Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:22 13.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Шейново  
Авторtoni (Нерегистриран)
Публикувано02.04.02 16:40



Здравейте!
Отдавна чета този прекрасен форум но не съм се включвала твърде често със собствени мнения.
И тъй като моя термин вече понаближава искам да се консултирам с вас и да получа мнението ви за евентуално раждане в Шейново. Имате ли някакви впечатления и т.н. Много бих искала да присъства и таткото на самото раждане...
Също така ак имате добри впечатления и от други клиники в София = ще ви бъда благодарна.

Тони



Тема Re: Шейновонови [re: toni]  
Автор Finch (минаващ)
Публикувано02.04.02 18:04



Лично аз съм се спряла на Шейново за моето раждане. Два пъти съм лежала там и съм доволна от всички екипи, които съм видяла. Отношението към тези дето си плащат и тези дето не си плащат е едно и също - познавам родилки и от двете ситуации. Избрах си и доктора, чийто екип ще искам да ме изражда. За цените не мога да ти кажа нищо, но има ценова листа на болницата ако искаш нещо повече от това, което ти предлагат т.е. ако искаш определен екип, а не дежурния в момента, ако искаш отделна операционна, ако искаш ВИП стая и т.н. всичко си се заплаща по ценоразпис. Отделно дали се дава нещо не знам, защото моят доктор каза, че по цени на болницата ще си плащам... Също така разбрах, че ако се договорите с лекаря за отделна операционна и раждането е нормално и без проблемно може да присъства таткото.
Бих се радвала и аз на всяка допълнителна информация...



Тема Re: Шейновонови [re: Finch]  
Авторtoni (Нерегистриран)
Публикувано02.04.02 18:30



A ti koi ekip lekarski si si izbrala i koga e datata na eventualnoto rajdane?
Az sym se nasochila kym d-r Dmitrieva i triabva da rodia na 25.05!



Тема Re: Шейновонови [re: toni]  
Автор Millena (s interes)
Публикувано03.04.02 10:04



Аз раждах там с непланово секцио, така че видях доста екипи докато се пробваха да родя нормално. Освен това съм лежала преди това с другото бебче, което загубихме.
Много съм доволна от всички екипи. Че си има неща, които не са хубави, това е ясно, но мисля всяка държавна болница ги има. Но пък поне по мое мнение професионализмът там е голям.
Таткото може да пръсъства, ако се уговорите с докторката (Дмитриева мисля е от тези, които са съгласни). Има отделна родилна зала за такива случай въпреки, че по принцип там това не се практикува.
Ценова листа има, но на лекаря, с които си се уговорила си плащаш както се разберете с него, за него няма цена, на ръка е.

Успех!! Ти ще си почти като мен. Терминът ми беше на 28 май, но синът ми се роди на 1 юни :) Много хубаво време за бебе :)



Тема Re: Шейновонови [re: toni]  
Автор Finch (минаващ)
Публикувано03.04.02 14:14



Термина ми е за около 10-15.08 и съм се насочила към д-р Тончев. Чух и доста добри отзиви за д-р Димитриева, но повече доверие и спокойствие ми вдъхна д-р Тончев както и препоръките от доста близки и независими една от друга познати.
Най-важното е да си спокойна и да имаш доверие на лекаря, всичко останало ще мине чудесно.



Тема Re: Шейновонови [re: toni]  
АвторФифи (Нерегистриран)
Публикувано05.04.02 01:35



Като професионалисти в Шейново са много добри, но отношението зависи от това дали си дал пари или не. Аз например отказах да платя - искаха ми от 100 до 300 долара, като 100 са за нормално раждане, без никакви усложнения. Е, не си платих, изтекоха ми водите и то бяха зелени, приеха ме и цели 6 часа ме оставиха да лежа, без да предприемат нищо. Когато им се обади лекар от друга болница, тогава чак започнаха да си вършат работата и родих много бързо и почти безболезнено. Така че, ако ме питаш мен, бих ти препоръчала да си платиш и да си родиш в Шейново без грижи.



Тема Re: Шейновонови [re: toni]  
Автор Samsara (непокорна)
Публикувано05.04.02 12:52



За Шейново нямам информация, но съм много доволна от "Райна Княгиня". Там обаче се плаща. Успех.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.