Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:59 25.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Детска почасова занималня в София  
Автор Debora (без титла)
Публикувано19.04.02 22:59







Тема Re: Детска почасова занималня в Софиянови [re: Debora]  
Автор ellion (sancta)
Публикувано20.04.02 17:18



Дебора, както винаги вършиш много и чудесна работа! Направо бих казала, че си един човешки Google за полезна информация, поздрави



Тема Re: Детска почасова занималня в Софиянови [re: ellion]  
АвторET (Нерегистриран)
Публикувано20.04.02 17:49



Нещо от тоя сайт не мога да умопостигна колко ще ми струва да си водя децата в един, да стоят на рисуване, пеене или каквото там се полага до 6 и да си ги взимам? Пише 30 и 45 лева за курсове, които са три пъти седмично, но някак е добре скрита цената на час за детеотглеждането. Не че тая надежда да е по-евтино от бавачка, но все пак кажи, ако знаеш.



Тема Re: Детска почасова занималня в Софиянови [re: ET]  
Автор ellion (sancta)
Публикувано21.04.02 01:28



абе и аз не тая подобна надежда, но им пуснах един email да преслушаме цените Ако въобще отговорят, ще те осведомя.



Тема Re: Детска почасова занималня в Софиянови [re: ellion]  
Авторpumpalite (Нерегистриран)
Публикувано21.04.02 11:34



Zdraveite,
Za da ne se chudite kakva e cenata
Za 1 chas e 4lv.
Mojete da doidete da vidite pomeshtenieto, shte ustanovite che si zaslujava parite,Higienata e mnogo dobra, ne se dopuskat bolni deca za da ne stane kato obiknovennite detski gradini.Ima pediatur, koito sledi decata vsekiden.
A inache mojete da si zapishete deteto na mesechna ili sedmichna taksa, koeto shte vi izleze 2lv na chas
pozdravi
Petia Koleva
Child day care entertainment centre Spinning Tops



Тема Re: Детска почасова занималня в Софиянови [re: Debora]  
Авторnena (Нерегистриран)
Публикувано21.04.02 11:58



Детски Занимателен Център

"Пумпалите"

предлага следните услуги:

* почасово гледане на деца

* логопедични услуги

* педиатрични услуги

* масаж ( за възрастни и деца )

Kakvo znachi masaji i za vyzrastni v detskiq centyr ,che idvat i nepoznati v sgradata,za da polzvat uslugata ,taka li e?



Тема Re: Детска почасова занималня в Софиянови [re: ET]  
Авторmimi (Нерегистриран)
Публикувано22.04.02 15:22



mili momicheta,neznam dali imate detza ili chakate da imate,no cheteiki razsajdeniata vi vijdam,che vse oshte ne mojete da otzenite kakvo znachi da tzenish svobodnoto si vreme,a prez tova vreme deteto vi da e na SIGURNO MIASTO.Sluchaino popadnah tuk i iaksm da vi kaja slednoto.Miastoto,koeto komentirate e za predpochitane pred vsiaka edna iasla ili detska gradina a az sam obikolila dosta takiva za moeto dete.Hodila sam tam i shte vi kaja,che momichetata sa neveroiatno tarpelivi,usloviata sa mnogo dobri i ako jiveeh po-blizo nikoga ne bih se chudila kade da si ostavia deteto.Tzenata e malko po-visoka ot detegledachikte,no......edno e detegledachka v sobstvenia vi dom,drugo e miasto palno s detza.I oshte,tzenete si vremeto,za niakoy ot nas to struva pari,a v tozi tzentar shte ste spokoini za detzata si dokato pravite pari.Ako ne-prosto si jiveite spokoino bez babi naokolo i majete vi da znaiat vsiaka vasha krachka.
Jelaia vi dobar izbor i uspeh.
Maria.



Тема Re: Детска почасова занималня в Софиянови [re: pumpalite]  
Автор sofianka (original)
Публикувано22.04.02 16:08



Zdravei pumpal, pediatera preglejda li decata koito vlizat vseki den v gradinata i sa v kontakt s ostanalite ili e v sobstven kabinet niakude izvun gradinata?
Snimkite ne se otvariat koito sa dadeni v otdelen link.

