Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:24 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Za Bliznazite?  
Автор vercheto ()
Публикувано26.02.02 17:41



moge li njakoi da mi otgovori kakav e chansa da imam bliznazi ako po linija na sapruga mi/ t.de maikata na svekara mi e imala parvijat pat bliznazi/?
V moja rod ne znam da e imalo?
Blagodarja vi predvaritelno:)



Тема Re: Za Bliznazite?нови [re: vercheto]  
Автор Kapли (it's me!)
Публикувано26.02.02 17:47



Споко, мисля че по-опасно е ако има близнаци в твоя род!!



а пък и да имаш - какво лошо?
с 1 удар - 2 заека:)



Тема Re: Za Bliznazite?нови [re: vercheto]  
Автор MM (lyubopitna)
Публикувано26.02.02 18:28



Chetoh nyakade che ednoyaychnite bliznaci se razhdat po sluchaynost t.e. ne e nasledstveno. Zaviselo ot vazrastta na maykata sashto, nad 30 godini veroyatnostta bila po-golyama. Ne znam dali da vyarvam obache.
Inache za raznoyaychnite, kazvaha che se predavalo po nasledstvo.
Na men mi napraviha parviya ultrazvuk scan minalata sedmica, na 11 sedmici i togava sas sigurnost ti kazvat kolko broyki sa (pri men e edno ) No mozhe bi i ako oshte po-rano ti napravyat ultrazvuk pak mogat da ti kazhat. Pri in vitro veroyatnostta za bliznaci sashto narastva dosta.
Puk i naistina ne e tolkova losho v po-dalechna perspectiva, no parvite nyakolko godini sigurno e baya trudno s dve malki bebeta... a kato prohodyat... ne znam az i s edno ne sum imala opit oshte taka che mi e trudno da si predstavya.



Тема Re: Za Bliznazite?нови [re: vercheto]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано27.02.02 00:48



аз знам че се предват през поколение - т.е ако баща ти е близнак, шансът ти е доста голям и ти да имаш близнаци... Вече ако е по мъжка линия не знам
Ти искаш ли близнаци или не?

* Hate cannot drive out hate, only love can do that *


Тема Re: Za Bliznazite?нови [re: vercheto]  
Авторпaлмиpa (Нерегистриран)
Публикувано27.02.02 01:07



много е далечна връзката. а и едва ли това е от голямо значение ако учинайка/или не разбрах точно кой/ ти е имала близнаци. това е шанс 50:50.
най-често няма връзка, и може ти да си първата. аз лично познавам семейства в който има близнаци, и никога преди това не е имало, както и обратното.
е, все пак пожелавам ти каквото искаш да ти се сбъдне. но, само като си представя един стерео хор, и губя дори желание за близнаци.




Тема Re: Za Bliznazite?нови [re: vercheto]  
Автор Samsara (непокорна)
Публикувано27.02.02 15:11



Близнаците от страна на съпруга ти нямам никакво отношение към твоят шанс да родиш близнаци. Тук става въпрос за узряване на яйцеклитки, той само "доставя" сперматозоидите.
Едно е сигурно - ако родиш десетина деца все някои от тях ще са близнаци.
Успех!



Тема Re: Za Bliznazite?нови [re: Samsara]  
Автор nedaneda (с интерес)
Публикувано27.02.02 15:37



наследствеността в рода на мъжа би могла да има значение за раждането на близнаци, защото според някои теории сперматозоидът, който е оплодил яйцеклетката, би могъл да стимулира разцепване на зиготата на две (или повече), което да доведе до раждане на еднояйчни близнаци.



Тема Re: Za Bliznazite?нови [re: nedaneda]  
Автор pat (непознат)
Публикувано27.02.02 19:14



Sega se setih za edna moia kolejka,koiato v sobstevnia si rod niamashe bliznaci,no v roda na maja i prez pokolenie se rajdaha dvuiachni (i vinagi raznopolovi) bliznaci.Ta tia si imashe momiche i momche .
Prirodata si znae rabotata...



Тема Re:нови [re: Samsara]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано27.02.02 20:46



Сестра ми беше бременна с близнаци, въпреки че в рода ни няма.
Свекърва й е имала близнаци.



Тема Re: Za Bliznazite?нови [re: pat]  
Автор Samsara (непокорна)
Публикувано28.02.02 11:57



Аз на това му викам съвпадение.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.