Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:23 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема За всички бременни,които...  
Авторпaлмиpa (Нерегистриран)
Публикувано07.03.02 12:09



искат да узнаят предварително пола на бебетата си, предлагам на вниманието им този сайт:
http://www.mybaby.hit.bg/
аз им писах вчера, и днес ми отговориха, че ще имаме момиченце!!!!!!
Как да не умреш от щастие!!!!!!!
Искат само вашата дата на раждане, и кога сте забременели.
Успех, и на всеки каквото му се иска бебе!












Тема Re: За всички бременни,които...нови [re: пaлмиpa]  
Автор Finch (новак)
Публикувано07.03.02 12:34



Да, но за съжаление изискват да си имала редовен цикъл на 28 дена, а при мен можеше да се нарече всичко друго, но не и редовен ;-)))
На тази страница

/за съжаление много се бави със зареждането/, в рубриката "Момче или момиче" намерих таблица за евентуалния пол на детето в % според годините на майката и месеца на забременяване и разчитам на нея за момента, преди да спре да се "срамува" и се покаже на видеозона какво е :))) Всъщност ми е все едно важното е да е здраво!



Тема Ne razchitaiteнови [re: vercheto]  
Автор pat (непознат)
Публикувано07.03.02 14:29



mnogo i na tablicite-i te ne vinagi poznavat -pri men naprimer.
Vajnoto e da iznosite spokoino bremennosta si i da rodite zdravi deca.
Uspeh!



Тема Re: За всички бременни,които...нови [re: vercheto]  
Авторthebee (Нерегистриран)
Публикувано07.03.02 14:55



Ne sum si plastala i ne bih za podobno nesto.
Vse pak sum ot Gb :-))).
Namerih i bez drugo tablicite.
Pokazaha mi che bebeto mi ste e momiche.
Za men ne e tolkova vajen pola na deteto mi ama taka nesto me chovurka otvutre - ste mi se da razbera kolkoto si moje po-rano. Pravia go prosto ot lubopitstvo. Daleche sum ot istinata che ste mi pokaje na 100% veren rezultat.



Тема Re: За всички бременни,които...нови [re: пaлмиpa]  
Автор Kapли (it's me!)
Публикувано07.03.02 15:06



Абе не знам аз според китайските таблици, сума ти сайтове за предсказване на пола и т.н., а и според личния ми лекар и видеозона трябваше да имам момиченце, ама аз си знаех че всички грешат и бях права, момченце беше накрая за изумление на доктора.
Според мен вътрешния глас на майката е най-правилен!!!




Тема Re: За всички бременни,които...нови [re: Kapли]  
Авторпaлмиpa (Нерегистриран)
Публикувано07.03.02 15:44



е, аз влязох във всичките тези сайтове, и навсякъде резултата беше - момиченце!
Е, знам , че може и да имаме изненадааааааа, ама толкова е приятно да си мисля, ей, една сладка дъщеричка ще си имаме, а таткото се размазва от кеф.....
нали знаете, че всички бащи искат момчета, но умират за момиченцата си....
каквото и да се роди, аз обожавам бебето си, наистина най-важно е да е живо и здраво и хм, ако може да не реве ужасно много



Тема Re: За всички бременни,които...нови [re: пaлмиpa]  
Автор Kapли (it's me!)
Публикувано07.03.02 15:48



ами не знам, аз така свикнах със синчето, че почти искам един ден и второто да е момченце май:)
макар че преимуществата на момиченцата са много - ще й правя прически, ще готвим заедно и т.н.:)))

It ain't over till it's over


Тема Re: За всички бременни,които...нови [re: Kapли]  
Авторпaлмиpa (Нерегистриран)
Публикувано07.03.02 15:55



Благодаря, но едното ми синче, разглезено от майка ми, ми стига за до края на живота ми. Вечно е като гербова марка залепено за мен, и независимо, че мног, ама много го обичам, отвреме на време ми се иска да подишам глътка свободен въздух.
А за момиченцата, аз със готвенето съм на вие, и съм пълна трагедия, но пък какви дрешки ще и купувам, като малка фръцла, и разни ей такива щуротии



Тема Re: За всички бременни,които...нови [re: пaлмиpa]  
АвторPearl (Нерегистриран)
Публикувано01.04.02 22:25



И аз им писах и днес ми отговориха, че ще е момченце. Всичко съвпадна с китайските таблици, по всяка вероятност използват точно тях.
Е, ще видим дали са познали...



