Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:29 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема За спането - в големите месецинови  
Автор Пaлмиpa (разнежена)
Публикувано26.03.02 14:32



От една седмица имам проблем със спането. Корема ми нарастна много и не мога да спя ни на ляво, ни на дясно. По съвет на една приятелка спя с възглавница между краката/вместо с нещо по-полезно. Бебето ме рита накъдето и да се обърна.
ако може някоя от скоро родилите да ме светне нещо, че съм забравила от първата ми бременност, че ще умра за сън иначе.
а повдигам се и на 2-3 възглавници, и леглото ми прилича на барикада, а не на спалня.




Тема Re: За спането - в големите месецинови [re: Пaлмиpa]  
Автордoнa (Нерегистриран)
Публикувано26.03.02 14:48



Ами какво да ти кажа -трябва да си го изтърпиш.Моето бебе се роди 4.550 ,бях с огромен корем и спането наистина беше кошмар. Иначе си слагах възглавничка под корема и между краката и няколко възглавници под главата и само легнала на едната страна можех да дишам



Тема Re: За спането - в големите месецинови [re: Пaлмиpa]  
Автор doktorka (neredovna)
Публикувано26.03.02 19:51



hei Palmira,kakvo stana s tvoite peripetii s holandskite lekari?Nadiavam se vsichko da e nared.



Тема Възглавницинови [re: Пaлмиpa]  
Автор Millena (s interes)
Публикувано26.03.02 22:07



Аз бях май "нормално" голяма накрая, но това, което най много ми помагаше наистина бяха възглавниците. Малко остана, надявам се да успяваш да си поспиш.

Розови сънища :)



Тема Re: За спането - в големите месецинови [re: Пaлмиpa]  
Авторtoni (Нерегистриран)
Публикувано27.03.02 10:26



Pri men polojenieto e systoto i az ne moga da spia v momenta sym v 8-mia mesec... neznam kak ste izdyrja. Palmira, ti koga triabva da rodish?



Тема Re: За спането - в големите месецинови [re: toni]  
Авторпaлмиpa (Нерегистриран)
Публикувано27.03.02 12:44



края на май, началото на юни, незнам кога ще ми свалят серклажа, вероятно ще ме държат до термин/09.06/, но аз и сега съм огромна, много по-огромна от предишната ми бременност. а до тогава ще съм като буре.
няма да ходя , а ще се търкалям. пълна трагедия....
но важното е да си имаме здрави бебета, все ще се вталя после някакси...
обаче неспането много ми тежи, имам алергия вече към леглото, щото като легна по гръб и ми се струва , че всеки момент ще умра, изтръпват ми ръцете, понякога и краката, но кръвното ми е много ниско -долната ми граница никога не надхвърля 45, а горната едва стига до 90.



Тема Re: За спането - в големите месеци [re: doktorka]  
Авторпaлмиpa (Нерегистриран)
Публикувано27.03.02 12:47



ами засега с лекарите се справям. показаха известна компетентност, но аз си смених гинеколога, с един доста възрастен, но пък от старата школа. Защото тия младите тук, много знаят, и все глупости, една мъдра мисъл не изказа предишната ми гинеколожка, иначе хубава, млада , амбициозна лекарка...ама и куцаше практиката....



Тема Re: За спането - в големите месецинови [re: пaлмиpa]  
Авторtoni (Нерегистриран)
Публикувано27.03.02 16:14



na men termina mi e 21.05 - i pri men systite problemi osobeno s iztrypvaneto na rycete i krakata! sytrin ne si gi chustvam pochti.... I tolkova kiselini mi se poiaviavat!



Тема Re: За спането - в големите месецинови [re: toni]  
Автор doktorka (neredovna)
Публикувано27.03.02 21:57



Palmira,Nali znaesh che na grub ne se spi zashtoto matkata pritiska aortata(golema kruvonosen sud v korema). kolkoto za iztrupvaneto...Gledai da spish s ruce vdignati nagore(nad ili blizo do glavata).Mojesh da si slojish nakitnici(kato za tenis).Mnogo chesto bremennite imat "carpal tunnel syndrome"-iztrupvane na rucete,chesto bolki.Koto slojish nakitnicite,oblekchava gi.Vsichko e ot zadrujkata na voda i nabubvabeto na tukanite.



Тема Re: За Палмиранови [re: Пaлмиpa]  
АвторNeli (Нерегистриран)
Публикувано27.03.02 22:59



Ама ти в кой месец си?:)




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.