Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:28 09.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема strahнови  
Авторtoly (Нерегистриран)
Публикувано10.04.02 12:21



Forumat e strahoten...ceta go i me beshe strah dosta vreme da se vkluca..no vece nemoga..strah me... imam nujda ot vasahite saveti.... prosto da si pogovorq s nqkogo...



Тема Re: strahнови [re: toly]  
Авторtoly (Нерегистриран)
Публикувано10.04.02 12:27



kakvo stava vsahstnost... zakasnqva mi cikala vece 10 dni..po vashi saveti si napravih test ..oricatelen...(
imam povrashtane.. koeto e ne sutrin a sled kato se nahranq..slava bogu sega 4 dni ne sam ... cuvstvam se otpadnaala na momenti... a i nqma nikakvi priznaci da idva... Nqmah vazmojnost da hodq na lekar... i neznaq kak da se cuvstva..



Тема Re: strahнови [re: toly]  
Авторwitch (Нерегистриран)
Публикувано10.04.02 12:35



Иди на ехограф - вече може да се види дали си бременна.



Тема Re: strahнови [re: witch]  
Авторtoly (Нерегистриран)
Публикувано10.04.02 12:42



Blagodarq ti... az tolkova g iskam ..)
tolkova mnogo... nome s\e strah merih si bazalnata temperatura tazi sutrin no beshe 36.8,,, i me e tstrah ece ne sam,,, nqadvam se utre da uspeq da otida nalekar i da razbrea...
ima li shans..?!?!



Тема mmmmmmmнови [re: toly]  
Авторwitch (Нерегистриран)
Публикувано10.04.02 12:46



ами казват, че трябва да е над 37, но ти стискам палци



Тема моженови [re: toly]  
Авторwitch (Нерегистриран)
Публикувано10.04.02 12:47



да не си я измерила вярно или нещо друго ... знам ли...



Тема Re: моженови [re: witch]  
Авторtoly (Нерегистриран)
Публикувано10.04.02 13:00



nenzam... beshe normalano..?!?! vapreki ce v oetak na 5.04. vecerta sled rabota mi beshe 37,2.... a vcera 36,8 ne moga da si go obqsnq....
pitam see ima li drug priznak koito da mi dadae nqkakva nadejda...



Тема Re: моженови [re: toly]  
Автордokтopka (Нерегистриран)
Публикувано10.04.02 13:16



Базалната температура се мери сутрин,а не вечер и по възможност по едно и също време преди да си станала от леглото.
Щом ти закъснява вече 10-ти ден, ако има бременност тя вече би могла да се види на видеозон.Все пак изтърпи още 3-4 дни и бягай при гинеколога.
Не искам да ти давам големи надежди, защото тестовете макар и по някога да грешат, по-често дават верни резултати и базалната температура би трябвало да е над 37. Сутрешното гадене и отпадналостта могат да бъдат признаци на бременност, но могат и да са резултат от силното ти желание да забременееш.
Стискам ти палци, но ако не си бременна за нищо на света не се отчайвай!
Спокойствието и доброто настроение са много важни, когато една жена иска да забременее.




Тема Re: моженови [re: дokтopka]  
Автор Kapли (it's me!)
Публикувано10.04.02 13:24



Така си е, макар че аз как забременях един Господ знае!
лекарите заявиха че има да чакам сума ти време, ако станело изобщо, нямало да е скоро....почнах аз да правя опити ама едни нерви ме тресяха, едно чудо, отслабнах 5 килограма за по-малко от месец......всички приятелки пригласяха "то като не го искаш, става, като го искаш - не!" абе кошмар!!
И хоп - оказах се бременна от раз - явно има и щастливи изключения понякога:)

You don't fool me


Тема Re: моженови [re: дokтopka]  
Авторtoly (Нерегистриран)
Публикувано10.04.02 13:33



Blagodarq ti...)
Dano samo nqmam drugi problemi ogava ce da mi zaaksnqva tolkova vreme..?!?!?
Utre pah ste proverq temperaturata... Vece 4 godini vidiim polov jivot bez da se pazim... v smisal bez hapceta ili drugi kontraceptivi... priqtelqt mi mi azva ce toi me pazi ..i to vinagi mnog... zatova.. moje i e falshiva..trevoga e bih kazala..po skoto stastie..( I ce prosto naprejenieto mi idva povece... i sam prenatovarena psihiceski zatovamoje da e zakasnenieto... i samo da sme iskali da go napravim..vednaga ste se vidi rezulataa.... no za sajelenie straha v men ostava..dali pak neshto ne e nared..!??!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.