Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:35 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Дебора, Шаная, Палмира !!  
Автор TEDDA (femalka)
Публикувано28.12.01 16:25



Погледнете



аз оттам си инсталирах кирицата ,която незнам защо ми беше из4езнала от компа .

Фонет4ината кирилица съвпада с латинските букви само с няколко изключения, с които се свиква бързо.

Ако имате йелание да пишете на кирилица- заповядайте. И за нас ще е радост ! Много са ми интересни постингите ви ,но си признавам,4е половината не 4ета, защото дългите постинги на латиница не са приятен материал за 4етене. Не пропускайте възможността да си инсталирате кирилица- само ще си улесним кореспонденцията .

приятни празнизи, на вси4ки вас - следурани !!!

От снежна България ,



Obi4ah te, obi4am te i pak shte te obi4am.......

Тема Re: Дебора, Шаная, Палмира !!нови [re: TEDDA]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано28.12.01 16:51



Аз си имам кирилица
Винаги пиша на кирилица
Весело посрещане Новата година и на теб - много здраве и късмет за цялото ти семейство

Весели празници на всички


Тема ОК!нови [re: TEDDA]  
АвторПaлмиpa (Нерегистриран)
Публикувано28.12.01 20:38



И аз си имам кирилица, но с годините съм отвикнала да пиша на български.
Е, все пак ще се опитам да се корегирам.
Весели празници на всички!
Палмира



Тема Re: Дебора, Шаная, Палмира !!нови [re: TEDDA]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано28.12.01 21:15



Аз съм на опашката
Пиша от доста време на кирилица, тъй като и на мен самата не ми е приятно да чета постинги на латиница.
Ако някъде по клубовете, предимно политическите четеш от мое име на латиница, да знаеш че е половинката ми ( направих му регистрация наскоро, но не знам дали я използва).
Много празнично настроение на всички!



Тема Re: Дебора, Шаная, Палмира !!нови [re: Debora]  
Авторmagi (Нерегистриран)
Публикувано29.12.01 07:35



momicheta, savijdam vi che si imate kiriliza. as sam v Germania i nashiyat komputar niama kiriliza, no sam se sarekla che ako si otida v Balgaria shte si kupya klaviatura s kiriliza i shte si ya donesa.
Debora, Shanya, Palmira, i as s udovolstvie cheta vashite postingi. Jelya vi edna chudesna Nova godina i samo hubavi neshta da vi se sluchvat pres neya!
Posdravi ot Germania - Magi



Тема клавиатуратанови [re: magi]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано29.12.01 08:05



Може да си е тази с латинските букви, кирилизираш компютъра и после си дописваш кирилицата по клавишите.



Тема Благодаря!нови [re: magi]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано29.12.01 20:14



и на теб и семейството всичко най-добро през Новата година!

Аз пиша на фонетична кирилица на латинска клавиатура без проблем (Виж на БДС стандарт имам много пречки да откривам буквите)

Весели празници на всички


Тема pitaneнови [re: Shanya]  
Авторmagi (Нерегистриран)
Публикувано30.12.01 05:56



momicheta, kak da si kirilisiram klaviaturata? Molya otgovorete mi. blagodarya.



Тема Re: pitaneнови [re: magi]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано30.12.01 17:04



Сваляш от Интернета фонтове на кирилица ( ако не можеш да намериш ще ти пратя), предполага ще можеш да намериш. След това отиваш на Control Panel --> Fonts и ги копираш там при другите фонтове които имаш.
Като си готова с това отново в Control Panel но на Keyboard --> Input Locales Installed input locales na Add добавяш Bulgarian, на същият прозорец по-долу избираш с кои клавиши да сменяш азбуките, както и да показва до часовника с каква си в момента.
Ами това е, не е сложно и се надявам да съм обяснила добре.
После като го направиш отваряш Word и пробваш да видиш дали имаш кирилица, тогава започва връткавата работа - пишеш буквичките с трайни маркери и ги покриваш с безцветен лак за нокти, става и втвърдител - ще издържат доста, защото ако не ги покриеш колкото и да е треаен маркера след писане леко се размазва и се трие доста бързо.
Успех!



Тема Re: pitaneнови [re: Debora]  
Авторmagi (Нерегистриран)
Публикувано03.01.02 06:04



otkade da go svalya tesi fontove na kiriliza? Kaji molya te




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.