Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:32 01.07.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Майтап - страх от лигавник!  
Автор LiaLia (Lia)
Публикувано11.04.02 00:11



Купих за дъщеря ми един пластмасов лигавник - да не се оцапваме с морковеното пюре...няколко дни при почване на пюрето луд неистов рев...чак днес направих връзката, че е от лигавника...махнах го и тя излапа всичко....пак го сложих - почна ревът....а аз почна сама да си се смея....
аз от самото начало вместо лигавник затъквах под брадичката салфетка - тия адски удобните - дето се дърпат от кутийка.досега с млякото ставаха, но от пюрето не пазят.... и ето на - бойкот на пластмасовия лигавник....
апропо, от платнен няма реакция, пробвах с него, но той е бял и за какво ми е - да го пера после от пюрето, не ме облекчава с нищо....

та това исках да споделя, майтап голям....



Тема хе хе хе хе хе ееенови [re: LiaLia]  
Авторwitch (Нерегистриран)
Публикувано11.04.02 00:44



И аз се набутах да купя такъв и сега се чудя къде да го завра. Ами ти защо не си отделиш 2-3 броя и си ги цапайте на воля - голяма работа, че имали петна - ами те веднага пак стават цветни :-))) Важното е да са изпрани, пък било то и шарени На нас ни трябва пелерина от найлон май /като онези във фризьорските салони/ - особено като забие главата надолу, да гледа килима и от устата му тече някакво пюре..... мъъъкаааа



Тема ще ги прежаля...нови [re: witch]  
Автор LiaLia (Lia)
Публикувано11.04.02 00:53



тия бели лигавници...защо ги правят бели, след като повечето бебшки храни са жълти....това са ми първите петна и още имам хъс да се боря с тях...
а аз ще пробвам всеки ден за по 1-2 мин да го слагам този палстмасовиа ужас та барем свикне в един момент...конете как свикват на седло...и майките на изпоцапани дрехи....



Тема Re: Майтап - страх от лигавник!нови [re: LiaLia]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано11.04.02 04:10



Ние имаме един от мека мушама - много лесно се пере и чисти. Освен това се нахлузва като тениска и няма начин да се махне лесно от врата.
Много са ми удобни и едни лигавници за еднократна употреба на Памперс - ползваш и хвърляш след това. Е ако не е много зацапан може и още някое хранене да поеме

* Hate cannot drive out hate, only love can do that *


Тема Re: Майтап - страх от лигавник!нови [re: Shanya]  
Автор dara (osobena)
Публикувано11.04.02 08:56



Има едни лигавници на Chicco, които са както каза Шаная от една много мека мушама. Те са по-скоро като престилки и никак не са грозни - има разни картинки по тях. Много са практични, защото покриват и раменцата, имат джоб отдолу да събира каквото е потекло. После плакнеш или забърсваш и е готов за следващата порция пюре. Ако искаш пробвай ги. Не са като тези пластмасовите твърдите. То и на мен да ми я сложат тази ризница - и аз ще се разпищя.


Ние не знаем какво е самотата
И докъде се простира тя...

Редактирано от dara на 11.04.02 08:58.



Тема Re: Майтап - страх от лигавник!нови [re: LiaLia]  
Автормaйka (Нерегистриран)
Публикувано11.04.02 21:15



В магазин "Бамби" в Младост3 има лигавници по 90ст. бройката. Купих на моя красавец 8 - по един на ден + резервен. Много са свестни - с мушама под плата. Веднъж в седмицата пускам 1 пералня само с негови неща и включвам и лигавниците.



Тема Re: Майтап - страх от лигавник!нови [re: LiaLia]  
Автор Beny (минаващ)
Публикувано12.04.02 10:07



Погледни каква е връзката на лигавника.Понягока ги правят едни такива остри, в смисъл синтетични и са твърди като етикет на дреха, възможно е това да е дразнител.



Тема Re: Майтап - страх от лигавник!нови [re: мaйka]  
Автор Kapли (it's me!)
Публикувано12.04.02 12:53



Брей, браво на тебе, аз на възрастта с лигавниците пусках по 1 бебешка пералня всеки ден!!!!

You don't fool me


Тема Re: Майтап - страх от лигавник!нови [re: Kapли]  
Авторwitch (Нерегистриран)
Публикувано12.04.02 14:56



На всяко хранене отива по един, а между храненията и по два, щото ги смуче и стават "вода"



Тема Re: Майтап - страх от лигавник!нови [re: witch]  
Автормaйka (Нерегистриран)
Публикувано12.04.02 15:23



Моят предпочита да се избърше в новата ми блузка - за това лигавниците са чистички(бели са и вече ги ползвам 8-ми месец), а аз на всяко хранене си сменям блузката и всеки ден пускам пералня с МОИ неща. Няма пълно щастие, момичета!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.