Тема Eto kak sami mogete da izchislite...?нови [re: пaлмиpa]  
Авторvercheto (Нерегистриран)
Публикувано03.04.02 16:03



tova sa njakolko linka,prosto gledate v grafa godini/na kolko godini ste bili po vreme na zachevaneto i meseza na zachevane.
Zasega sam poznala na 2moi prijatelki koito, ne zneha kakav chte e pola zachtoto bebozite im zastavali s grab na videozona:) /ednata e v chestijat mesez a drugata v sedmija./
http://www.tryingtoconceive.com/chinese.htm
http://www.thebabycorner.com/pregnancy/chinesechart.html
http://www.kidsdirect.net/babiesdirect_pregnancy_tools_chinesechart.htm
http://www.babyzone.com/babynames/chinese.asp
http://epregnancy.com/features/preconception/chinesechart.htm
Uspeh na vsichki Maicheta i priemaite prognozite za pola vedro i prosto kato info.
Vsichki bebozi sa sladki nezavisimo ot pola no ako njakoja Badechta Maika iska da planira pola na svoeto dete togava gledaite koi mesezi sa podhodjhachti!



Тема Re: За всички бременни,които...нови [re: пaлмиpa]  
АвторVal (Нерегистриран)
Публикувано09.04.02 22:43



Не искам да помрачавам радостта ти,но за съжаление или не тези таблици и изчисления не помагат...Първо много исках да ми кажат,че е момче.Още повече,че по всички бабини деветини съм в тази посока.Търсих таблици от интернет,въртяха ми халка и какво ли още не.Толкова се бях самоубедила,че ще е момче...Но от една приятелка случайно чух за доктор Мазнейкова.Тя е най-добрата диагностичка в София.Като отидеш не ти казва,че не го вижда какво е или че се е обърнало,а му гледа органите и казва пола на 100%.А самия видеозон е...нямам думи.Пусна ми да му чуя сърцето в 22-ра седмица!!!А образът е перфектен.Видях как малката ми принцеса си гали лицето,пие течност и примлясква.Бебето беше застанало по най-гадния възможен начин-седалищно,с плътно прибрани крачета.Обаче тя ми каза,че ще е 100% момиче!!!На следващия път лекарката ми също го видя и сега всеки път ми казва,че е момиченце...Затова най-сигурно иди при доктор Валентина Мазнейкова,за да не се мъчиш с тези таблици.Е,аз все още не съм родила-термина ми е на 19.06,но съм напълно убедена,че е момиче!



Тема Re: За всички бременни,които...нови [re: Val]  
Авторпaлмиpa (Нерегистриран)
Публикувано10.04.02 00:51



ами малко трудно ще ми е да отида. аз съм само на някакви 2000 км от София, а със серклаж, и с риск да всема да се разраждам в Бг, не благодаря.
страшно съм доволна от гинеколога си тук, и макар да не познава сугурно 100% не го заменям за никой български гинеколог.
имах ужасно лошо мнение за холандските лекари, но сегашният ми е супер, не съм длъжна да го подкупвам, да му плащам на ръка, да се страхувам - ама дали ще е той, или не, нито след като съм му платила, след раждането, да се "наслаждавам" на отвратителното отношение на акушерките и санитарки.
стига ми, че се справя професионално с мен, гледа бебето ми да няма дефекти, а пък то като се роди, както казва моя гинеколог - 100% истина, и лъжа няма. Имам още малко време, все ще удържа фронта да тъна в неведение.
Но благодаря ти за препоръката, пожелавам ти най-сладкото момиченце на света.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.