Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:20 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Tochni Izchislenija za pojavata na Ovulazija.нови  
АвторGena-23 (Нерегистриран)
Публикувано16.12.01 12:41



molja,otgovorete mi kak moga da izchislja nai-tochno koga sam v Ovulazija,ne sam nevega i chetah dosta knigi po tozi vapros i nai-razlichnite mu metodi za tochnata data no.....
edinijat metod e temperaturnijat no kak vsjaka sutrin po edno i sachto vreme da si merja temperaturata malko sled stavane ot legloto kato mojata temperatura si e vinagi s kolebanija,ot nai malkoto/nedospivane,umora,tegak den,studeno i toplo,mi vlijajat svetkavichno/tova vkluchitelno i sutrin sled stavane ako e mnogo zatoplena stajata ot klimatika i ochte ne sam oblechena digam malko temperatura,s edna duma tozi metod ne varchi rabota za men.
Ostava drugijat kadeto posochvat che ovulazijata stava megdu 13-14-ja den ot nachaloto na zikala no i tezi dni uvi se meneli v zavisimost ot tova prez kolko dni e zikala/28,29,30/,dva meseza zikala mi e na 28 dni i bi trjabvalo na 14-a den da e ovulazijata no edin mesez mi zakasnjava s tri dni i ponjakoga stava taka che trjabva da igraja na ruletka dali sega chte e 28 ili 30?
Molja,nastojachti i Badechti maiki koito veche imate detenze ili ste zabremeneli posavetvaite me nechto koeto bi mi pomognalo zachtoto i ginekolozite dosega ne mogaha da mi dadat tochen otgovor poradi strannite mi temperaturni kolebanija i menstrualni.
Blagodarja vi mnogo,ot sarze!



Тема Re: Tochni Izchislenija za pojavata na Ovulazija.нови [re: Gena-23]  
Авторpat (Нерегистриран)
Публикувано16.12.01 16:10



Iavno za teb sa nai-podhodiashti testovete za ovulacia(podobni sa na testovete za bremennost;prodavat se po 5 broia v edna kutia i zapochvash da gi izpolzvash okolo datata,koiato smiatash che e ovulaciata ti).Ot lichen opit moga da kaja,che varshat rabota.Neznam dali si v BG ,no niakade po forumite chetoh che se prodavat veche i tam.Niamam predstava kolko struvat(v BG imam predvid),dano da mojesh da si gi pozvolish.
Ot sarce ti jelaia uspeh!



Тема Testoveнови [re: pat]  
Автор Eниka (любознателна)
Публикувано16.12.01 17:40



Po edno vreme se reklamirashe takova neshto - kazva se "May be baby" (tyrgowsko ime) i s nego moje da se kaje dali ima ovulaciq... Ne znam kakwo predstawlqva, no dokolkoto si spomnqm, go relamiraha kato lesno i dostypno sredstvo.



Тема Re:нови [re: Gena-23]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано16.12.01 18:27



Или тестовете за овулация за които са ти писали, или пък има един минимикроскоп който по слюнката отчита плодни и неплодни дни.
За тестовете си спомням че писаха за цена 2 лева но не знам за бройка или за кутия, а за микроскопа също е ставало дума във форума и цената му е около 20лева.
С пожелание Дядо Коледа да ти донесе едно бебче!



Тема Re: Tochni Izchislenija za pojavata na Ovulazija.нови [re: Gena-23]  
Авторpatila (Нерегистриран)
Публикувано17.12.01 01:32



temperaturnia metod ne e chak tolkova slojen. temperaturata se meri dokato si oshte v legloto, t.e. termometura ti trqbva da e bukvalno na edna ruka razstoianie, slagash go v anusa /vutre/, i sled 5 minuti otchitash. NE trqbva da stavash ot legloto, i izobshto ne e zaduljitelno da e po edno i susht vreme, vajnoto e da e bukvalno sled kato si otvorish ochite, bez da murdash mnogo-mnogo.



Тема Re:нови [re: patila]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано17.12.01 05:01



Не съм съгласна, трябва да се мери по едно и също време, както и поне след 7 часа сън.
Иначе си права, че буквално само с ръка трябва да мръдне само след събужденито за да постави термометъра.



Тема Re: Tochni Izchislenija za pojavata na Ovulazija.нови [re: pat]  
АвторGena-23 (Нерегистриран)
Публикувано17.12.01 15:06



zdravei
blagodarja ti za predlogenieto,neznam zachto ginekolozite/3-mata/pri koito,hodeh na konsultazija ne sa mi dali tozi savet.
Chte otida v po-golemite apteki za da potarsja tezi testove.



Тема Re:нови [re: Debora]  
АвторGena-23 (Нерегистриран)
Публикувано17.12.01 15:09



blagodarja ti i az silno se nadjavam na tova!
ochte dnes chte gledam da otkrija tezi testove v aptekite.



Тема Re:нови [re: Millena]  
АвторGena-23 (Нерегистриран)
Публикувано17.12.01 15:17



da tova e drugijat problem:)
sled testovete ili usporedno s tjah mogem s sapruga mi da probvame tozi goljam interval ot 3dni no veche dva meseza go macha s chetiri dni interval i....prosto ne mu e lesno/parvijat pat az izpadnah v depresija zachtoto nichto ne stana no go razbiram,vtorijat mesez beche goljam machenik...,zatova gledam da namerja po udachen variant.
Chte spazvam savetite na vsichki vi za da se poluche bebche zachtoto vie imate opit i az se doverjavam na nego,sled dve sedmizi ako Gospod mi izprati njakoi duchiza i se poluchi bebok chte vi picha nepremenno.
mnogo blagodarnosti na vsichki otgovorili mi!



Тема Re: Tochni Izchislenija za pojavata na Ovulazija.нови [re: Gena-23]  
АвторГинekoлor (Нерегистриран)
Публикувано17.12.01 15:30



Подробности за тестовете за овулация на:

http://go.to/doktorX

Успех!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.