Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:31 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Kolko ot vas sa dovolni ot testovete za Bremennos?  
АвторGena-23 (Нерегистриран)
Публикувано20.12.01 17:51



ima li razlika megdu Americanskite koit se prodavat i Bulgarskite v otchitaneto?
Spodelete opita si ako ste izpolzvali Testove./stava vapros za lentichkite-testove koito prodavat po aptekite/.
Kolko vjarno otchitat ili kogato otchitat otrizatelen rezultat a toi pri vas e bil pologitelen-bremenna ste bili.

Blagodarja



Тема Re: Kolko ot vas sa dovolni ot testovete za Bremennos?нови [re: Gena-23]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано20.12.01 18:14



Моят се е казвал Answer - сега погледнах- пазя си го .
Напавих си го на 8мия ден закъснение - според мен е добър. Други не съм ползвала и не зная

Hate cannot drive out hate, only love can do that


Тема Re: Kolko ot vas sa dovolni ot testovete za Bremennos?нови [re: Shanya]  
Авторpat (Нерегистриран)
Публикувано20.12.01 19:16



Dokolkoto znam i tezi testove,koito se prodavat v BG sashto sa amerikanski(pone do predi niakolko godini).Inache problemi nikoga ne sam imala,vinagi sa otchitali realnia rezultat-bil toi otricatelen ili polojitelen,bez znachenie na vida,markata i t.n..Triabva obache vinagi da gledash sroka im na godnost.



Тема Re: Kolko ot vas sa dovolni ot testovete za Bremennos?нови [re: pat]  
АвторMillena (Нерегистриран)
Публикувано20.12.01 22:15



Az sym izpolzwala QuickSure i to njakolko pyti (imam 2 bremennosti, no edno bebe :( Beshe polojitelen w prawilnite sluchai i to njakolko dni po-rano (wtorijat), i negatiwen, kogato ne bjah. Taka che sym mnogo dowolna ot nego. Inache i az mislja, che se predimno amerikasnki testowete, edno wreme chetoh w edin site za wsichki, koito poznawah.



Тема Re: Kolko ot vas sa dovolni ot testovete za Bremennos?нови [re: Millena]  
Автор Бaбa Bиxpoнpaв (МагЕсница)
Публикувано20.12.01 22:23



Доволна съм, но не мога да ти кажа марката, която ползвам.
Не си я спомням. И за положителен и за отрицателен резултат е "докладвал" достоверно.

Ти да не си останала подведена? Ако да сподели марката?

-
Обещавам ти дълъг живот. Най-малкото по-дълъг, отколкото ако продължаваш да се мотаеш наоколо.


Тема Re: Kolko ot vas sa dovolni ot testovete za Bremennos?нови [re: Gena-23]  
Авторpalmira (Нерегистриран)
Публикувано20.12.01 22:51



ot tesi s lentichkite - positivirat se dosta kasno, sled po-goliamo sakasnenie na mensisa.
ot edni kato himikalki, sazaliavam, no ne im pomnia imeto, se positivirat vednaga, mnogo sam dovolna. Na men mi otkriha bremennostta, v denia , v koito triabvashe da mi doide.



Тема Re: Kolko ot vas sa dovolni ot testovete za Bremennos?нови [re: Millena]  
АвторGena-23 (Нерегистриран)
Публикувано21.12.01 19:40



az sachto izpolzvah tazi marka:QuickSure
kazaha mi che bili vnosni,samo objasnenieto v plika e na bg za da se razbere.
Napravih si dva testa v dva dni posledovatelno,na dvete mesta aptekarkite mi kazaha che ne vinagi kakto pichelo testa otkriva rannata bremennost 7dni sled ovulazijata?,ako genata e bremenna v organizma i zapochval da se sekritira spezifichen hormon/HCG/chovechki horiongonadotropin,koito se otkriva v kravta ili v urinata,tochno tova nalichie na tozi hormon se izpolzvalo za rannoto otkrivane na bremennostta i toi se sekretira 10-ja den sled oplogdaneto no nai sigorno se otkrival edva tri dni predi menstrualnijat zikal.Galko che chte trjabva da chakam ochte dva dni za da si napravja test,no javno prorodata si zne rabotata i pri njakoi geni tozi hormon se otdelja po-rano i mogat da si napravjat test a pri drugite e malko po kasnichko.
Chte ima da trapna ot napregenie po kolednite praznizi:)

blagodarja na vsichki koito,se otzovaha i spodeliha opita si.



Тема Re: Kolko ot vas sa dovolni ot testovete za Bremennos?нови [re: Gena-23]  
АвторMillena (Нерегистриран)
Публикувано21.12.01 22:58



7 dni bremennost (kakto pishe na QuickSure) iznachawa 7 dni sled implantiraneto, t.e. gore-dolu denja na zakuysnenieto. No na men mi dade leka linija oshte 12 dni sled ovulacijata, t.e. 3 dni predi da trjabwa da mi idwa. Taka che opitaj i malko po-rano, no ako dade negatiwen, towa oshte nishto ne znachi. Prawilno e towa koeto kazwash za hormona :)
Uspeh, stiskame palchi!!!



Тема Аз зная един ефикасен тест за бременност.нови [re: Gena-23]  
Автор Oтвopeния (отворен)
Публикувано26.12.01 12:54



Подходящ е именно за тези наши гладни години,когато и бебетата се раждат лакоми като пирани.Ето го и тестът: Вземате една франзела,пъхате я в себе си и веднага я вадите.Ако е нахапана сте бременна и помислете добре как ще изхраните малкия юначага.



Тема zapazi si testa za sebe si i dano imach kasmet!нови [re: Oтвopeния]  
Автор gena23 (....prosto Gena)
Публикувано26.12.01 13:16



Parvo zdraveite vsichki badechti i nastojachti Maiki!

Pogelavam vi veselo posrechtane na Novata Godina,kakto i da vi se zbadnat vsichki"dobri gelanija"!
Kolkoto do takiva kato tozi member"otvorenija",na nego ne mu e tuk mjastoto izobchto a i njama nichto stoinostno da kage osven da si pokage prostotijata.Nichto po-grechno njama ot tova da se otnasjach s neuvagenie kam genskijat rod-Gospod vigda vsichko!

Blagodarja na vsichki koito,mi pomognaha kato izraziha mnenijata si po vaprosa mi!
Naistina mi pomognahte i na men djado Koleda mi donese edin chudesen podarak na 27-mi sutrinta?:)
/podarak v formata na test s dve liniiki,ednata ot koito"test linijata" e s bledo-rozov zvjat/

koito iska da znae...pita!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.