Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:16 28.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Каква помпа по точно?нови [re: userkata]  
Автор lnner (добронамерен)
Публикувано30.04.02 11:47



Каква е вашата пома и как я използвате? Нашата е на Камера.
Изцеждането на ръка е мъка, но не може без него понеже от помпата се запушват по-малките канали и започва задържане на кърмата. Единствения начин за отпушване не каналите е изцеждане на ръка.

Нонстоп Купон ...


Тема Re: Otidoh na lekarнови [re: Almira]  
АвторЛиля (Нерегистриран)
Публикувано30.04.02 11:52



Америка е много тъпа страна. Жалко за бебчето. Слушай майната им на докторите тогава, първо виж храната какво ядеш и на кое реагира, после отиди до аптеката и си купи капки за колики или чайчета аз колики - има много хубави, гранулирани са и вършат работа.Можеш да пробваш да се изцеждаш и да му даваш от шишето кърма. Спокойно, а може да опиташ и друг лекар, все ще се намери някой свестен. Дано всичко да е наред.



Тема За хранатанови [re: Almira]  
Автор lnner (добронамерен)
Публикувано30.04.02 11:55



Лук, чесън, боза, прекалена употреба на сладко, газирани напитки, бобени храни - засилват коликите.
Кисело мляко, тестени изделия, месо, течности - засилват "млеконадоя"
Това са пък нашите наблюдения.

Нонстоп Купон ...


Тема Re: Bebeto mi reveнови [re: Almira]  
Авторdonna (Нерегистриран)
Публикувано30.04.02 12:13



Ostavi go da se uspokoi i sled tova opitai pak da go nakyrmish.Moje da e nervno ,ako ne mu stiga mlqkoto ,hubavo e da se napravi kontrolno kyrmene.Sled vsqko kyrmene trqbva da se izcejda tova ,koeto e ostanalo i na ryka stava nai-dobre ,tova nqkolko lekari i akusherki mi go kazaha v rodilniq dom oshte .Fakt e ,che veche godina kyrmq .Shto se otnasq do hranata az lichno ne sym se ogranichavala ,samo nishto gazirano ne piq i alkohol.Tuk prochetoh za portokaloviq sok,che bil vreden .Imashe period,kogato pieh po lityr prqsno izceden ,dosega ne sme imali i edna bezsynna nosht i nikakvi razstroistva..



Тема Re: Каква помпа по точно?нови [re: lnner]  
Автор Victoria (викторианец)
Публикувано30.04.02 12:49



Олеле! За какво говорите вие двамата!?!?
Прочетох всички теми за раждания, секцио и какво ли не, но нищо не ме е ужасявало така до сега!
Наистина ли е толкова гадно? Тръпки ме побиха!

Alas, my love, you do me wrong,
To cast me off discourteously


Тема Re: Каква помпа по точно?нови [re: lnner]  
АвторNR (Нерегистриран)
Публикувано30.04.02 17:33



az na ryka izobshto ne mojeh da se izcejdam! Kapka po kapka....i me boleshe!
Dobre 4e si kupih pompi4ka. Izobshto ne boli, a i ne sym zabelqzala da mi se zapushvat kanalite.
Moqta beshe na NUK



Тема Re: Каква помпа по точно?нови [re: Victoria]  
АвторЛиля (Нерегистриран)
Публикувано02.05.02 09:42



Не ги слушай помпите са си върха - само че не малките с балонче накрая а онези дето са като шише - проблеми няма много се ползват - аз докато кърмех - 9 м. само с помпа се изцеждах.



Тема Re: Bebeto mi reveнови [re: donna]  
Авторmaka (Нерегистриран)
Публикувано02.05.02 16:58



Mi kato reve ot gurdata, opitaj se da mu davash formula. Njama nishto losho v izkustvenoto hranene. Moeto bebe ne primirashe izobshto za mojata kurma, naprotiv, ot neja poluchavashe koliki, gazove zapek. Uz mnogo vnimavah kakvo jam, orehi, meg, chaj ot kopur - tova bilo obichalo kurmacheto...Similaka obache si go pieshe z naj goljam kef. Kurmih do 4-tja mesetz, poveche ne izdurzahme i dvamata. Minahme na pulno izkustveno hranene i se sprja mukata, reva i glada, zapeka i gazovete.
E, ama za vsjako bebe si e razlichno, nishto ne iskam da natrapvam..



Тема Re: Bebeto mi reveнови [re: Almira]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано03.05.02 01:20



Не съм се сблъсквала с подобен проблем, но ако бях, първото което щях да помисля е, че млякото ми е намаляло драстично и бебето след няколко суквания усеща, че млякоотделянето не е като преди и се опитва да се оплаче.
Коремчето освен от колики може да го боли и от глад.
Знам за скорошен случай в който родителите водят бебето с оплакване, че много ревяло - предписват капки за колики, а впоследствие се оказва, че бебето просто било гладно - системно не си дояждало при кърменията (при пробното кърмене се оказало, че яде по 15 грама).
Относно храните, аз лично не съм забелязвала моето бебе да протестира когато съм хапвала чесън, лук, бобови и ред набедени за появата на коликите храни. Дори от споменатите си хапвам честичко.
Поне мое мнение за коликите е, че ако ги има то нищо не може да помогне.
И с двете ми деца проблема колики е бил два или три дни, та не съм компетентна със съвети които биха помогнали при колики.
Дано проблема при вас да е изчезнал и бебчо отново да е кротичък и весел, а мама спокойна!



Тема Re: Каква помпа по точно?нови [re: lnner]  
Автор userkata (юзерка)
Публикувано06.05.02 18:46



помпата която използвах е на авент, тя е (о/о 90лв) но смятам 4е си струва.
изцеждаш се за няколко мин. о/о 5мин.
не е трудно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.