Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:48 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Календар или нещо такованови  
Автор ellion (sancta)
Публикувано30.01.02 23:28



Мили майчета, бъдещи и настоящи, които участвате активно в клуба, имам следната идея : Понеже почти всеки е споменавал за кога се очаква събитието (раждането) или колко голямо бебе (детенце) има, но тази информация се размива в общата, нека да си имаме една тема, под която да се запишем, за да можем по-лесно да се ориентираме за общи теми и въпроси. На Debora например и знаех термина и с голямо нетърпение чаках датата, все едно на мен ще се случи Сега на път е май баба Тонка, ама кога точно...? И понеже в различните периоди на бременността, както после и при отглеждане на бебето си има доста специфични проблеми, така ще ни е по-лесно да общуваме (и с бележки) с някой, който е в същото положение, а и да очакваме новите бебенца на клуба (което е най-важното )
Предлагам към възрастта на бебето (детенцето) да добавяме и името (за бъдещите бебенца - евентуално пол, ако се знае и име, ако вече е избрано и не е тайно), нали сме си вече вътрешни
За да е по-лесно ориентирането, нека в темата да пише термина или възрастта.
Дано да ви хареса идеята.
Поздрави



Тема 10-месеца почти, baby boyнови [re: ellion]  
Автор ellion (sancta)
Публикувано30.01.02 23:30



Щастлива съм да ви представя Кристиан, една момчешка скоро на 10 месеца. Чакам софийски майчета да се обадят за разходка в Южния парк



Тема баба Тонканови [re: ellion]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано31.01.02 01:13



Терминът й е или на 7 или на 8 февруари.
Съвсем скоро може оповести приятната новина.



Тема Re: Календар или нещо такованови [re: ellion]  
Автор Flash (минаващ)
Публикувано31.01.02 09:24



Тук до мен в проходилката изследва стаята на брат си една малка варненка - Сиси - на 6м и половина.
Името и всъщност е Силвия - отстъпих на таткото - моята идея си беше за Славея...пък съвсем в началото исках да си е направо Сиси...ама не звучало достатъчно сериозно и авторитетно защото като порасне кой знае каква ще стане и т.н.....:-))))
Наистина съжалявам че Южния парк ми идва малко далечко....
Поздрави!



Тема Re: баба Тонканови [re: Debora]  
Автор babaToHka (starilo patilo)
Публикувано31.01.02 09:36



Термина ми е на 7-ми, но някак си имам чувството, че ще се появим по-раничко. И дано!


Грозно е, но го правят госпожо! Лапичките им се плъзгат по леда, а те пак и пак...


Тема Re: Календар или нещо такованови [re: Flash]  
Автор Vencheto (непознат)
Публикувано31.01.02 11:13



Тук еИрина, на 7 мес. и 10 дни.Въпреки че сме от София в южния парк сме ходили само 2 пъти- по-близо е НДК и Южния парк при Хилтън.Иначе кварталната ни градинка е при Мадара.



Тема Re: Календар или нещо такованови [re: Vencheto]  
Автор Millena (s interes)
Публикувано31.01.02 11:29



Тук е Вики (Виктор), на 8 месеца (утре!). Мислим да ходим с наши приятели в Южният парк тази събота, може да се засечем :)



Тема борис 7м 21днинови [re: Millena]  
Автор userkata (юзерка)
Публикувано31.01.02 13:47



хм, 4е бебетата са по4ти на едни месеци :)
аз представям спящия Борис - 7м и 21дни
аз го разхождам предимно в центъра(НДК и наоколо), но като кажете южен парк.. свиркайте - с такси и сме при вас.

Редактирано от userkata на 31.01.02 14:36.



Тема Re: Календар или нещо такованови [re: ellion]  
Автор Kapли (it's me!)
Публикувано31.01.02 14:04



Моят Габчо ми се вижда доста големичък на общия фон, но все пак: на 1 годинка и 4 месеца е - батко един вид. Името му е Габриел - избрано от мен:)



Тема Re: Календар или нещо такованови [re: ellion]  
Автор Samsara (новак)
Публикувано31.01.02 17:49



Виктория, а може би Виктор. С нетърпение я чакаме да се появи на 5 март в "Райна Княгиня".




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.