See this smile on my face, You put it in there


Тема Re: Детска почасова занималня в Софиянови [re: sofianka]  
Авторpumpalite (Нерегистриран)
Публикувано22.04.02 17:27



Zdraveite,
Pediatura si e na rabota vseki den i se namira v gradinata.
Za snimkite znam, kogato moga shte gi opravia.
Pozdravi
Petia Koleva
Child day care entertainment center "Spinnging Tops"



Тема Re: Детска почасова занималня в Софиянови [re: pumpalite]  
Автор Ю (чудна Ю)
Публикувано24.04.02 17:28



Грешно ли съм разбрала че сте в апартамент? Имат ли децата въобще някакъв достъп до слънце и чист въздух, т.е. извеждате ли ги, колко често и имате ли двор?



Тема за 16 лева на ден (320 на месец)нови [re: pumpalite]  
Автор Kapли (it's me!)
Публикувано24.04.02 17:42



ще си наема 2 жени които ще го гледат супер, а и ще си играе по цял ден с деца навънка под техен контрол:)
4 лева на час ми се струва безумна цифра, при това аз съм готова да инвестирам много в детето
Все пак ви желая успех, нищо че няма да се възползвам от услугите:)

You don't fool me


Тема Re: за 16 лева на ден (320 на месец)нови [re: Kapли]  
Авторпaлмиpa (Нерегистриран)
Публикувано24.04.02 17:48



абе какви са тия цени, на мен ми се скри шапката???
аз ако искам да си давам бебето тук на креш/нещо като детска ясла/, по 4 часа на ден, 4 дена в седмицата, плащам за цял месец и излиза около 150 лева. при това съм убедена, че условията , без да се засяга никой, са меко казани с пъти по-добри от тези в апартамент в Бг. изобщо няма да говоря за качеството на обслужването, и т.н. екстри.



Тема Re: за 16 лева на ден (320 на месец)нови [re: пaлмиpa]  
Автор Kapли (it's me!)
Публикувано24.04.02 17:52



Именно, не знам как си представят да дам над 300 лева на месец за детска градина??
Нищо де, като има навити хора, лошо няма!!!

You don't fool me


Тема Re: за 16 лева на ден (320 на месец)нови [re: Kapли]  
Автор Samsara (непокорна)
Публикувано24.04.02 19:45



Тия дни в НДК имаше някаво изложение за обучение и на наколко щанда се бяха разположили частни ясли и детски градини. Сумите започваха от 130USD на месец. ОПТИМИСТИ!?!?!?!?!?!



Тема Re: за 16 лева на ден (320 на месец)нови [re: Kapли]  
Автор ellion (sancta)
Публикувано24.04.02 21:12



Освен това в тази цена не се включва храна за детето, понеже на родителите им било по-удобно да им носят от вкъщи, а и алергичните деца нямало как да бъдат хранени с общата детска кухня.....(отговор от страна на пумпалите)...



Тема Re: за 16 лева на ден (320 на месец)нови [re: ellion]  
Автор Kapли (it's me!)
Публикувано25.04.02 09:49



Да бе, хайде истина е че е най-добре да си оставиш ти за детето храна, ама едва ли ще се разорят с няколко пакета бисквити за следобедна закуска примерно - това поне всички деца могат да го ядат!!!!!!!

You don't fool me


Тема Re: за 16 лева на ден (320 на месец)нови [re: ellion]  
Авторpumpalite (Нерегистриран)
Публикувано25.04.02 10:48



