - явно имам непоносимост към него и затова не е за всеки.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.