Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:46 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Отделяне на бебето в друга стаянови  
Автор Samsara (непокорна)
Публикувано11.04.02 17:46



Според вас коя е най-подходящата възраст за преместване на бебето в собствената му стая? Под подходяща имам пред вид то да не се травмира, а и на мен да не ми се налага да притичвам през 15 минути. Има ли изобщо такъв момент или винаги се налага да се "преболедува" промяната?



Тема Re: Отделяне на бебето в друга стаянови [re: Samsara]  
Автор userkata (юзерка)
Публикувано11.04.02 18:38



аз ве4е съм писала по въпроса, ама пак.
ние какво направихме:
стана мом4ето на 6м и го преместихме. никакъв проблем.
1вите няколко дни ми беше търсене, 4е не го гледам през цялото време.
факт 4е така ни е супер - ние ли4ен живот(така да се каже) - той самостоятелен.
не си мисли, 4е няма да го 4уеш през нощта :-)
та ве4е 4м се радва на собствена стая да и прави ко4инка :-)



Тема Re: Отделяне на бебето в друга стаянови [re: Samsara]  
АвторET (Нерегистриран)
Публикувано11.04.02 19:49



Моите бяха отделно от самото начало, дори като живеехме по разни общежития - в кухнята. Притичвах много, но от друга страна много се бях потресла от деца на приятели, които на 7 години спяха в кревата на родителите. Не е много проблемно отделянето, доколкото съм чувала, ако го слагаш отвреме на време да спи в друга стая, колкото да не свиква да спи само на едно място.



Тема Re: Отделяне на бебето в друга стаянови [re: Samsara]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано11.04.02 21:52



дъщеря ми нямаше как, но малкия го отделих на 8 месеца без проблеми. Сега си е доволен, че си спи сам. Мисля че 6 месеца е добра стартова възраст.

* Hate cannot drive out hate, only love can do that *


Тема Re: Отделяне на бебето в друга стаянови [re: Shanya]  
АвторY-R (Нерегистриран)
Публикувано11.04.02 22:12



Moite i dvamata ot tretia mesetz,zashtoto ot togava zapochnaha da spiat po 10 chasa na nosht, bez da se sabujdat.Spalnite im ne sa blizo do nashata,no imam baby monitor-i,koito stoiat na noshtnoto shkafche do glavata mi.Ne mislia,che na tazi vazrast moje da se travmirat ot otdelianeto.



Тема Re: Отделяне на бебето в друга стаянови [re: Samsara]  
Авторdonna (Нерегистриран)
Публикувано12.04.02 08:38



S intercom moje oshte ot samoto nachalo .Taka mnogokratno se usilvat zvucite,koito izdava bebeto ,dori chuvash i dvijeniqta mu .Ima i takiva s dve linii.Az sym mnogo dovolna ot takyv na Chicco.





Тема Re: samo za poqsneniенови [re: donna]  
Авторdonna (Нерегистриран)
Публикувано12.04.02 08:42



S dvete linii pozvolqvat i bebeto da te chuva.



Тема Re: Отделяне на бебето в друга стаянови [re: donna]  
Автор Samsara (непокорна)
Публикувано12.04.02 20:20



I az imam bebefon, no toj hvashta policiata i taxitata i mi se nalaga da pritichvam naprazno



Тема не може ли да се намали звуканови [re: Samsara]  
Автор LiaLia (Lia)
Публикувано12.04.02 22:57



моят такъв апарат, не е някаква марка известна, има копче за звука и намалявам....но и да се чуват странични звуци, свиква се, важното е да си 100%сигурна че ще чуеш, ако се задави, или някои подобен звук - това са опасностите, а тия звуци са по-тихи...така че мисля, добре е, че е чувствителен на звуци....може би скоро ще свикнеш да ги разпознаваш и ще знаеш за кои да ходиш и при кои не....
Рs - май вече никой не влиза в mIrC-а....да си поговорим в real time...как е запекът, ще пуснеш ли снимки в бебешкия site...аз искам, но не мога да му намеря координатите....темата се е скрила някъде в архива...поздрави сърдечни,Л.



Тема Виж архива на клуб Родителинови [re: Samsara]  
Автор живa_вoдa ()
Публикувано13.04.02 11:58



направен от Debora - там много добре е развита тази тема.
Моето дребосъче спи непробудно от 8 до 8 откак му минаха коликите на 3 месеца. Тримата живеем в една стая, но никога не ни е било проблем - нито то нас ни буди, нито ние него го будим даже ако гледаме телевизия.
След един месец обаче ще може да си има отделна стая(тогава ще е на 10 месеца). Мисля, че това е чудесно защото ще мога да поддържам много по-добра хигиена за него и няма да му пречим с нашите шумове. Като изключа адаптацията към новото място(която се надявам да мине леко), мисля че други проблеми няма да има. Преградата на креватчето е висока и няма никакъв начин да я прескочи. Ушила съм му чувалче, за да не си прави много разходки преди заспиване. Оставям му по някоя малка играчка - да има с какво да се забавлява сутрин. Смятам да оставям вратите отворени - двете стаи са близо една до друга. А ако се наложи ще си купим и бебефон.
Аз лично след 6-я месец се чувствах по-уверена и по-спокойна за бебето и ако имах тогава тази възможност щях да го отделя в друга стая - на нас никога не ни е "пречело", но за него щеше да е по-добре.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.