Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:54 08.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Детска почасова занималня в Софиянови  
Автор Debora (без титла)
Публикувано19.04.02 22:59







Тема Re: Детска почасова занималня в Софиянови [re: Debora]  
Автор ellion (sancta)
Публикувано20.04.02 17:18



Дебора, както винаги вършиш много и чудесна работа! Направо бих казала, че си един човешки Google за полезна информация, поздрави



Тема Re: Детска почасова занималня в Софиянови [re: ellion]  
АвторET (Нерегистриран)
Публикувано20.04.02 17:49



Нещо от тоя сайт не мога да умопостигна колко ще ми струва да си водя децата в един, да стоят на рисуване, пеене или каквото там се полага до 6 и да си ги взимам? Пише 30 и 45 лева за курсове, които са три пъти седмично, но някак е добре скрита цената на час за детеотглеждането. Не че тая надежда да е по-евтино от бавачка, но все пак кажи, ако знаеш.



Тема Re: Детска почасова занималня в Софиянови [re: ET]  
Автор ellion (sancta)
Публикувано21.04.02 01:28



абе и аз не тая подобна надежда, но им пуснах един email да преслушаме цените Ако въобще отговорят, ще те осведомя.



Тема Re: Детска почасова занималня в Софиянови [re: ellion]  
Авторpumpalite (Нерегистриран)
Публикувано21.04.02 11:34



Zdraveite,
Za da ne se chudite kakva e cenata
Za 1 chas e 4lv.
Mojete da doidete da vidite pomeshtenieto, shte ustanovite che si zaslujava parite,Higienata e mnogo dobra, ne se dopuskat bolni deca za da ne stane kato obiknovennite detski gradini.Ima pediatur, koito sledi decata vsekiden.
A inache mojete da si zapishete deteto na mesechna ili sedmichna taksa, koeto shte vi izleze 2lv na chas
pozdravi
Petia Koleva
Child day care entertainment centre Spinning Tops



Тема Re: Детска почасова занималня в Софиянови [re: Debora]  
Авторnena (Нерегистриран)
Публикувано21.04.02 11:58



Детски Занимателен Център

"Пумпалите"

предлага следните услуги:

* почасово гледане на деца

* логопедични услуги

* педиатрични услуги

* масаж ( за възрастни и деца )

Kakvo znachi masaji i za vyzrastni v detskiq centyr ,che idvat i nepoznati v sgradata,za da polzvat uslugata ,taka li e?



Тема Re: Детска почасова занималня в Софиянови [re: ET]  
Авторmimi (Нерегистриран)
Публикувано22.04.02 15:22



mili momicheta,neznam dali imate detza ili chakate da imate,no cheteiki razsajdeniata vi vijdam,che vse oshte ne mojete da otzenite kakvo znachi da tzenish svobodnoto si vreme,a prez tova vreme deteto vi da e na SIGURNO MIASTO.Sluchaino popadnah tuk i iaksm da vi kaja slednoto.Miastoto,koeto komentirate e za predpochitane pred vsiaka edna iasla ili detska gradina a az sam obikolila dosta takiva za moeto dete.Hodila sam tam i shte vi kaja,che momichetata sa neveroiatno tarpelivi,usloviata sa mnogo dobri i ako jiveeh po-blizo nikoga ne bih se chudila kade da si ostavia deteto.Tzenata e malko po-visoka ot detegledachikte,no......edno e detegledachka v sobstvenia vi dom,drugo e miasto palno s detza.I oshte,tzenete si vremeto,za niakoy ot nas to struva pari,a v tozi tzentar shte ste spokoini za detzata si dokato pravite pari.Ako ne-prosto si jiveite spokoino bez babi naokolo i majete vi da znaiat vsiaka vasha krachka.
Jelaia vi dobar izbor i uspeh.
Maria.



Тема Re: Детска почасова занималня в Софиянови [re: pumpalite]  
Автор sofianka (original)
Публикувано22.04.02 16:08



Zdravei pumpal, pediatera preglejda li decata koito vlizat vseki den v gradinata i sa v kontakt s ostanalite ili e v sobstven kabinet niakude izvun gradinata?
Snimkite ne se otvariat koito sa dadeni v otdelen link.

See this smile on my face, You put it in there


Тема Re: Детска почасова занималня в Софиянови [re: sofianka]  
Авторpumpalite (Нерегистриран)
Публикувано22.04.02 17:27



Zdraveite,
Pediatura si e na rabota vseki den i se namira v gradinata.
Za snimkite znam, kogato moga shte gi opravia.
Pozdravi
Petia Koleva
Child day care entertainment center "Spinnging Tops"



Тема Re: Детска почасова занималня в Софиянови [re: pumpalite]  
Автор Ю (чудна Ю)
Публикувано24.04.02 17:28



Грешно ли съм разбрала че сте в апартамент? Имат ли децата въобще някакъв достъп до слънце и чист въздух, т.е. извеждате ли ги, колко често и имате ли двор?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.