Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:58 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема POSAVETVAITE MEнови  
АвторV. (Нерегистриран)
Публикувано22.04.02 13:35



Mili badesti maiki,posavetvaite me kakvi sa nai-parvite simptomi na bremennostta?
V momenta sam v o4akvane,no niamam tarpenie da 4akam datata na menzisa
BLAGODARI VI PREDVARITELNO!!



Тема Re: POSAVETVAITE MEнови [re: V.]  
АвторПeпe (Нерегистриран)
Публикувано22.04.02 13:53



Мисля, че назад в постингите имаше такава тема провери. Но най-общо признаците,които аз знам са: напрежение в гърдите, отпадналост, умора, гадене, но при всяка жена те са различни. Има жени, които не усещат нито един от тези признаци. Най-добре е да си купиш и направиш тест. Поне ще знаеш със сигурност какво е положението.



Тема Re: POSAVETVAITE MEнови [re: Пeпe]  
АвторV. (Нерегистриран)
Публикувано22.04.02 14:01



Dnes e 9 den sled ovulaciata i sutrinta si pravix test-beshe (-). No imam leko gadene ot v4era no ne e postoianno,a samo sutrin.Vazmojno li e tova da e priznak,nezavisimo ot tova 4e e oste rano?



Тема Re: POSAVETVAITE MEнови [re: V.]  
АвторПeпe (Нерегистриран)
Публикувано22.04.02 14:10



Възможно е, ако друг път не ти се е случвало. Но не мога да кажа със сигурност. Зависи и от теста. Изчакай още няколко дена и си направи нов. Пък дотогава може още някой признак да се появи . Стискам палци. Не съм специалист, но нека и майчетата да се изкажат като "препатили". Не мога да кажа, че мнението ми е компетентно, защото не съм го изпитвала, но съм чела доста литература по този въпрос.

Поздрави



Тема Re: POSAVETVAITE MEнови [re: Пeпe]  
АвторV. (Нерегистриран)
Публикувано22.04.02 14:14



Pepe,mnogo ti blagodaria!!
Radvam se 4e ima hora kato teb,s koito 4ovek da si kaje 2 svesni prikazki!!
Za parvi pat mi e i strasno go iskam tova bebe!!
BLAGODARIA!!!



Тема Re: POSAVETVAITE MEнови [re: V.]  
Автор lYl (Вечността)
Публикувано22.04.02 14:15



Може да е, а може и да не е. А за тестовете, зависи колко е бил качествен и освен това доколкото сме си говорили, пък и от опит, толкова рано след овулацията не винаги дава положителен резултат или ако даде трябва малко повече да се изчака и чертичката е бледа.

Тъй че по-добре поизчакай! Търпение. Ако си бременна няма как да не стане ясно.

Духът е, който дава живот.


Тема Re: POSAVETVAITE MEнови [re: V.]  
Авторпaлмиpa (Нерегистриран)
Публикувано22.04.02 14:25



при повечето жени са :гадене, напрегнати гърди, температурата , измерена ректално се задържа висока/сутрин, преди ставане/, и най-вече- липса на менструация.
Но много често някои от симптомите са израз и на започващо леко неразположение у жената, и не са са свързани със бременността.
Май вече много пъти сме дискутирали темата, но моя съвет е - защо просто не изчакате няколко дни, направете си тест за бременност, или отидете на лекар.Ако сте бременна - бременността ви няма да избяга, ако не сте - само влагате излишни надежди, и се притеснявате, с което блокирате психиката си.
Желая ви успех.



Тема Re: POSAVETVAITE MEнови [re: V.]  
АвторПeпe (Нерегистриран)
Публикувано22.04.02 14:51



Наистина най-добре е да изчакаш. А ако си много любопитна върни се назад към стр.6 в клуба и има постинг "10 признака за бременност". И се успокой. Каквото сабя покаже.



Тема Re: POSAVETVAITE MEнови [re: Пeпe]  
АвторMonik_ (Нерегистриран)
Публикувано22.04.02 15:34



Stom imas leko gadene e vazmogno. Pri men bese tochno taka. Pri njakoi geni mnogo rano se zapochva sas gadeneto. Pri drugi voobste lipsva. Pri men spezialno oste predi ochakvanata menstruazija se chuvstvah ugasno otpadnala, vsjako nesto koeto varseh mi tegese. I na men mi bese mnogo chudno. No posle se okaza bremennost. Izchakai oste malko. Stom veche ti e dosla datata za menstruazija napravi si oste edin test. A kato minat oste 4,5 dena i testa pokage bremennost...samnenie njama. Pogelavam ti ot vse sarze mechtanoto bebe. No ako vapreki tova njama nisto ne se otchaivai. Vsichko e boga rabota znaes li...tochno kogato ne go ochakvas i idva. Stiskam ti palzii drag ni v techenie...



Тема Re: POSAVETVAITE MEнови [re: Monik_]  
АвторV. (Нерегистриран)
Публикувано22.04.02 15:41



Strahotni ste!! Blagodaria vi!!
Mnogo mi e priatno da si pisha s vas,i bix se radvala da prodaljim da go pravim!
Ste vi darja v techenie!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.