Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:03 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Iskam treto deteнови  
Авторmagi (Нерегистриран)
Публикувано17.01.02 08:01



S maja mi sme saedno ot dve godini, imame bebe na 6 meseza, a as imam sin ot parviya si brak, koito obache jivee v Bg. Taka sam toi pojela. Iskam da imam treto dete sled 2-3 godini, kogato si kupim kashta. Pritesnyava me obache che togava shte bada na 37-38 godini. Spored vas kasno li mi e? Ili e po-dobre da si osinovim ot Bg edno bebenze. Shte se radvam na vasjite mnenie i komentari.



Тема Re: Iskam treto deteнови [re: magi]  
Автор nedaneda (с интерес)
Публикувано17.01.02 10:58



ами, според мен никога не е късно - е в определени граници де. преди бях цитирала моя близка, която роди първото си дете на 37, а второто на 42. идеята с осиновяването обаче също е добра. доста хора в българия са малко страхливи в това отношение, но по света изобщо не е така. аз познавам едно дипломатическо семейство в българия - те са азиатци, имат две големи дъщери 10 - 12 годишни и са си осиновили едно българско момченце на около 4 - 5 годинки. знаеш ли колко хубаво изглеждат заедно, независимо, че видимо имат някои разлики във външния вид.
успех!



Тема Re: Iskam treto deteнови [re: magi]  
Автор Пaлмиpa (мечтателна)
Публикувано17.01.02 11:01



моето скромно мнение, че е по-добре да си родиш детенце, освен ако нямаш гинекологичен проблем.
от друга страна пък би могла да направиш щастливо едно отхвърлено дете.
е, това би трябвало да го обсъдите с мъжа ти,
но каквото и да решите децата са много хубаво нещо.



Тема Re: Iskam treto deteнови [re: magi]  
Автор Gena-23 (....prosto Gena)
Публикувано17.01.02 13:25



hi
njama nichto locho v tova da osinovich dete no samo ako imach gelanie.Dokolkoto razbiram ti iskach da rodich dete atova znachi che trjabva da probvach da zabremeneech.
Dori da se zabavjat nechtata,napravi "in vitro",moja kolegka napravi taka zachtoto ne moga da zabremenee zaradi godinkite a sega si imat dve prekrasni bliznacheta.Vjarno che se ragdat ot"invitroto"po dve,tri a rjadko po edno no sam iznosvaneto im e trudnichko inache.....chtastieto e dvoino!:)
Uspeh

koito iska da uznae...pita!


Тема Re: Iskam treto deteнови [re: Gena-23]  
Автор nedaneda (с интерес)
Публикувано17.01.02 14:04



"Vjarno che se ragdat ot"invitroto"po dve,tri a rjadko po edno" - майките в двата случая, които познавам лично, родили по този начин, не са споменавали нищо подобно. да може да се случи да са близнаци, но я да кажат лекарите тук дали наистина инвитрото се свързва с близнаци.



Тема Re: Iskam treto deteнови [re: magi]  
АвторИннa (Нерегистриран)
Публикувано17.01.02 14:23



Не бива да се притесняваш да родиш дете на твоята възраст
Преди доста време оперираха майка ми и й казаха, че няма никакъв шанс за трето дете. Въпреки това тя забременя (по естествен начин) и роди на 40 години. Изкара много лека бременност и много бързо и леко раждане.
Една приятелка на майка ми си роди второ детенце на 42 години без никакви усложнения и притеснения.
Така, че давай смело напред - успех



Тема Не съм доктор,нови [re: nedaneda]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано17.01.02 17:37



но и аз съм го чела това - че при ин-витро се ражда обикновено повече от 1 дете - не казвам, че е 100% вероятността да е така. Но е факт, че повечето такива оплождания завършват с повече от 1 дете - лошо няма

Hate cannot drive out hate, only love can do that


Тема Ако се чувствашнови [re: magi]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано17.01.02 17:40



добре физически няма нищо странно или опасно да родиш и след 38-40 години. Аз си мисля, че е по-добре даопиташ да родиш свое дете, защото след като ти минава мисъл за бременност, винаги ще остане нещо недоизживяно у теб. А ако опиташ и не става, винаги може да осиновиш някое детенце и съм сигурна , че няма да го обичате по-малко от ваше дете.
И аз имам позната, родила на 39 близнаци- съвсем нормално - е не беше лесно, но все пак жената се радва на два бебока сега

Hate cannot drive out hate, only love can do that


Тема Re: Iskam treto deteнови [re: magi]  
Автор Millena (s interes)
Публикувано17.01.02 18:28



Ако си здрава и всичко е наред няма да имаш проблеми да родиш на 38-40, имам няколко такива познати. Така че не го мисли от сега, а се радвай на бебока!

Колкото до "ин витро", доколкото аз знам обикновено се имплантират пове1е от една оплодена яйцеклетка, за да е сигурно, че поне 1 ще се "хване" и ще се износи нормално. С това мисля се свързва най-вече вероятноста и високият процент близнаци :)



Тема Re: Не съм доктор,нови [re: Shanya]  
Автор userkata (юзерка)
Публикувано17.01.02 20:01



и аз така знам... около мен има няколко такива слу4ая...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.