Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:45 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: ееееенови [re: Flash]  
Автор lnner (добронамерен)
Публикувано06.02.02 13:09



Не сте повредени разбира се! Защо реши че съм казал такова нещо?
Казах само че козметиката на Нивеа и Джонсън е турска и това е достатъчна причина да е с по-ниско качество от оригиналната (как ще се получи тогава толкова евтина). Прилагането и върху новородено крие рискове от алергични реакции на кожата.
А разликата можеш да усетиш след като я пробваш. Ти грижовната майка питаш мен нехаещия баща как да усетиш разликата?
Липсата на пъпчици и зачервяване не са критерии за качествената козметика. Извинявай за баналната метафора но те са само "върхът на айзберга" и появяването им само по себе си е сигнал за доста натрупани вече пропуски в грижите за кожата.

Нонстоп Купон ...


Тема aaaaaнови [re: lnner]  
Автор Flash (минаващ)
Публикувано06.02.02 13:20




Моето мнение обаче е , че цената не определя качеството...най-малкото защото в себестойността на даден продукт се включват и много други неща.
Сигурна съм ,че ще се съгласиш , че е практика големите фирми да ползват филиали за производство в по-малки и бедни страни именно от гледна точка за намаляване цената на продукта/в близост до определен пазар-малки транспортни разходи, евтина работна ръка и т.н..../.
То е все едно да си погледнеш РС-то и брех....то не било американско!
Уж оторизирани, уж ...
И още веднъж - "произведено в Турция" не е еквивалент на "некачествено"!



Тема Re: aaaaaнови [re: Flash]  
Автор lnner (добронамерен)
Публикувано06.02.02 13:33



Не съм съгласен!
Произведено в турция е равносилно на некачествено. Ето защо:
За да се постигне ниска цена се пести от:
1. Работна заплата на персонала - немотивирани работници
2. Съставки на продукта - свойства различаващи се доста от оригиналните.
3. Занижен качествен контрол за да се спести някоя друга заплата - като т.2
4. Евтина опаковка (за конкретния случай) - промяна в химичния състав на продукта.
5. Занемарени изисквания за съхранение и транспорт - като т.2
И какво остава? Само името на голямата фирма, зад което българката се успокоява, че е направила достатъчно за здравето на детето си.

Нонстоп Купон ...


Тема Re: ееееенови [re: Flash]  
Автор userkata (юзерка)
Публикувано06.02.02 13:41



да си кажа 4естно аз също не съм доволна от Джонсън(олио) и от Нивеа не много.. за олио използвам на Ивент и съм доволна (шампоана люти на бебето на о4ите).
мисля като го свърша да взема на бубхен, защото съм 4увала само добри неща за фирмата....



Тема Re: aaaaaнови [re: lnner]  
Автор мишoни ()
Публикувано06.02.02 13:51



И аз не съм съгласна с теб. Най-доброто средство против подсичане което намерих на пазара, беше "евтин турски крем" наречен бебетан. Но беше единственото спасени за бебока ми с нежната му кожа...
Така, че не всичко турско е боклук само заради държавата.
P.S. При това ми го препоръча лекар...

Да бъдеш щастлив е нищо, да се смяташ за щастлив - всичко
О. дьо Балзак


Тема Re: aaaaaнови [re: lnner]  
Автор Flash (минаващ)
Публикувано06.02.02 14:06



Няма да спорим!
Не питай старило а патило!...та и аз така...
Има логика естествено в това което пишеш - твърдя обаче че са тендензиозни и не отговарят на истината.
Запозната съм с работата на подоби предприятия тук в България и със абсолютна сигурност знам как се работи вътре, какъв е контрола и т.н.....
Останалото ми се струва елементарно ....
И още нещо - никога една майка /btw - аз също/ не е спокойна и сигурна че прави и е направила най-доброто!Особено пък ако зад тази сигурност стоят пари...!



Тема Re: aaaaaнови [re: мишoни]  
Автор Дpaka (фитилджийка)
Публикувано06.02.02 14:14



Този крем Бебетан, наистина помага за подсечено дупе. Аз също съм доволна от него.

-
Обещавам ти дълъг живот. Най-малкото по-дълъг, отколкото ако продължаваш да се мотаеш наоколо.


Тема И още нещонови [re: Flash]  
Автор lnner (добронамерен)
Публикувано06.02.02 14:30



Всеки си решава какво да прави.
Аз за себе си съм решил, че бебето не е опитна мишка върху която да се провеждат експерименти.
Мисля, че смисълът от тази дикусия е да прециним възможните рискове и последствията от тях, а не да защитаваме "тенденциозно" някоя теза.
Просто споделих нашия опит и ако на някой е полезен - ок.
Радвам се, че никога не сте имали проблеми и от все сърце го пожелавам на всички в този клуб.

Нонстоп Купон ...


Тема Re: И още нещонови [re: lnner]  
Автор Flash (минаващ)
Публикувано06.02.02 15:46



OK
Излязохме от темата...или поне аз излязох!
За което се извинявам разбира се!



Тема Re: Krem za novorodenoнови [re: Almira]  
Авторdonna (Нерегистриран)
Публикувано06.02.02 17:06



Na men tova pyk ,koeto mi kazaha pediatrite e ,che bebeto ne trqbva da se maje vseki den s razni mazila ,zashtoto kojata na bebeto trqbva da disha .Ta az go maja edin dva pyti v sedmicata i imame perfektna koja.Izpolzvam toaletno mlqko Prim Age ,tova e frenska kozmetika s extrakt ot pamuk ,ima mnogo hubav hidratanten krem i specialen za dupeto -nikakvi problemi dosega.A shto se otnasq do alergiite ,tova koeto mi kazaha akusherkite v rodilniq dom e che nikoe dete dosega ne e pravilo alergiq kym zehtin.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.