Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:37 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Krem za novorodenoнови [re: Almira]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано06.02.02 18:46



При изписването ми казаха да не мажа малкия с нищо поне 2 седмици още - само вода за измиване - даже и baby wipes ми казаха, че не е добре. И аз така й направих. А иначе вече го мажа с Johnson bedtime lotion и Johnson bedtime baby bath. Не е имал никакви проблеми с кожата. Досега се е зачервявал около 4-5 пъти мажа с крем Dr Smith -това е най-доброто, което съм намерила тук - Balmex и Gerber имах, но не действат така както Смит - за 1 ден се оправя с него.
дъщеря ми имаше много проблемна кожа и още има. Тя си беше все червена и подсечена. Никакви кремове не ни помогнаха, а само въздушни бани и никакви памперси- 2 месеца слагас само на вън и нощно време.

* Hate cannot drive out hate, only love can do that *


Тема За Flashнови [re: Flash]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано06.02.02 18:50



Аз знам, че до 1 година е хубаво да се къпе бебето всяка вечер. твоята сладурка освен това е лятно бебе и спокойно може да продължиш всекидневното къпане до октомври месец - а като захладни да разредиш. Не мисля, че това е кой знае каква грижа, а и бебоците обичат водата.
За мазането не знам- дъщеря ми и до ден днешен я мажа след баня, защото е с много суха кожа.
Малкият ще спра да го мажа в горещините (при нас лятото е над 45 С), защото само крем ще му липсва.

* Hate cannot drive out hate, only love can do that *


Тема Re: Krem za novorodenoнови [re: Kapли]  
Автор Samsara (непокорна)
Публикувано06.02.02 19:27



Едно допълнение - зехтина не трябва да е какъвто и да е, а студенопресован. Магазинерките обикновено са информирани.



Тема Re: Krem za novorodenoнови [re: Shanya]  
Авторeднa бьлrapka (Нерегистриран)
Публикувано06.02.02 23:34



Мисля, 4е козметиката на BUBCHEN е наи-доброто, което се предлага на бьлгарския пазар. Аз ли4но сьм много доволна и я използвам.



Тема Re: Krem za novorodenoнови [re: eднa бьлrapka]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано06.02.02 23:56



Това на американския пазар ставаше въпрос - тя и Алмира трудно би си купила от бг пазара

* Hate cannot drive out hate, only love can do that *


Тема Re: Krem za novorodenoнови [re: Kapли]  
АвторЛилka (Нерегистриран)
Публикувано08.02.02 16:36



Напълно съм съгласна с Карли, че най-доброто средство е зехтина. Напоследък почти няма бебче, което да не страда от някаква алергия. Вместо да изпробваш върху бебето дали е алергично към този или онзи крем, наистина използвай зехтин - върши идеална работа и няма да се изрине.



Тема Re: Krem za novorodenoнови [re: Almira]  
АвторЛилka (Нерегистриран)
Публикувано08.02.02 16:40



Напълно съм съгласна с Карли, че най-доброто средство е зехтина. Напоследък почти няма бебче, което да не страда от някаква алергия. Вместо да изпробваш върху бебето дали е алергично към този или онзи крем, наистина използвай зехтин - върши идеална работа и няма да се изрине. Ако пък държиш да използваш крем, препоръчвам ти серията на Bubchen. По принцип има и други хубави, но тези марки, които са известни, имат много ментета. Това го знам от лекар - неоантолог, който попитах за тези неща. Каза ми, че най-добре е бебето да се маже със зехтин и да се мие с вода - по-рядко да се ползват мокри кърпички.



Тема Re: aaaaaнови [re: lnner]  
Авторalara (Нерегистриран)
Публикувано12.02.02 13:41



ei, vij, izobshto ne se pravi na kompetenten.ti nayasno li si v detaili s vsyaka turska stoka.mujut mi e tur4in i ne smiatam ,4e vsi4kata im stoka e bukluk.osobeno kudeto si pisal,bez izob6to da znae6,za niakakva nemotivazia.ima i lo6a stoka ,no ne zablujdavai horata,4e vsi4ko tam e lo6o.tvoite pri4ini ne biva da stavat ot subektivni -v obektiven kriterii(pogre6en)za horata.



Тема Re: aaaaaнови [re: alara]  
Автор Flash (минаващ)
Публикувано12.02.02 21:11



Не се ядосвай.
Естествено е че има и хубава и лоша стока не само в Турция а и навсякъде по света.
Та даже и в Германия...
А когато става въпрос за козметика...нещата опират и до съвсем субективни фактори...



Тема Re: aaaaaнови [re: Flash]  
Автор lnner (добронамерен)
Публикувано13.02.02 11:52



Точно така!
Всяко мнение е субективно, защото се базира на опита от отглеждането на 1-2 деца най-много . Но като видиш преобладаващите мнения по темата вече може да си спокойна, че се доближават до обективното, а то не е в полза на турската козметика изобщо.

Нонстоп Купон ...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.