Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:49 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Pribirane na korema sled rajdaneнови  
Автор Almira (registrirana :))
Публикувано10.12.01 15:52



Vsiaka jena koiato e rajdala znae za kakvo stava vupros.
Imate li nikakvi suveti kak da stane tova?
Az lichno niamah nikakva podgotovka sled purvoto rajdane i taka i nichto ne napravih osven malko uprajnenia.
Sega s vtoroto rajdane muskulite sa ochte po otpusnati i znam che triabva da predpriema nikakvi merki.

Radvam se mnogo na uspeha na tozi klub. Ot purviat put kogato pomolih da bude suzdaden do dnes izteche veche pochti godina, no vijdam che si zalujavache.

Things that we own end up owning us.


Тема Re: Pribirane na korema sled rajdaneнови [re: Almira]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано10.12.01 17:16



Ох и на мен ми е голяма мъка още:(( Близо 7 месеца след второто ми раждане още има да се прибира. Първият път се прибра от раз - на втория месец вече си беше плосък като преди.
Сега обаче не иска и това си е...Правя главно коремна преса в най-различни видове, но явно колкото и да се прибере няма да е това, което беше, но какво да се прави - имам си две чудесни дечица и ще се науча да се справям и с коремче отпред - е все пак се надявам след около 5-6 месеца да имам още напредък.
Но ако някой знае други методи много ще се радвамд а ги сподели..

Hate cannot drive out hate, only love can do that


Тема Re: Pribirane na korema sled rajdaneнови [re: Shanya]  
Автор Tpишa (голям заплес)
Публикувано10.12.01 19:50



Само преси май не помагат. Те стягат горната част. А за долната - лягаш по корем и вдигаш краката колкото можеш по-високо.
Не се притеснявай. Аз след второто раждане си влачих коремчето повече от година. И тъй като отслабнах много бързо, приличах на кенгуру

You are caught in a prison
Of your own devise


Тема Re: Pribirane na korema sled rajdaneнови [re: Tpишa]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано10.12.01 20:04



Благодаря
Още днес ще пробвам и това упражнение!
Наистина в долната част като да не се прибира от пресите. И ми седи много смешно, защото нали имам и разрез от секциото...Ще чакам - все ще се прибере ...някога

Hate cannot drive out hate, only love can do that


Тема Re: Pribirane na korema sled rajdaneнови [re: Shanya]  
Автор Smiling (непознат )
Публикувано10.12.01 22:47



Koga zapochvate s uprajneniata? t.e. karmite li oshte? Az oste karmia i me e strah po mnogo da pravia uprajnenia, a se chuvstvam adski nekomfortno debela ... 10 kg oste imam da smakvam ...



Тема Re: Pribirane na korema sled rajdane [re: Smiling]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано10.12.01 23:10



след секциото след 3тия месеца, а втория път още на 1ия месец. И аз имам да свалям още 10ина кг, ама този път става бавно, въпреки че не кърмя вече. Не мисля , че леки упражнения пречат на кърмата.

Hate cannot drive out hate, only love can do that


Тема Re: Pribirane na korema sled rajdaneнови [re: Shanya]  
АвторYamp;R (Нерегистриран)
Публикувано11.12.01 02:00



Sled sekzioto doktorat mi kaza da izchakam 6 sedmizi.Viarno e che vtoria pat koremcheto se pribira po-trudno,sled parvoto rajdane izobshto ne sam polagala nikakvi usilia i koremat mi si beshe kato daska.Az sashto imam da svaliam oshte 10 kg-mai tova e obsht problem...



Тема Re: Pribirane na korema sled rajdaneнови [re: Smiling]  
Автор Tpишa (голям заплес)
Публикувано11.12.01 12:32



Снаха ми кърми и прави упражнения. Засега поне няма проблем. Бебчо дебелее

You are caught in a prison
Of your own devise


Тема Re: Pribirane na korema sled rajdaneнови [re: Tpишa]  
Авторsweetboy mama (Нерегистриран)
Публикувано17.12.01 16:17



Бях доста слаба,преди за забременея.Никога не съм имала проблем с килограмите,но като родих,край,не можах повече да ги смъкна. Останах си с около десетина отгоре. Мисля,че просто изпуснах момента в първите месеци.Толкова бях изморена и шашната,че нямах сили за нищо. Сега отвреме-навреме правя някакви съвсем слаби опити за диети,но се отказвам.
Коремче си имам по наследство-същото като на майка ми.Преди да забременея,почти не личеше,сега е по-страшно,но в крайна сметка,и така се чувствам добре.Висока съм, и това ме спасява.
Обещала съм си да отслабна след второто. Който кърми,нека да каже кое е вярното-че се отслабва,или че се напълнява?
Бих ходила на фитнес...ама когато имам малко бебе, не виждам кога ще имам време.



Тема Re: Pribirane na korema sled rajdaneнови [re: sweetboy mama]  
Автор userkata popova (юзерка)
Публикувано17.12.01 16:24



аз в момента кърмя(6ти месец) и съм свалила от раждането до сега 13кг. и имам още 4-5 до старото си тегло, не правя никакви усилия да свалям и не ка4вам, а ям доста(не се ограни4авам). т.е. от моя опит не се ка4ва.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.