Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:20 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: da. ama neнови [re: nanunana]  
Автор LuboPenev (Deadly)
Публикувано16.01.02 16:16



И какво, не би ти станало гадно ако детето ти стане педераст, който лапа патките на други педерасти?

Аз съм болен човек - тресе ме гъзарията


Тема Re: da. ama neнови [re: LuboPenev]  
Автор nedaneda (с интерес)
Публикувано16.01.02 16:31



аз не гледам на секса по подобен начин - хората си доставят удоволствие по начин по техен избор и не е работа на никого, който не е пряко засегнат - разбирай участващ, да се меси в мястото, начина и участниците. това е моето мнение! родителите са просто едни от хората наоколо що се отнася до интимните отношения на децата им.



Тема Re: da. ama neнови [re: LuboPenev]  
АвторYD (Нерегистриран)
Публикувано16.01.02 22:57



Какво точно целиш с тези въпроси, не ми е ясно.



Тема Re: da. ama neнови [re: nedaneda]  
Автор LuboPenev (Deadly)
Публикувано18.01.02 03:44



Теоретично си права, но съм сигурен, че ако това стане с твоето дете ще ти е много неприятно.

Аз съм болен човек - тресе ме гъзарията


Тема Re: da. ama neнови [re: nanunana]  
Автор LuboPenev (Deadly)
Публикувано18.01.02 03:46



Хомосексуализмът определено не е сред нормалните неща в природата. То е рядко изключение. Както и да го погледнеш - в проценти или история.

Аз съм болен човек - тресе ме гъзарията


Тема Re: da. ama neнови [re: YD]  
Автор LuboPenev (Deadly)
Публикувано18.01.02 03:46



Искам да разбера какво мислят хората по въпроса.

Аз съм болен човек - тресе ме гъзарията


Тема Re: da. ama neнови [re: LuboPenev]  
Автор nedaneda (с интерес)
Публикувано18.01.02 10:15



и аз бих казала в първия момент, че хомосексуализмът е рядко срещан при животните, но странното е, че при котките не е. нашият котарак в двора често пъти го отнася от съседските мъжкари нато дойдат да ухажват майка му. и това не е еднократно или само една година. за зайците също съм чувала, че важи в пълна сила.



Тема Re: Ако синът ви стане хомосексуалист?нови [re: LuboPenev]  
АвторGena-23 (Нерегистриран)
Публикувано18.01.02 16:10



izvenete me che ne sam s usera si,registrirana sam no vljazoh za malko.
Haide da ostavim tazi tema nazad......kakvo chte kagete?
Vsichko trjabva da se obsagda estestveno no takava rubrika "marsi"foruma na Maikite,da ne kazvam pak tozi deto ja pusnal kakav e i s kolko visok intelekt.
Takmo si kazah onja den,brei nai-posle otide ta se skri tazi tema pak dnes ja vigdam pochti izvisena do parvite mesta.



Тема Re: Ако синът ви стане хомосексуалист?нови [re: нeдa]  
Автор Herzog Tryn (член)
Публикувано18.01.02 17:48



Diagnozata naj-verojatno e testikuljarna feminizacija. Systojanieto e genetichno. Ne podlezi na korekcija, obiknovenno tezi hora sa zeni v emocionalen plan, osven tova i vtorichnite im polovi belezi sa zenski, s njakoi malki razliki, gyrdite obiknovenno sa malki, kosmenata pokrivka voblasta na genitallite lipsva ili e oskydna, krajncite sa leko izdylzeni. Obiknovenno toze zeni bivat schitani za dosta krasivi. Zatova se priema che kato cjalo pola e zenski, ponjakoga se nalaga korekcija na vaginata s cel udylbochavane.



Тема Re: da. ama neнови [re: LuboPenev]  
Автор Herzog Tryn (член)
Публикувано18.01.02 17:52



Lubo lichno li te kasae tozi vypros ili se interesuvash taka za obshta kultura?




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.