Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:48 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема цетята и бебетатанови [re: Millena]  
Автор userkata (юзерка)
Публикувано27.02.02 13:37



абе да са ни живи и здрави, ама тази сутрин с проходилката ми обра листенцата на цветята
все се надявах да поиз4ака докато проходи, ама не - с проходилката право при тях!



Тема Re: цетята и бебетатанови [re: userkata]  
Автор Millena (s interes)
Публикувано27.02.02 23:11



Същата работа сме и ние! Май ще ги изнасям вече на балкона, поне тези, които са му най-любими. Много ми е мъчно, защото ги гледаме от години и точно това дето най-настървено го къса адски му личи :( Ама какво да се прави....



Тема За цапанетонови [re: мишoни]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано28.02.02 00:15



Дъщеря ми си е направо мърла - никога не съм я спирала от игра с цапане, само защото е с по-нови дрешки. Интересно е, че вече свикна да се пази (на 4 г е ). Много държи да са й чисти ръцете, за дрешките също взе да се усеща. Аз й казах, че принцесите се пазят чисти и тя се старае да се цапа по-малко, но ако все пак се е заиграла и се изцапа страшно няма.
Малкият сега се учи да яде сам и също се цапа - маже се целия с ръчички- после направо го къпя целия - но поне е доволен

* Hate cannot drive out hate, only love can do that *


Тема Още за цветятанови [re: Millena]  
Автор Flash (член)
Публикувано28.02.02 09:01



които и на мен са ми болна тема.
Мисля обаче , че не цветята трябва да пазим от бебетата/малките деца а децата от цветята.
Защото има някои от тях - не знам всички, но филодендрон, коледна звезда, зюмбюл, някои бръшляни, ух...едно дето го имам ама му забравих името....са отровни/вредни/ в определени количества. Така че и това трябва да се има предвид при обезопасяване на къщата...децата имат нужда да хапят и пъхат в устата си предмети...освен лекарства, санитарни материали, кабели, жици, покривки на маси, порцелан, вилици, ножове, достъп до прозорци и тераси....егати колко дълъг може да е този списък!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.