Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:58 16.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Благодаря Ви много!!!нови  
Автор Herzog (пич та дрънка)
Публикувано27.11.01 03:09



Благодаря на всички Вас, които се опитахте да ми дадете съвет в труден за мен момент!!!!
Оказа се, че ТЯ просто има връзка с друг мъж!:((((
Банално, нали?
Потресен съм!:(((
Това е всичко!
Още веднъж Ви благодаря за подкрепата!!!


P.S.
Не ме питайте кога ще повярвам пак на жена!
Съжалявам!<P ID=&quot;edit&quot;><FONT class=&quot;small&quot;><EM>Редактирано от Herzog на 27.11.01 03:19.</EM></FONT></P>

Редактирано от Herzog на 27.11.01 03:22.



Тема Re: Благодаря Ви много!!!нови [re: Herzog]  
Авторlvanka (Нерегистриран)
Публикувано27.11.01 05:34



Prochetoh predishnia ti posting, no ne znaeh kakvo da ti pisha. Sujaliavam, che si popadnal na chovek, s kogoto mislite tvurde razlichno i koito ne e imal dostoinstvoto i kuraja da postigne tova koeto iska chestno i pochtenno. Gore glavata i uspeh! Jivota e pulen s trudnosti i razocharovaniya, no kakto kazvat frantsuzite "Apres la pluie le beau temps" Demek sled dujda idva hubavoto vreme. Ot vse surtse ti jelaia shtastie, uspeh i ......... mnogo liubov.



Тема Re: Благодаря Ви много!!!нови [re: lvanka]  
Автор Herzog (пич та дрънка)
Публикувано27.11.01 05:43



Благодаря!!!!



Тема Re: Благодаря Ви много!!!нови [re: Herzog]  
Автор Бeзcъннa (студена)
Публикувано27.11.01 09:38



Не мога да не забележа, че основната причина за твоята "загриженост" вече не съществува за теб! Приказките за това дете и отговорността ти като баща къде са??? Край, дете вече няма! Не те интересува чие е! Браво! Засегнаха ти достойнството и детето изчезна. Не са били важни за теб нито тя, нито то. До месец ще си ги забравил.

Пожелавам ти истински чувства.

- - - -
И най-внимателното планиране не може да замести лудия късмет.


Тема Re: Благодаря Ви много!!!нови [re: Herzog]  
АвторAти (Нерегистриран)
Публикувано27.11.01 10:18



Това потвърждава тезата ми, че тя знае какво иска (за сега) - единствено детето.
Разбира се не я оправдавам. По света има хиляди майки които предпочитат да отглеждат децата си сами, но има и хиляди по-цивилизовани начини за уреждане на подобни взаимоотношения - едно от тях е честност в отношенията от самото начало, нека да не говорим за формалната страна на въпроса. Така представени нещата, тази ситуация си е чиста долнопробна измама. По - добре остави нещата така и не се опитвай да ги променяш. Нека тя сама да осъзнае новата ситуация и съм убеден съм, че след време (месец-два), тя сама ще те потърси. Самотна майка в България е само изоставената жена. След време когато напредне бременността и тя започне да се разхожда повече из парковете и гледа щастливите семейства няма да може да издържи на психологическия натиск. Затова те съветвам да изчакаш и през това време да си отговориш на следните въпроси: Заслужава ли си да живееш с нея на всяка цена и готов ли си да станеш родител.
А приказките за връзката й с друг - убеден съм че са почти 100% измислица.



Тема Въпроснови [re: Herzog]  
АвторKapли (Нерегистриран)
Публикувано27.11.01 14:35



искам само да попитам другият мъж приема ли я в ситуацията в която е тя- тоест бременна от теб? това е важно



Тема Говори снови [re: Herzog]  
Автор Бeзcъннa (студена)
Публикувано27.11.01 16:49



хората в другия клуб. А аз ти обещавам, че няма да пиша повече, не искам да те дразня. Не съм тук, за да те соча с пръст или да търся за какво да те упреквам... И наистина не искам да се отчайваш! Ще си стъпиш на краката, просто ти е нужно малко време.

Аз съм една непозната и нямам никакво значение за теб. Бях искрена. Ако съм те наранила с нещо, опитай да не си го слагаш на сърце и моля да ме извиниш. Тревожа се, че мълчиш...

- - - -
И най-внимателното планиране не може да замести лудия късмет.


Тема Re: Благодаря Ви много!!!нови [re: Бeзcъннa]  
Автор Herzog (пич та дрънка)
Публикувано27.11.01 16:57



Не знаех какво става с нея, притеснен бях, за нейното здраве! Ок?
Просто разбрах за какво става дума!!!
А що се отнася за отговорността ми за детето и майка му бъди сигурна , че ще намеря начин да се грижа за тях от разстояние!:(((



Тема Re: Благодаря Ви много!!!нови [re: Herzog]  
Автор FlRE (непознат)
Публикувано27.11.01 17:02



Съжелявам, просто няма какво друго да кажа......
Милслех че от всички тук аз мога да те разбера, но се оказа че ня можах...ебаси !!!!!
Даже и не ми се пише като се сетя само.....



Тема Re: Благодаря Ви много!!! [re: Aти]  
Автор Herzog (пич та дрънка)
Публикувано27.11.01 17:02



Разбира се, че ще намеря начин да се грижа за тях от разстояние!
Знам, че не мога да накарам никого да ме обича насила!
А за това дали има връзка с друг............ ако искаш да изгониш някой винаги успяваш........... дали ще намериш силите и куража да му кажеш как стоят нещата в очите или ще го нараниш жестоко за да го принудиш да си тръгне сам............ ефекта, в крайна сметка , е същия!:(((
Въпрос на избор!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.