Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:18 21.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема с колко килца  
Авторлюбoпитнa (Нерегистриран)
Публикувано25.03.02 12:04



С колко килца наддавате на месец?



Тема Re: с колко килцанови [re: любoпитнa]  
АвторNeli (Нерегистриран)
Публикувано25.03.02 12:11



Pri vsqka jena e razlichno.Do sega az sum kachila samo 3kg a sum v 6tiq mes.



Тема Re: с колко килцанови [re: любoпитнa]  
Автор lYl (Вечността)
Публикувано25.03.02 12:30



Това е твърде индивидуално. И дори при всяка бременност може да бъде различно. Например първия път бях качила 11 килограма за цялата бременност и като родих тежах колкото преди да забременея. Втория път качих 15 кг. и пак не може да се каже, че бях напълняла. Разбира се зависи и колко е голямо бебето. Моите се родиха по 3.6 кг.

А имам познати, които наддоха по 6-7 кг. за цялата бременност и пак всичко си беше нормално, както и такива, които успешно стигнаха до 30 кг. отгоре и след раждането се възстановиха до нормалното си тегло, но в първата година на детето.

Пък и наддаването в различните месеци е различно.

Духът е, който дава живот.


Тема Re: с колко килцанови [re: любoпитнa]  
Автор Пaлмиpa (разнежена)
Публикувано25.03.02 12:40




с много....последните две седмици съм качвала с по 2 килограма на седмица, и вече съм със завидните 67!
Направо ми е убийствено да мисля дори за това, но тази сутрин не удържах пак на изкушението и хапнах стабилно. Бебето ми риташе щастливо в мен, и смятам , че и то намаза нещо и остана доволно!
но това никак, ама никак не е хубаво да качвам така килограми, ужаса ще е като се роди бебка, как ли ще ги свалям....



Тема Re: с колко килцанови [re: любoпитнa]  
Автор dara (osobena)
Публикувано25.03.02 12:47



Правилно са ти казали, че е строго индивидуално. Аз с първото дете качих 35 кг. И най-бурно наддавах от 3-тия до към 7-мия месец. Обаче изобщо не съм следила с колко точно на месец наддавам. После ги свалих за 1 месец без да усетя как. И корема ми се прибра и стрии нямам. С второто дете качих 25 кг. През първите три месеца свалих 5-6 кг. И в петия като се започна - заковах чак на 75. Дори не ми се смята по колко съм качвала на месец, че ще се уплаша. Тях ги свалих също бързо, само дето ми останаха 5 кила, дето си ги носих 8 месеца. После изведнъж и те изчезнаха. Те хората са казали, че две бременности еднакви няма. Дано не съм те стреснала. Ама те малко хора качват така здраво като мен.

Ние не знаем какво е самотата
И докъде се простира тя.....


Тема Re: с колко килцанови [re: любoпитнa]  
Автор Finch (минаващ)
Публикувано25.03.02 15:44



Направо мразя да се качвам на кантара... Първите три месеца, през които казват, че не се качва нищо аз лично повиших теглото си с 8 кг., а сега (20-та г.с.) съм вече 11 кг отгоре. Надявам се само после да си възвърна фигурата....



Тема Re: с колко килцанови [re: любoпитнa]  
Автор MM (lyubopitna)
Публикувано25.03.02 16:03



Yavno pri vseki e mnogo razlichno.
Az sum v momenta 17ta sedmica i sam kachila 2kg nad obichaynoto si teglo, kato v nachaloto (mezhdu 8ta i 12-ta sedmica) dori byah svalila okolo 2kg zashtoto mi beshe mnogo losho i ne mozheh da se hranya mnogo dobre.
No sega si hapvam dobre vapreki che se nadyavam da ne mi se zalepi vsichko pod formata na kilogrami.



Тема Re: с колко килцанови [re: Пaлмиpa]  
Автор Samsara (непокорна)
Публикувано25.03.02 19:15



Внимавай, Палмира - проблема е не само в свалянето, а да не развиеш прееклампсия. Ако ти отичат ръцете и краката и имаш високо кръвно говори с гинеколога си да се виждата веднъж седмично и да те наблюдава. Много е опасно. Надявам се всичко да е наред и ти пожелавам леко доизносване и раждане!



Тема Re: с колко килцанови [re: MM]  
АвторTaня (Нерегистриран)
Публикувано25.03.02 19:17



Всичко е твърде различно. Първият път влязох да раждам с 11 кг. а сега до началото на 7 мес. имам вече качени цели 15. Как ще се свалят не знам, а пък има и толкова време още .........



Тема Re: с колко килцанови [re: любoпитнa]  
Автор Samsara (непокорна)
Публикувано25.03.02 19:23



За цялата бременност наддадох с 12 килца, при раждането се "стопиха" 7 от тях, остават ми 5 да свалям.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.