Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:36 23.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Kakvo ste kajete za klub "Imam bebe!"нови  
АвторSmiling (Нерегистриран)
Публикувано07.12.01 22:02



Majcheta,
Kakvo ste kajete za klub "Imam bebe!"? Ako ste za - napravila sam postaplenia :) V Predlojenia za novi klubove :)))



Тема Re: Kakvo ste kajete za klub "Imam bebe!"нови [re: Smiling]  
АвторLORlL (Нерегистриран)
Публикувано08.12.01 00:37



As sam za!
...Makar i da mi trjabvat oshte 4 i polovina meseza..



Тема Re: Kakvo ste kajete za klub "Imam bebe!"нови [re: LORlL]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано08.12.01 00:55



Ами сигурно точно в твоя чест ще го открият
Трябва да се запишеш и в Предложи клуб

Hate cannot drive out hate, only love can do that


Тема престанете с тези под-клубовенови [re: Smiling]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано08.12.01 04:53



Както виждаш и тука се обсъждат проблемите с бебетата. Не виждам защо трябва още един клуб да се открива. Да прескачаме от клуб на клуб като пчелички - малко глупаво е. По скоро този да се преименува на "бременност и майчинство". Спомням си предложилата този клуб написа точно два постинга в него, а по повод откриването му пишеше по всички клубове. Днес ще предлагаме имам бебе, утре бебето на 1 годинка и т.н. и ще си пишат в клуб по 2-3 посетители - не мислиш ли че идеята за взаимни съвети ще е доста опорочена предвид малкото посетители.
Не е важно количеството , а качеството.



Тема Re: престанете с тези под-клубовенови [re: Debora]  
Автор alara (smeeshta se)
Публикувано08.12.01 11:38



taka e,niama zashto da se otkrivat 100 novi kluba s mijavi podtemi.



Тема Re: Kakvo ste kajete za klub "Imam bebe!"нови [re: Smiling]  
Автор TEDDA (femalka)
Публикувано09.12.01 15:58



I az smqtam ,4e bi bilo izlishno. Osven tozi klub , v kojto se pishe i za ebebtata ima i roditelski klub ,kydeto pak osnovno temite sa na tazi tema.



Obi4ah te, obi4am te i pak shte te obi4am.......


Тема suglasna sum [re: Smiling]  
Авторpetunija (Нерегистриран)
Публикувано09.12.01 22:38



haresva mi predlozenieto, s udovolsvie shte poseshtavam tozi klub.
do skoro!
pozdravi: petunija



Тема Re: престанете с тези под-клубовенови [re: Debora]  
Автор Almira (registrirana :))
Публикувано10.12.01 16:03



Stava vupros za men zatova otgovariam vednaga.Kazvach che ne picha mnogo a puk se borih mnogo za otvarianeto mu. Taka e tova.Kogato imah nai mnogo vuprosi (i vreme da picha) tozi klub go niamache a v drugite ne iskaha da chetat za bebeta i bremeni jeni.Dosta vreme otne da go otvoriat i kato nai posle go napraviha az veche si biah otgovorila na mnogo ot vuprosite sama.
Fakta che ne uchastvam chesto ne oznachava che ne cheta i ne sledia kakvo stava tuk.
Kolkoto za predlojenieto za ochte edin klub za bebeta mislia che nechtata chte se prepovtariat i zatova chte se okaje izlichen.Mnogo klubovete zamriaha taka poradi suzdavaneto na novi podobni po tema klubove.

Things that we own end up owning us.


Тема Re: Kakvo ste kajete za klub "Imam bebe!"нови [re: Smiling]  
Автор Sannia (Грижовна)
Публикувано11.12.01 11:17



Добра идея, но мисля че ще е доста трудно да се прескача ту в единия ту в другия клуб. Пък и ще има препокриване на темите.
Все пак ще трябва да се обмисли



Тема Re: Kakvo ste kajete za klub "Imam bebe!"нови [re: Smiling]  
Автор Бeзcъннa (студена)
Публикувано11.12.01 12:36



Не ти отговарям повторно в предложенията, да не кажеш, че опитваме да ти пречим пред админите. Но питам - аз ако реша в името на скъпия ми племенник, над чиито домашни се стряскам понякога, да предложа клуб на второкласника? Извинявай, мила, но не-ста-ва. Кърмене, шишета, памперси, гърнета - всичко това го има в родителския. Изобщо не можеш да ме убедиш, че той не ти върши работа, ама никак! Интересно ми е ако се съберете само млади неопитни майчета някъде, с какво ще си бъдете реално полезни? Като си кажете, че имате проблем? Аз не видях твое питане за нещо конкретно. Просто ти се говори ли? Ето, и тук го правим, какъв е проблемът?

+

Повече не ми се търси, бързам.


- - - -
И най-внимателното планиране не може да замести лудия късмет.



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.