Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:42 13.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема кошара-да или ненови  
Автормapия (Нерегистриран)
Публикувано16.04.02 14:45



В момента съм в деветия месец но все още не сме взели кошара.Съпругът ми предпочита да изчакаме докато родя,но въпросът е там,че не можем да решим дали да спрем избора си на кошара или на тези мрежести кошове,които стават за игра,за спане и на чанта.Кое е по-удобно и по- практично според вас?



Тема Re: кошара-да или ненови [re: мapия]  
Автормaя (Нерегистриран)
Публикувано16.04.02 20:58



Тези мрежести кошари са много ниски и неудобни. Ще ви трябва когато пътувате с детето като поотрасне. За игра ,.. не знам не съм чувала досега някое бебе да иска да седи в такова нещо. Моето не искаше, то е като затвор.
Ще ви трябва детско легло с променящо се ниво на матрака и решетката. Препоръчвам ви го от опит. В началото трябва да е високо матрака за да не се навеждате излишно. После като започне да се изправя, ще ви трябва нисъ матрак и висока решетка. Успех.



Тема Re: кошара-да или ненови [re: мapия]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано16.04.02 21:14



моите и двамата израснаха без кошара - в момента, който се научиха да се изправят в креватчета си, ги пуснах на пода. Според мен си е излишен разход кошарата. Не може ли да вземете назаем след някой и друг месец?

* Hate cannot drive out hate, only love can do that *


Тема Re: кошара-да или ненови [re: мapия]  
Автор alabin (мама)
Публикувано16.04.02 22:03



Мисля, че кошарата е излишна, ако вземете удобно креватче - или с висока решетка, или с регулираща се височина - изобщо има избор!

Пътят към ада е осеян с добри намерения!


Тема Re: кошара-да или не [re: мapия]  
Автор Пaлмиpa (разнежена)
Публикувано16.04.02 23:12



със първото ми дете имах една такава с мрежи, които моя звяр успя да разкъса, да си увива пръстчетата, да разширява дупките и все такива.
сега сме купили стабилна , от дърво, надявам се да се окаже по-добра.



Тема Re: кошара-данови [re: Пaлмиpa]  
АвторШa (Нерегистриран)
Публикувано17.04.02 00:08



Определено съм за кошарите, ползват се дълго, може и до 5 г. стига да са стабилни и удобни, децата много се привързват към креватчето си. За мрежестите дето ставали за всичко, мога от опит да кажа, че ставаше само за игра, купихме си стабилна по-късно и още я ползваме.



Тема Re: кошара-данови [re: Шa]  
АвторГaля (Нерегистриран)
Публикувано17.04.02 00:13



Съгласна съм за дървените кошари. Аз лично ползвам такава, имам и кошара за игра, в която детето се чувства много добре. Някой горе спомена че било като затвор, моето пък само иска вътре, това е неговото място, пълно е с играчки и въобще му е забавно вътре. Според мен зависи как майката ще постави на детето въпроса с кошарите за игра и това определено трябва да стане, когато детето е около 4-6 м. - моето започнах да го слагам по-малко още на 3 м., може и за това да си харесва вътре.



Тема Re: кошара-да или ненови [re: мapия]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано17.04.02 00:40



Сина ми като беше бебе имаше мрежеста ( с доста широки дупки) кошара. Хич не обичаше да седи в нея, и случаите в които сме я ползвали са били рядкост. Удобна е да го оставиш за малко в нея примерно докато простреш на терасата, защото знаеш, че дори и да се разплаче е на безопасно място. Сегашната ни

, ни е много удобна главно заради възможността бебето да спи в нея, и така тя е близо до мен и през деня когато спи или пък будува. Има и плот за преобличане, който не използваме, но пък е предимство ако се наложи да пътуваш с преспиване. Съмнявам се колко ще я използваме за игра по-късно.
Ако имате достатъчно средства можете да си вземета такава. Ако пък често пътувате ще ви е от голяма полза, бебето ще си спи винаги в свое нещо.
В случай, че се решиш на такава покупка, (макар че не знам точно какви модели се продават в БГ) си вземи от тези на които леглото се оформя по цялата дължина на кошарата, а не на част (такава ще му стане тясно още на 3ия месец, и после ще трябва да го оставяш да спи близо до пода).



Тема Re: кошара-да или ненови [re: Debora]  
АвторMarдa (Нерегистриран)
Публикувано17.04.02 19:20



Тези кошарки които си приложила към съвета си са страхотни, само дето тук няма такива :(. Аз ползвам две: преносима и дървена с плот и съм много доволна, а когато бебето трябва да спи на друго място, просот му взимам чаршафчетата, така пак си е с нещо свое :). Но спор няма, че като се пътува сгъваемата е направо необходима.



Тема Re: кошара-да или ненови [re: мapия]  
Автор userkata (юзерка)
Публикувано18.04.02 10:19



Ние взехме кошара на Хаук. много съм доволна, борис си играе вътре - никакви проблеми.
освен това, ние много ходим наляво-надясно и кошарата(сгъваема) ни е от голяма полза - спи в нея.
според мен трябва кошара, но 4овек сам трябва да си прецени плюсовете и минусите.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.