Uvajaemi gospoji,za vtory i posleden pat vlizam v tazi diskusia,ne che mnogo me zasiagate ,no ima neshtitza ,drebnichki i vajnichki,koito........niakaksi ne gi proumiavate.A i ne mojete,tui kato iavno nikoya ot vas ne moje da si vdigne zadnika po daleche ot PC-to si i da razbere,che kolkoto i da sa polezni i nformativni komputrite VIE NE ZNAETE KAKVO TOCHNO KOMENTIRATE.
Az i momichetata,koito rabotiat tuk niamat vasheto vreme za da visiat na PC-to, a i ne im e rabota.Ok,komentirayte kolkoto si iskate,no kogato chovek ne vidi neshtata sas sobstvenite si ochi si govory ey taka.......da si namira na rabota.Niamam nishto protiv.
Na Ellion blagodaria che se obadi po telefona predi 2 dni,no neshto ne me e razbrala......e,vse pak e kontakt i imate informatzia!!!Nie za razlika ot darjavnite gradini priemame detza s alergii i uvrejdania,zashtoto imame podgotven personal za tova,i ne delim detzata !!!!Nie ne sme detska gradina,a zanimalnia( gledame pochasovo detza) ,detzata ne spiat tuk ,no gi hranim.........e,za po niakolko paketcheta biskvitki izkarvame.Zaradi tova ,che se opitvame da sme polezni na maikite nai-veche sme napravili poludnevna gradina(sutreshna i sledobedna) i vsichki sa dodvolni.I TZENITE TAM NE SE SMIATAT 4 LV./CH. UMNOJENO PO BROY CHASOVE ,NO..........vie pak po star bulgarski obichay si smiatate taka kakto ne vi e izgodno.Ok,vasha rabota.
Ne sme v apartament,imame si gradinka s liulki i t.n.......i detzata si igraiat na vazduh.
razberete me iasno(koito ot vas iskat)-az ne seopitvam da vi ubejdavam kolko sme dobri .Kazvam samo,che e po-dobre da vidish predi da si pravish izvodite.
Inache miasto pod slantzeto v Sofia ima za vseki.Edni v darjavni,drugi (v chastnite plashtat po 200$ na mesetz),drugi pri nas za polovinata na tezi i ......taka.Osven tova nie sashto si imame kapatzitet .
E,nie sme izkarali poveche ot godina ,dano da izkarame oshte ,a VSICHKI VIE SI NAMERETE NESHTO PO RAZLICHNO DA SI GUBITE VREMETO,moje da proumete niakoy neshta.
V USA sak jiviala i znam usloviata tam i tzenite.Pod 500$ iasla niama,a baby siter pod 5$/h. sashto!
E,uspeh na vsichki ,i koito iska da si razmarda zadnika.
Rositza.



Тема Що за тон???нови [re: pumpalite]  
Автор dara (osobena)
Публикувано25.04.02 11:29



Смятам, че всеки сам може да прецени как да си гледа детето. И това, че предпочиташ един вариан пред друг, съвсем не означава, че някой може да си позволи да ти държи такъв тон и да използва такъв речник. Ако се опитвате да ни убедите в нещо, това съвсем не е начина да го сторите.
Аз не се бях намесила в дискусията досега, но ще ви кажа госпожо, че и да съм имала намерение да ви поверя детето си дори за 1 час, сега съм предоволна, че не съм го сторила. Явно във вашата занималня то няма да научи нищо, на което аз бих искала то да се научи.
А в този клуб сме именно, за да коментираме и обсъждаме!


Ние не знаем какво е самотата
И докъде се простира тя...


Тема Re: за 16 лева на ден (320 на месец)нови [re: pumpalite]  
Автор Kapли (it's me!)
Публикувано25.04.02 11:48



Смятам да си размърдам задника колкото на напиша че от моето дете пумпал няма да стане, това поне е ясно!!!!
жал ми е за дечицата - ако Росица е от персонала, ясно е колко е детелюбива щом пише по този начин на евентуални бъдещи клиентки:))
Абе супер, думи нямам:)

You don't fool me


Тема Re:* масаж ( за възрастни и деца ) v pumpalite????нови [re: pumpalite]  
Авторnena (Нерегистриран)
Публикувано25.04.02 12:54



Детски Занимателен Център

"Пумпалите"

предлага следните услуги:

* почасово гледане на деца

* логопедични услуги

* педиатрични услуги

* масаж ( за възрастни и деца )

Kakvo znachi masaji i za vyzrastni v detskiq centyr ,che idvat i nepoznati v sgradata,za da polzvat uslugata ,taka li e?



Тема Re: за 16 лева на ден (320 на месец)нови [re: pumpalite]  
Авторпaлмиpa (Нерегистриран)
Публикувано25.04.02 14:41



още мноооого ще има да ги гоним американците с това си отношение....

не че ми пука, ама как си представяте за стандарта на Бг, средно статистическия българин да си позволи нещо подобно?
имате ли някакви отстъпки, например, за самотни майки, за второ дете, за алергични деца, и изобщо нещо такова? изобщо каква ви е социалната политика, или всичко опира да изтръскаме джобовете на когото можем....



Тема Re: за 16 лева на ден (320 на месец)нови [re: pumpalite]  
Автор sofianka (original)
Публикувано25.04.02 16:17



Prava si za USA, tochno taka e.
Ti bulgartskia skepticizum si go poznavash. A koito ima nujda shte doide na kraka shte si plati i shte vidi kak e. Inache taka komentari do vtoro prishestvie shte ima. Mene specialno me interesuva rabotite li s angliski ezik?
Do mesec i polovina shte sum v Bg i imam dve deca na 3 i na 5 godini. pravite li otstupka za vtoroto i kakva?

