Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:47 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Iskam da rodia dashteria!нови  
АвторPepi (Нерегистриран)
Публикувано05.01.02 21:44



Otdavnashna mechta mi e da rodia dashteria,no shte se naema s tova samo kogato sam sigurna pone 95%.Znam,che veche medicinata e dosta naprednala i moje da se opredeli pola na deteto,no az nesam zapoznata.
Moje li niakoy da mi dade niakakva informacia



Тема Re: Iskam da rodia dashteria!нови [re: Pepi]  
Авторпaлмиpa (Нерегистриран)
Публикувано05.01.02 22:36



в общи линии "трай коньо на зелена поляна".
не смятам, че възможно, дори и 95 %.
ако чакаш толкова, може никога да не сдобиеш с мечтаната рожба.
шанса е 50 на 50.



Тема Освеннови [re: пaлмиpa]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано05.01.02 23:32



да е от епруветка не виждам иначе как ще стане това. Бях чела, че ако оплождането е изкуствено на яйцеклетката може да се предвиди какво ще е е детето.
А иначе може да се действа по метода на Шърли Темпъл- баща й си е извадил сливиците и хоп получил си момиченцето (след 2 момченца)

Hate cannot drive out hate, only love can do that


Тема Re: ако заченеш непорочно може и да станенови [re: Pepi]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано06.01.02 01:29



Не мога да скрия раздразнението си от подобни изказвания.
Мисля че детето е рожба на любовта и пола му няма нищо общо.
Значи ли това, че ако случайно родиш момче ще го захвърлиш?
Някъде по клубовете имаше изказване на жена чакаща второ дете - видеозона показвал момиче. Първото било момче и таткото много се грижел за него, но като разбрал че второто ще е момиче казал да не разчитала на него и едва ли не му бил крив света че ще е момиче - на това му викам тъп и прост българин - и ти ли така?
Предполагам не, така че не бързай с такива крайни изказвания по повод процентите вероятност.
Ако чакаш медицината да може да ти каже със 95% сигурност каго ще заченеш момче или момиче проблемът ще е само, че няма да си създала деца чиито внуци да се възползват от този прогрес.
Нищо лично против тебе нямам, подразнена съм от начина ти на мислене.



Тема Re: Освеннови [re: Shanya]  
АвторPepi (Нерегистриран)
Публикувано06.01.02 18:26



I az imam dvama sina,osven da nakaram maja mi da si vadi slivicite
A otnosno eprovetkata tam may se rajdat poveche ot edno........Bojeeeeee triabva da pushtam toto ta belkim spechelia da gi izgledam.Pak dano i Kralicata se smili da mi dade niakoia pomosht.Za utochnenie jiveia v England.



Тема Re: ако заченеш непорочно може и да станенови [re: Debora]  
АвторPepi (Нерегистриран)
Публикувано06.01.02 18:30



Zaradvah se na tvoeto izkazvane,no az imam dvama sina,a iskam da imam dashteria.Ako razchitam na sluchainostta tova oznachava,che moje i edna rota da se saberat v kashti.A kak shte gi otglejdam e druga tema...



Тема Re: ако заченеш непорочно може и да станенови [re: Pepi]  
Автор sweetboy_mama ()
Публикувано06.01.02 18:48



Драга мъжка майко!
Разбира се, майките тук са прави,като казват,че децата са си деца,независимо от пола; по принцип не е хубаво да поставяме такива изисквания,но аз те разбирам,че всъщност ти не искаш просто трето дете, а искаш да си имаш момиченце....няма нищо лошо в това. Наскоро четох един сайт, посветен специално на темата за избиране на пола на детето....ако искаш,мога да изпратя адреса,като се разровя. Проблемът е, че никой метод не може да ти осигури дори 95% сигурност. Тогава вече става сложно- нима би махнала детето, или пък ще го обичаш по-малко,ако пак е момче?
Най-сигурният начин е да си осиновиш момиченце...знам,че звучи доста крайно,но защо пък не? Хем няма да се мъчиш за трети път,хем ще направиш добро за цял живот на някое детенце от домовете, има такива сладки кукли там! Това е моят съвет,накратко. Разбира се, нещата не са толкова прости.
Но идеята не е съвсем за изхвърляне....
Милена



Тема Re: ако заченеш непорочно може и да станенови [re: Pepi]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано06.01.02 19:40



Извини ме за малко острото изказване, но да беше написала че имаш две момчета и искаш момиче.
Самото желание просто за момиче ми прозвуча глупаво и дразнещо - мислех че става въпрос за първо дете.
За съжаление и сега не мига да ти кажа за метод при който да родиш момиче.
Спомням си имаше разни сайтове в които описваха на какви храни да се набляга при желание за определен пол на бебето но пък не съм пробвала за да кажа става или не става.



Тема Re: Освеннови [re: Pepi]  
Авторпaлмиpa (Нерегистриран)
Публикувано06.01.02 22:34



в книгата на Лоранс Перну - "Аз чакам дете", тя описва, че е възможно да се сдобиеш с бебе по поръчка, ако :
за момиче - ниаколко полови акта , но преди овулация, и то поне 2-3 дена преди. разчита се на шанса, че X сперматозоидите живеят по-дълго
за момче - полов акт, най-близо до овулацията, шанса е , че мъжките са по-активните, и ще изпреварят женските.
Обаче недей залага много на това.
или ако искаш изчакай до месец май, аз тогава трябва да родя, и моето бебе е от полов акт, на върха на овулацията/просто таткото го нямаше 3 седмици преди това, и знам със сигурност/ , та ако родя момче /второ поредно и за мен/, значи теорията е май вярна, ако пък се сбъркам и родя момиче, нали знаеш - тука има нещо!
шегата настрана, ама трудно става бебе по поръчка, дори и да е от ин витро, не ми се вярва да стане.
а ако кралицата ги раздаваше по поръчка , то Холандската щеше сама да си има дъщеря, вместо 3 -ма сина...
хайде, пък успех в начинанието.



Тема Re: ако заченеш непорочно може и да станенови [re: Debora]  
Авторneda (Нерегистриран)
Публикувано07.01.02 10:53



ima edin smeschen babeschki natschin. znam dve majki, koito sa go polzvali i uzh imat uspech, ama kak da sme sigurni, tsche e bilo prosto stetschenie na obstoiatelstvata.
i taka, stava samo za zheni, koito vetsche sa razhdali, taka tsche za teb triabva da mozhe da se izprobva. iztschisliavasch tzikalat, ot kojto e rodeno parvoto ti dete, dali e bil ot "mazhki" ili ot "zhenski" mesetz - tova oznatschava, tsche ako parviia pat si zatschenala momtsche v netscheten mesetz, vinagi v netscheten mesetz schte imasch samo momtscheta. i taka triabva da probvasch v tscheten mesetz (fevruari, april i t.n.)
probvaj! i uspech!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.