Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:04 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема bebe na pyt  
АвторNR (Нерегистриран)
Публикувано06.05.02 17:12



Kolko golqmo trqbva da stane bebeto za da moje da se osyshtestvi bezproblemno pytuvane na dylgi razstoqniq (naprimer 400km)?
Da re4em s kola? ili vlak?
Nqkoj ima li opit v takova na4inanie?:)
Predpolagam e dosta stresirashto za bebeto...



Тема Re: bebe na pytнови [re: NR]  
Автор sofianka (original)
Публикувано06.05.02 17:20



Zavisi ot klimatichnite uslovia i kachestvoto na transportnoto srestvo kato klimatik i t.n. V mnogo goreshto ili mnogo sstudeno vreme ne e jelatelno. Sled 40 dena moje da putuva.

See this smile on my face, You put it in there


Тема Re: bebe na pytнови [re: NR]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано06.05.02 18:49



По принцип бебетата и малките деца спят през голямата част на пътуването. 400 км не са толкова много, ако се пътува по добри пътища и с добра кола (да не му се дрънка главата на бебето от дупки по пъти в минута ) и съответно бебто си има удобно място в колата (столче, а не държано в ръцете). Разбираемо е, че почивките ще трябва да са много по-чести, отколкото ако пътуват само големи хора, като по време на тях да се даде на бебто възможност да се раздвижи и опъне както се казва.
Нашето е на 3 и половина месеца и вчера се държа като герой докато изминахме 650 км (две посоки с 4 часа престой).
Съвсем не препоръчвам такова пътуване, но като гледх по паркингите колко много бебета разнасяха, имах чувството че всички бебоци са тръгнали на път.



Тема Re: bebe na pytнови [re: Debora]  
Автор mirage (постоянни)
Публикувано06.05.02 21:09



и мойте са пътували след 40ия ден

почти всеки месец в петък пътуваме на 350 км. Оставаме при баба и дядо в събота и в неделя пак обратно.



Тема Re: bebe na pytнови [re: NR]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано06.05.02 21:20



с кола е най-лесно според мен и след 40тия ден не би трябвало да има проблем. Ако имате удобно столче и спирате по-често за почивка - всичко ще е наред

* Hate cannot drive out hate, only love can do that *


Тема Re: bebe na pytнови [re: Shanya]  
Автор sweetboy_mama ()
Публикувано07.05.02 00:21



Моят син пътува за първи път с кола София-Бургас на четири месеца. Дори не се наложи да спираме много. Дряма през целия път и не създаде никакви проблеми.По-неудобното е, че трябва да се носят много неща за из път: шишета, биберони,храна,памперси и прочие. Бяхме го сложили в кошчето от зимната количка, и му беше удобно.



Тема Re: bebe na pytнови [re: Shanya]  
Автор userkata (юзерка)
Публикувано07.05.02 11:38



ние го возим от 20тия ден.
водим го навсякъде с нас, а по4ти всеки уикенд сме някъде.
няма му нищо.
е, вярно 4е колата е с климатик (особено подходящо лятото).
има уреди за затопляне на вода в кола(ръ4кат се в запалката), така 4е.... само желание.
факт 4е докато беше под 6м. заспиваше с тръгването на колата, а сега не. но сега пък ни гука и е по-весело.



Тема A sus samoletнови [re: NR]  
Автор MM (lyubopitna)
Публикувано07.05.02 13:41



ot kolko mesechno spored vas mozhe da patuva bebeto. Stava vapros za sravnitelno kratak polet - okolo 3 chasa?



Тема Re: bebe na pytнови [re: NR]  
АвторZori (Нерегистриран)
Публикувано07.05.02 14:17



Dusteria mi beshe na 40 dni, kogato putuvahme do Veliko Tarnovo - 350 km. Prez cialoto vreme spa i niamashe nikakvi problemi. A purviat mi bratov4ed go dokaraha v Sofia ot Asenovgrad - okolo 250 km, kogato beshe na 15 dni.
Mislia, 4e niama nikakvi problemi za deteto da putuva, stiga da e zdravo i da mu e udobno v kolata.



Тема Re: A sus samoletнови [re: MM]  
Автор Flash (:o)*)
Публикувано07.05.02 14:36



Имам приятелка от Казахстан, омъжена за българин тук във Варна. Та те пътуваха при нейните родители февруари - значи Бебето е било на 6 месеца .
Първо с автобус до Турция и от там със самолет до там някъде:-)))))Като го гледам на картата не е много далеч:-)))...
Разказа ми че не са имали проблеми по време на пътуването...вода в термуси и т.н...живи и здрави се върнаха...и със много снимки!!


Забравих да напиша , че аз пътувах с дъщеря ми на 7 месеца успешно и безпроблемно с влак 8 часа, а с кола 6-часови преходи преди половин годинка...или спи или зяпа през прозореца

Редактирано от Flash на 07.05.02 14:39.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.