Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:04 13.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Дайте ми съвет как да станенови  
АвторPoliPet (Нерегистриран)
Публикувано09.04.02 15:17



Здравейте! От скоро чета в този клуб и ми е безкрайно интересно. Проблемът ми е че не мога да забременея. Измервам си базалната темп. но според нея овулацията ми настъпва около 8-9 дена преди цикъла. ДОста литература съм чела и знам,че това не е нормално. Може ли да ми дадете някакъв съвет какво да направя. Вече наистина се отчайвам.



Тема Re: Дайте ми съвет как да станенови [re: PoliPet]  
АвторPoliPet (Нерегистриран)
Публикувано09.04.02 15:23



Забравих да кажа, че ми идва на около 28-30 дни.



Тема Re: Дайте ми съвет как да станенови [re: PoliPet]  
АвторHeти (Нерегистриран)
Публикувано09.04.02 18:37



От колко време се опитваш да забременееш? По статистика го дават, че до 1 година 75-85% забременяват, а на месец имаш само 25% шанс да забременееш. Ако след 1 година все още не си забременяла вече може да се се мисли за някакъв проблем. Също така зависи и от възрастта.

Не се притеснявай, а се наслаждавай на опитите



Тема Re: Дайте ми съвет как да станенови [re: PoliPet]  
АвторSelina (Нерегистриран)
Публикувано09.04.02 19:00



Базалната температура се покачва с 0,5-1,6 градуса 2-3 дена след овулацията.
При 30 дневен цикъл средата е 15, т.е. 2-3 дена след това е 17,18 дена след началото на цикъла и съответно 12-13 дена преди следващата менструация.

Мисля, макар че не съм специалист /нека и те да се изкажат все пак/, че няма причина да се притесняваш. Прави секс от 4-5 дена преди овулацията до 1-2 дена след това. Сперматозоидите издържат повече отколкото яйцеклетката и затова е добре повече време преди овулацията.

Успех!



Тема Re: Дайте ми съвет как да станенови [re: Selina]  
АвторЦиЛoHa (Нерегистриран)
Публикувано09.04.02 21:50



Най-лесния начин да разбереш имаш ли овулация е, катао си вземеш тест за овулация, има ги в аптеките. Същите са като тестовете за бременност, на този принцип. Когато мислиш, че имаш овулация, просто провери и с теста за сигурност. А ето и един китайски метод за бързо забременяване. Като застанеш на вратата на спалнята си, гледаш към спалнята (или стаята в която живеете ако не сте сами с партньора си), стената която ти се пада в дясно. По средата на въпросната стена закачи много симпатично плакатче с бебе, ако няма толкова място или има мебел или нещо от сорта, тогава сложи картичка на която има бебе или бебешки обувчици. Ако щеш вярвай ама аз така забременях :))). Пробвай, наистина работи.



Тема Re: Дайте ми съвет как да станенови [re: ЦиЛoHa]  
Авторпaлмиpa (Нерегистриран)
Публикувано09.04.02 22:36



стана ми смешно, защото аз имах бебешки чорапки , закачени на огледалото.
забременях 3-4 месеца след като ги бях окачила. Бях си ги харесала в един магазин, и ги купих за сувенир. Не съм и знаела за китайската методика, но може и да работи.




Тема Re: Дайте ми съвет как да станенови [re: PoliPet]  
АвторPoliPet (Нерегистриран)
Публикувано10.04.02 10:13



Благодаря ви много. Дано този китайски метод помогне. ))) Чувала съм че помагало и ако пипнеш бременна жена без тя да усети и да си пожелаеш и ти бебе.)) Абе кой знае, ама аз съм се шашнала защото това са повече от 2 г. Е, нека вече ги смятам 1 и малко отгоре защото нямах овулация и я стимулирах с лекарства и вече съм добре. Още днес ще си купя бебешки обувчици или картичка ))) Колежката ми е бременна и скоро ще роди, но пък не се засичаме с нея и няма как да я пипна ))



Тема Re: Дайте ми съвет как да станенови [re: PoliPet]  
Авторmaka (Нерегистриран)
Публикувано10.04.02 12:36



ostavi gi tija babini devitini. Ako naistina ot 2 g se poitvash da zabremeneesh,a ne mozesh e dobre da se obarnesh kam lekar. Ako ziveesh v Bg i ne e problem da otidesh v Sofija goreshto ti preporachvam otdelenieto po endorkinologija i strilitet v Maichin Dom. Lezala sam tam predi 5 g, imah si problemi. Tam raboteshe strahoten ekip. Shte te izsledvat ot glavata do petite i daze shte ti i pomognat. Njakoga tova ne struvashe nishto. Sega ne znam. Tursi doc. Burdarova ( dano oshte da ne se e pensionirala) ili dr. Kolarov, neinija assistent. I dvamata sa strahotni.
Uspeh!!



Тема Някой лекар може да ме линчува..нови [re: PoliPet]  
Авторwitch (Нерегистриран)
Публикувано10.04.02 14:39



ама аз по препоръка на една стара гинеколожка пиех Vit. E /50mg суха форма/ по 2 сутрин и 2 вечер - общо 200 мг на ден. Тя ми каза, че мога да си го пия така докато забременея. Доколкото разбрах, това е доза, близка до лечебна, но подпомага развитието на клетките, подпомага зарастването на рани, снижава риска от спонтанни аборти в началото, понижава кръвното, облекчава състоянието на умора... и ред други. Май се поувлякох



Тема Re: Някой лекар може да ме линчува..нови [re: witch]  
АвторPoliPet (Нерегистриран)
Публикувано10.04.02 15:15



Я я разкажи нещо повече )) И ти като го пи това чудо какво стана. Подейства ли ти?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.