Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:29 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема (проблемно) забременяване  
АвторФeя (Нерегистриран)
Публикувано11.04.02 00:27



Здравейте, бъдещи и настоящи майчета! Искам да ви попитам има ли сред вас (или ваши близки и познати) такива, на които категорично е било казано, че не могат да имат деца, или че е малко вероятно да стане, и въпреки всичко чудото е станало. Благодаря, лека бременност и хубави и здрави бебчета ви пожелавам :))



Тема Да! На майка ми :-)нови [re: Фeя]  
Авторwitch (Нерегистриран)
Публикувано11.04.02 00:36



След всякакви манипулации и 2 години експерименти, но тя намерила във Варна някаква пенсионирана доцентка, която й решила проблема. За което и моя син трябва да й благодари Дано живота ти даде шанс. Успех!



Тема Re: (проблемно) забременяваненови [re: Фeя]  
Авторпaлмиpa (Нерегистриран)
Публикувано11.04.02 00:43



Да, на мен. Категорично ме бяха отписали, а сега чакам бебето през юни.
но аз имам едно голямо дете, и бях с диагноза- стерилитет секундариа.
все пак бебето взе , че стана, незнам как, ама стана. Мъжа ми го е обявил за бебе-чудо.
То всички бебета са си малки чудеса на природата, но при мен ситуацията беше рядко екстримна.



Тема Re: (проблемно) забременяваненови [re: Фeя]  
Автормaмa (Нерегистриран)
Публикувано11.04.02 08:29



На мен. Всички гинеколози, при които съм ходила буквално се опулваха като им кажех, че цикълът ми е нередовен и се появява през 2 до 4 месеца. Минах през 100 изследвания - така и не се разбра защо точно. "Не са ти наред хормоните и трудно ще забременееш". Така се бях вживяла, че обясних всичко много ясно на тогава бъдещия ми съпруг. Той обаче го прие много спокойно:"Като опитаме ще се види". 5 години се бяхме пазили много стриктно(разбирай абсолютно всеки път) и дойде време за бебе...10 дни след първия път в живота ми без контрацепция взех един тест ей така за майтап. Като видях двете червени лентички щях да припадна. Сега резултатът се опитва да излезе от креватчето.
Познавам още цели 3 жени с различни проблеми от моите, които са забременели след като още по-категорично им е било казано, че няма да стане.
Виждаш, че не трябва да се губи надежда(и без това, това само би забавило нещата)
Стискам ти палци!!!



Тема Re: (проблемно) забременяваненови [re: Фeя]  
Автор Kapли (it's me!)
Публикувано11.04.02 10:48



Да - на мен официално ми обясниха че шансовете са мноооооого слаби и да почвам да опитвам, че време за губене няма. Голям страх брах, но затова пък забременях на следващия месец след "новините":)
Когато разбрах че съм бременна ми идеше да изляза и да крещя по улиците от радост:))
Явно има и щастливи изключения!!

You don't fool me


Тема Re: (проблемно) забременяваненови [re: Фeя]  
Автор мишoни (*.*)
Публикувано11.04.02 10:53



Имахме едни съседи... Имаха доста голямо момиченце осиновено, защото им казали че няма да имат деца. Под голямо разбирай 8ми 9ти клас. Та тогава майката забременя и сега си има още една дъщеря.... И това ако не е прекрасно чудо.
Винаги ще уважавам това семейство за грижите и всеотрайността към децата им.

Да бъдеш щастлив е нищо, да се смяташ за щастлив - всичко
О. дьо Балзак


Тема мерсинови [re: мишoни]  
АвторФeя (Нерегистриран)
Публикувано16.04.02 01:49



Това е доста често срещано явление- бездетно семейство; осиновяват дете, и жената забременява. Дали има обяснение?
Майчета, благодаря много за отговорите! Пак ви пожелавам здраве и хубави бебчета и семейства :))



Тема Re: мерсинови [re: Фeя]  
АвторEva (Нерегистриран)
Публикувано16.04.02 02:28



Ima obiasnenie da. Tova e che jenata se uspokoiava i psihichnata bariera izchezva. Imam priatelsko semeistvo, koito sled 17 godini chakane na dete si osinoviha i na sledvashtata godina jenata zabremenia i rodi zdravo i hubavo dete, koeto veche e goliam muj
Prosto niakoga silnoto jelanie stava prechka jenata da zabremenee.
Na teb jelaia tova da se sluchi v nai-skoro vreme!



Тема Re: (проблемно) забременяваненови [re: Фeя]  
Автор Beny (минаващ)
Публикувано16.04.02 09:33



На позната на моя позната също и бяха казали, че не може да има повече деца.Тя доста се беше травмирала и за да не е съвсем сама си бяха взели куче. Тя се отнасяше с него почти като с свое дете, може би се поуспокои малко и сега си гледа ... близнаците.
Май няма невъзможни неща.



Тема Re: (проблемно) забременяваненови [re: Beny]  
АвторVesssela (Нерегистриран)
Публикувано17.04.02 21:01



Стискайте ми палци и на мен, защото след 2,5 години семеен живот и още толкова преди да се оженим и без да се пазим, вече изгубвам търпение. Но си казвам винаги, че трябва за съм спокойна и уравновесена, защото иначе ще му изгубя края.

Много успехи и щастие на всички!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.