See this smile on my face, You put it in there


Тема Re: за 16 лева на ден (320 на месец)нови [re: sofianka]  
Авторza sofianka (Нерегистриран)
Публикувано26.04.02 15:59



Zdraveite.
Biah se zarekla da ne vlizam poveche i da ne cheta kakvoto i da bilo(kakto i e) ,no edno ot moite momicheta mi kaza za pismoto Vi.Ne me interesuvat komentari za neshto,za koeto nikoy ne si e napravil truda da vidi.Izviniavam se na Vas samo,che taka razbirate za nas,no ........i loshata(nerazbrana v sluchaia) reklama e reklama.
Neznam kak se kazvate i za tova taka vkarvam na "nickname" za da go otvorite.
Az sam Rositza i tzentara e moe nachinanie.Shte Vi dam nashia e-mail adress i tam mi pishete vsichko koeto iskate da znaete.
Da,vsichki polzvame angliiski bez pediatara,no vinagi sme po 3 ot nas s detzata,taka che tova ne e provlem.Imame discount za vtoro dete ,koito e na 50 % ot parvata taksa.Taksite gi formirame po razlichen nachin.Davame vazmosnost roditelite da si izberat broy chasove za sedmitza ili mesetz.V nikakav sluchay chasovete ne se umnojavat po 4 lv.
No ,molia vi pishete ni na pumpalite@yahoo.com i shte vi otgovoria podrobno.
Blagodaria Vi .
Rositza.



Тема Re: за 16 лева на ден (320 на месец)нови [re: pumpalite]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано26.04.02 21:31



Не си съвсем права за САЩ. 500$ за градина си е съвсем прилична сума. Още повече, че част от тези пари ти се приспадат от данъците- така че сумата става по-малка. Освен това, ако детето ходи почасово или по-дневно, сумата е още по-малка. Вярно аз попаднах на градина и за 800$ , но то си беше миниучилище.
300 лв за БГ обаче са си много пари според мен. Сигурно имате много разходи, но си е живо обирджийство

* Hate cannot drive out hate, only love can do that *


Тема Re: за 16 лева на ден (320 на месец)нови [re: sofianka]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано26.04.02 21:33



честно казано, аз не бих рискувала, въпреки че ще ми дойде нанагорно

* Hate cannot drive out hate, only love can do that *


Тема Re: Детска почасова занималня в Софиянови [re: Debora]  
Авторgalia (Нерегистриран)
Публикувано07.05.02 10:55



Момичета,знае ли някоя от вас къде точно се намира това място?
Мерси.



Тема Re: Детска почасова занималня в Софиянови [re: galia]  
Авторgalia (Нерегистриран)
Публикувано07.05.02 16:20



Намерих ги от сайта им и утре мисля да отида да го видя.Никоя от вас ли още не е ходила?
Много ме заинтригува т.н. спор и ми е много любопитно.
Е,айде.....



Тема Re: Детска почасова занималня в Софиянови [re: Debora]  
Авторgalia (Нерегистриран)
Публикувано09.05.02 14:57



Ами........аз ходих днес,разгледах и говорих подробно.Незнам какво точно да ви кажа,но съм приятно изненадана от персонала и самото място.Цените не са тези,които си мислите ,е............не са най-ниските за които човек може да мечтае ,но са доста надолу в сравнение с частните ясли и градини.Абе,нещо средно.............за нещо (поне така изглежда) доста добро ,което има на "пазара".
Утре ще заведа малката ............пък ще видим.
Е,ако нещо ви интересува-питайте............сега понаучих доста.



Тема Re: Детска почасова занималня в Софиянови [re: galia]  
Автор Плaмeнa (непознат )
Публикувано09.05.02 16:09



Koia e dolnata vuzrastova granica za da ti priemat detenceto?



Тема Re: Детска почасова занималня в Софиянови [re: Плaмeнa]  
Авторgalia (Нерегистриран)
Публикувано09.05.02 16:34



ами на около 1,5 г.,поне сравнително стабилно да ходи.Нямало значение дали е с памперс,те си се заемат с памперсите-миене,сменяне......ей такива дето аз съм ги позабравила.



Тема Re: Детска почасова занималня в Софиянови [re: galia]  
Автор Плaмeнa ()
Публикувано09.05.02 17:20



Mersi, Galia




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.