Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:17 25.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Тема Неразположениянови  
Автор babaToHka (starilo patilo)
Публикувано11.12.01 16:24



Началото на бременността се свързва с редица неразположения - гадене, виене на свят... При мен липсваше каквото и да е, но сега изведнъж, в началото на 8ия месец започна всияко накуп. Постоянно ми се вие свят и ми се повръща, чувствам се като пълен парцал и само се влача немила-недрага из къщата с одеяло под мишница.
В моментапо предписание на лекар пия ампицилин и се чудя като до този момент не съм проявявала каквато и да е непоносимост към него, възможно ли е да е от това.
Някой да се е сблъсквал с подобно неразположение към края на бременността или да смятам че ще приключи като спра да пия антибиотика?



Тема Re: Неразположениянови [re: babaToHka]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано11.12.01 18:09



и при мен е ужас ... все едно цяла нощ тухли съм пренасяла ... а в началото беше ПРИКАЗКА



Тема Re: Неразположения [re: babaToHka]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано11.12.01 18:19



Антибиотикът не е много добра идея да се пие, ама щом доктор ти го е предписал значи има защо - предпоалгам знае, че си бременна. А правиха ли ти тестове дали си алергична към ампицилина? Може и да не е от това, а просто от самата бременност. Аз до 5тия месец втория път бях доста зле, но после ми мина. Но моя приятелка пък започна с неразположенията в 8мия месец (без да пие странични лекарства), тъй че сигурно е нормално. Ако стане много зле, тичай при доктора...
На мен ми беше гадно като пиех желязо за анемията, ама ти не казваш да пиеш такова..
Хайде дано се оправиш скоро скоро и да ти минат последните месеци по-леко

Hate cannot drive out hate, only love can do that


Тема Re: Неразположениянови [re: babaToHka]  
Автор Sannia (Грижовна)
Публикувано12.12.01 12:20



Не се пиртеснявай че е от антибиотика, защото може и да не е от него. Примен с първата си бременност започнаха всичките ми неразположения едва в 8 -мия месец и беше голям кошмар повръщах дори на родилната маса докато раждах, но с теб може да не е така .
Желая ти бързо минаване на всички неразположения /а дали не са от причината поради която пиеш антибиотика /
Успех



Тема Re: Неразположениянови [re: babaToHka]  
Автор Бeзcъннa (студена)
Публикувано13.12.01 07:29



За тези неразположения има едни свещички, но ако заровя сега да видя как се казваха, ще събудя детето. Питай лекар или в някоя аптека, нещо като "марофен" ми се върти в главата, но може да не беше така, питай. Макар и за по няколко часа, мен ме спасяваха.

- - - -
И най-внимателното планиране не може да замести лудия късмет.


Тема Re: Неразположениянови [re: Sannia]  
Автор babaToHka (starilo patilo)
Публикувано13.12.01 09:19



Антибиотика го пия заради разни женски инфекции, така че не може да е от това. Явно 8ия месец е за тези, които са преминали невредими през неразположенията на първите три.
Ще стискаме зъби и тъй то



Тема Re: Неразположениянови [re: babaToHka]  
Авторpalmira (Нерегистриран)
Публикувано13.12.01 17:43



malko ispitvam usaz da se namesia, no ako tova te uspokoiava as sam taka ot parvia den na bremennostta. I isobto ne se ligavia, ili glesia, prosto sam kato rasbita.
vse pak malko ti ostava da ustiskash, a sa lekarstva saveti ne davam, ima si lekari.
no edva li ste ti mine ot ampicillin.
pozelavam ti uspeh, dano se opravish, i da rodish leko sdravo i hubavo bebe.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.