Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:55 23.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Helpнови [re: girl]  
АвторTaylor (Нерегистриран)
Публикувано29.11.01 10:27



Vizh, problem qvno ima, no toi e ot kompetenciqta na ginekolog, a ne na bremenni zheni mai. Po-dobre idi na lekar - tova mi se struva nai-normalnoto koeto mozhe da napravish - nai-veroqtno shte se okazhe che stava duma za neshto bezobidno:)



Тема Re: Helpнови [re: girl]  
Автор Бeзcъннa (студена)
Публикувано29.11.01 11:03



Миличка, просто иди на лекар. Нищо чудно точно сега да ти е овулацията, а по това време на много жени им се случва да прокървят. Щом се тревожиш, явно ти е за пръв път, а при това положение не можеш да си сигурна, че е което аз (като никакъв специалист) си мисля. Лекар! Това е. Хормоналната картина на жената се влияе от много други фактори, а не само от таблетките, така че не ги обвинявай тях. Провери, преди да се шашкаш.

Гинеколожката ми още преди 2-3 години ми каза, че 2/3 от пациентките й са с нередовна менструация и междинно кървене, така че нищо такова не може вече да ме изненада...

- - - -
И най-внимателното планиране не може да замести лудия късмет.


Тема Re: Helpнови [re: girl]  
Автор34-roдишнa (Нерегистриран)
Публикувано29.11.01 11:03



Непременно отиди на лекар. За това просто няма алтернатива. За твое успокоение, обаче, трябва да ти кажа, че се случват такива кръвотечения по време на взимане на противозачатъчни. Но трябва да отидеш на лекар!!!



Тема Re: Helpнови [re: girl]  
Авторgirl (Нерегистриран)
Публикувано29.11.01 12:05



Da,taka e!
Slu4va mi se za parvi pat,kazah vi ve4e cikalat mi e mnogo redoven...
Ne jiveq v BG i oshte sutrinta se obadih da si zapisha 4as,no uvi,s tukashnite proceduri-shte me pregledat sled okolo 2 sedmici...
Zatova se i obarnah kam vas-ako nqkoi znae neshto-da mi kaje!
Mejdu drugoto prodaljava da mi te4e-sashto kakto pri menzis...



Тема Re: Helpнови [re: girl]  
Автор Бeзcъннa (студена)
Публикувано29.11.01 13:11



Иди попитай в "медицинска". Кажи им боли ли те нещо, тежест чувстваш ли някъде, такива неща. Но въпреки че могат и да ти кажат нещо конкретно, разчитай повече на прегледа, който чакаш.

- - - -
И най-внимателното планиране не може да замести лудия късмет.


Тема Re: Helpнови [re: girl]  
АвторZu (Нерегистриран)
Публикувано29.11.01 14:27



Zdrasti, girl:)
Triabva da ti kazha che i az sum v momenta v absolyutno sushtoto sustoianie-zapochna predi 7-8 dni. Hodih estestveno na ginekolog -tya me pregleda i kaza che niamalo nishto strashno, nai-veroiatno bilo menstruaciya i che triabva da piya vitamin C, i da spra hapchetata za 1 mesec...chestno kazano kato produlzhava tova kruvotechenie se chudia dali da ne otida pak pri niakoi drug lekar. Kato otida shte te uvedomia za mnenieto mu/i. Haide chao zasega



Тема Re: Helpнови [re: girl]  
Авторgirl (Нерегистриран)
Публикувано29.11.01 16:34



7-8 dni si e baq rabota....
Na men pak edin ginekolog tuk mi kaza da ne spiram hap4etata...
Pri teb karveneto provokirali se ot neshto?



Тема Re: Helpнови [re: Zu]  
АвторPat (Нерегистриран)
Публикувано29.11.01 16:45



Za Girl
Kato si zapisvashe chas za lekar,kaza li che imash speshen sluchai?Az sashto jiveia izvan BG i pri nas vaprosa s chasovete za lekar(osobenno ginekolog) stoiat po sashtia nachin.Mojesh da chakash i do mesec.Mnogo deca si rajdat horata,zatova :-).No kogato im kajesh,che ima neshto neredno(karvene po vreme na bremennost,karvene izvan normalnia cikal ili neshto podobno)vinagi praviat vsichko vazmojno da te priemat oshte sashtia den.V kraen sluchai ima i speshni otdelenia(ne che ti gi preporachvam).
Nadiavam se,che niama nishto seriozno.



Тема Re: Helpнови [re: Pat]  
Авторgirl (Нерегистриран)
Публикувано29.11.01 19:13



Etstestveno,4e kazah za kakvo stava duma,obqsnih,no ne mojah da se vredq za po-rano!Za jalost!



Тема Re: Helpнови [re: girl]  
АвторZu (Нерегистриран)
Публикувано02.12.01 19:23



Zdrasti pak Girl,
izviniavai che tolkova vreme zabavih otgovora, ama neshto me zvurtia zhivota, ta chak sega vlizam v net-a. Nadiavam se che veche ti e sprialo kurveneto i si zabravila za sluchkata. Na men mi spria tochno na 10tiya den..veche nishto mi niama-dano i pri teb da niama problem. A za spiraneto-moiata ginekolozhka mi kaza che po princip e hubavo vednuzh na 6 meseca da se pochiva ot hapchetata-ta az reshih da ia poslusham:))
Pozdravi ot men!:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.