Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:31 22.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Женско именови [re: Пaлмиpa]  
Авторthebee (Нерегистриран)
Публикувано20.03.02 15:01



moje bi Sesil?



Тема Re: Женско именови [re: Пaлмиpa]  
Авторvercheto (Нерегистриран)
Публикувано20.03.02 16:01



dokolkoto razbiram iskach da e nechto kratko i lesno za proiznasjane kakto za bg taka i ot chugdenzi.
Ne se zdarpvaite tolkva s magleto:),sigorna sam che v poslednijat moment chte ste na...edno mnenie!
На мен много ми допада името Натали и то фигурира в моят списък.
Повечето имена които ми харесват са дълги но ще ти ги драсна пак както решиш.
predlagam ti: Анна/Ана/,Елли/Ели/,Аделина,Лина,Аби,Анжела,Натанаила,Дани,Летициа....ит.н
Predlagam ti da poglednevch njakoi sait s imena na bebozi za da imach po-goljam izbor.Pone Az taka napravih no imenata koito sam si izbrala sa po moi vkus i nadali biha dopadnali i na teb...vseki si ima individualno iziskvane:)
http://www.babycenter.com/babyname/
http://www.imena.hit.bg/
http://www.thebabycorner.com/pregnancy/babynames/
http://www.angelfire.com/ca6/ivayla/bgnames.htm
http://www.paternityangel.com/BabyNames/GirlsA.htm
Uspeh



Тема Re: Женско именови [re: пaлмиpa]  
Автор dara (osobena)
Публикувано20.03.02 16:19



Това, което имах предвид всъщност е, че от тези 20 които той изброява все може да се срещне някое, което да ви влезе в употреба. В кръга на шегата. А Емма наистина е много хубаво. Определено заслужава да води парада. А София наистина пасва чудесно и има все пак и нещо славянско.


Ние не знаем какво е самотата
И докъде се простира тя.....

Редактирано от dara на 20.03.02 16:22.



Тема Re: Женско именови [re: kiki]  
Автор Пaлмиpa (разнежена)
Публикувано20.03.02 16:24



всеки един е свободен в избора си. А при мен е водещо това, че не мога да родя 3 момиченца, за да им дам желаните от мен имена. а и страната в която живея разрешава да се казваш както ти харесва, и с колкото си искаш имена, но това е май така по целия свят.
Проблема не е в бройката на имената, ако не е станало ясно, а в подреждането, и благозвучието на имената.
Освен това , с това име детето ще се назовава цял един живот, и е жалко ако не е хубаво името, нали казват, какъвто името, такъв и човека...
Още съжалявам , че сина ми се казва само Александър, в училище все го питат само това ли му е името...




Тема Re: Женско именови [re: Пaлмиpa]  
Автор 33 ()
Публикувано20.03.02 16:26



Imeto na deteto e hubavo da suotvetsva na rojdennata mu data. Po princip decata se rajdat v suotvetsvie s izbranoto ime. Ne zabraviai ,che imeto na deteto e sudba. Ot nomerologichna gledna tochka nai -dobre e imeto da pochva sus suglasna i bukvite da budat razlichni ot tezi na familiata, za da niama povtariane na vubraciite i da se obvane kolkoto se moje po-goliamo raznoobrazie ot bukvi t.e da niama karmichni predopredelenosti ot lispata ili ot akcetuaciata na niakoi bukvi. Zatova e hubavo i kogato purvoto ime e dvoino. S tri purvi imena ot celia sviat sa samo ispancite no ednoto ot tiah e maichinoto i taka natatuka. Ot tri imena na deteto moje da e trudno da se samoopredeli zashtoto vsiako ime si ima zakrla i vibracionno chislo a tri egregora zaedno s dva ili tri na familiite moje da vleznat v protivorechie edin s drug.
Ima mnogo hubava kniga v koiato maikata lesno v suotvetsvie s rojdennata data na deteto moje da izbere i izchisli samo za niakolko chasa podhodishto ime na bebeto si "Sudbata na Vasheto dete" Carol Adrian/eidrian/ izdavana v bg. Zadovoliavaiki rodninski pretencii ne zabraviate che imeto na deteto e sudba koiato mu se opredelia a imeto na konkreten chovek e v obchi linii neshto kato narichane na sushtata sudba. Taka ,che ili deistvate intuitivno ili precizno spored izvestnite nachini -nomerologia.

See this smile on my face, You put it in there


Тема Re:нови [re: 33]  
Авторdonna (Нерегистриран)
Публикувано20.03.02 17:45



Suna, tova e mnogo krasiva ptica ,taka se kazva dyshterqta na Ieldyz Ibrahimova
Suna-Emma,zvuchi interesno



Тема Re: Женско именови [re: Пaлмиpa]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано20.03.02 18:47



Не изчетох всички предложения - но на мен ми хрумна Симон-не е много българско, но пък и детето няма да живее в Бг

* Hate cannot drive out hate, only love can do that *


Тема Re: Женско именови [re: 33]  
Авторпaлмиpa (Нерегистриран)
Публикувано20.03.02 19:12



е тая нумерология много ми обърква работата. имам тази книжка, обаче все пак едва след като измисля имената, почвам да ги гледам под лупа за нумерология.
Последното на което се спряхме, след цял ден разговори с Бг, мъжа ми, и сина ми, стигнахме до :
Емма Нелли Стефани,
звучи префърцунено малко, но това нагласихме.
Надявам се малката да одобри избора ми, и да не се сърди за подбора на имената...

На всички благодаря за мненията!



Тема Re:нови [re: donna]  
Автор 33 ()
Публикувано20.03.02 19:26



e to u az sum s latinica ma ne moga da razbera tova U tam Y li e Ili kakvo e?

See this smile on my face, You put it in there


Тема Re: Женско именови [re: пaлмиpa]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано20.03.02 19:29



Защо Стефани да не е Стефана? Хем е и с по-българско звучение

* Hate cannot drive out hate, only love can do that *



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.