Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:07 19.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема koga to4noнови  
Авторeva (Нерегистриран)
Публикувано05.12.01 15:32



Zdraveite vinagi si use6tam, ovulaciata i tozi mesec za purvi put bolkata be6e po-silna i ostra,i reshihme da opitame da si napravim bebe,dosega ne sme se pazili/8 meseca no to4no tezi dni sam izbiagvala kontakt/vaprosa mi e dali stava ot purvia put i t.n.az sam i s oburnata matka,minaha 3 dena ot togava i niama tolkova ranni testove no 6te mi e interesno da razbera koga se polu4ava i kolko puti ste opitvali?



Тема Поне на 14я ден след "успешния" секснови [re: eva]  
АвторAлиca (Нерегистриран)
Публикувано05.12.01 16:35



При мен се получи веднага въпреки че забременях точно след гинекологична операция - лапароскопия, но това е чиста случайност. Нормално е да минат 6 месеца, година или 2, без това задължително да индикира какъвто и да е проблем. Лекарите могат да те посъветват най-добре, макар че поне няколко месеца няма да ти трябват мен ако питаш.

А за тестовете - на тях пише че дават резултат на 7я ден от зачеването, което на практика означава да са минали поне 14 дена от овулацията, понеже оплодената яйцеклетка пътува 7 дни в тръбата и после чак когато се закрепи в матката се води че си "заченала". На мен лично на 30я ден след мензис ми даде отрицателен резултат а на 35я вече беше положителен. Освен това резултат не се появи след 1 минута а след около 5-10.

Моя съвет е че от много мислене полза няма, действайте и всичко ще си е ОК!!



Тема Re: koga to4noнови [re: eva]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано05.12.01 18:42



При мен и 2та пъти се получи от раз -има си жени акто мен, които лесно хващат.
Майка ми е с обърната матка. Иси има две прекрасни дечица. Много известен и добър лекар 5-6 години след появата на брат ми й съобщил много тъжно, че не може да има деца заради обърнатата матка, на което тя му се изсмяла. Теория на майка ми е, че е забременяла и 2та пъти още по време на цикъла си- в смисъл на 3-4 ден от започването на менструация. Поне тя така си обеснява нещата...Но все пак попитай лекар. Аз знам и други жени с обърнати матки, които си имат дечица...

Hate cannot drive out hate, only love can do that


Тема Re: koga to4noнови [re: Shanya]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано05.12.01 20:24



И аз съм със "обърната матка". Не съм имала проблеми със забременяването - първият път ми отне повече време и то поради причината, че се бях вманиачила на темата забременяване.
След раждането на първото ми дете бях забременяла само от един полов контакт (направих аборт тъй като детето ми се разболя от рубеола ).
Сегашната ми трета бременност не сме имали за цел да "правим бебе", но не сме вземали и предпазни мерки в продължение на 2 месеца - третият цикъл липсваше и теста беше положителен.



Тема Re: koga to4noнови [re: Debora]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано05.12.01 20:54



доколкото съм чувала имало различни типове "обърнатости" при матките
Как е малката хубаваица? Рита ли?

Hate cannot drive out hate, only love can do that


Тема Re: koga to4noнови [re: Debora]  
Авторalexis (Нерегистриран)
Публикувано06.12.01 14:27



Ти казваш,че първия път ти е отнело доста време,тъй като си се вманиачила. Моля те,кажи все пак как стана,тъй като при мен не се получава вече от 2 години, а уж всичко е наред и при двамата



Тема за alexisнови [re: alexis]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано06.12.01 19:58



Защо не се регистрираш за да ти напиша на бележка?



Тема Re: за deboraнови [re: Debora]  
Автор alexis (непознат )
Публикувано11.12.01 09:24



Знаеш ли от доста време не съм влизала в Интернет и не бях прочела бележката ти. Моля те, да ми отговориш. Предварително ти благодаря!!!



Тема за: Shanyaнови [re: Shanya]  
Автор Sannia (Грижовна)
Публикувано11.12.01 11:00



Какво значи обърната матка? Казаха ми го при последния преглед но не ми обясниха нищо повече, малко съм притеснена. При първото раждане не споменаха нищо за това. Възможно ли е да се е обърнала в последствие или да си е била така и при първото но да не сам разбрала?



Тема Re: koga to4no [re: eva]  
Автор Бeзcъннa (студена)
Публикувано11.12.01 12:03



Видях, че нещо сте се притеснили тук няколко души - защо? Обърнатата матка може да създаде проблем само от гледна точка на позите, които ви доставят удоволствие при секс (т.е. да боли в някои положения), да не говорим пък, че изобщо може и да не се усеща нещо "нередно". И аз, и мои познати сме така и никоя от нас не са я плашили доктори с разни предположения за безплодие. За сперматозоидите разположението на матката няма особено значение, има си място за тях, защо се тревожите? А майка ми с нейните N бременности? Хе-хе! Спокойно!

Между другото, казаха ми, че след раждане матката може да се обърне към нормално положение, но не съм се интересувала да се проверявам.

- - - -
И най-внимателното планиране не може да замести лудия късмет.



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.