Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:45 25.06.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: до : userkata popovaнови [re: Бeзcъннa]  
Автор userkata popova (юзерка)
Публикувано11.12.01 13:06



:-)) аз ходя при нея от 95. когато ми се наложи разбрах, 4е работи и там :-)



Тема Re: Моето ражданенови [re: Kapли]  
Авторsweetboy mama (Нерегистриран)
Публикувано17.12.01 16:00



Аз родих в Майчин дом. Преди това се бях свързала с една акушерка,която работеше там. Бяха ми я похвалили други майки. С нея уговорката ни беше,че ако бъде на смяна,когато ми дойде времето,няма да й плащам абсолютно нищо. В случай,че не е на работа и се наложи да я извикаме извърнредно, или още повече,вечер (както и стана), се разбрахме за заплащане,което да ни е по възможностите, т. тя не постави никакви условия,а само каза колкото ние имаме възможност.
Бях страшно доволна от раждането. Родих за два часа,докато се усетя и то свърши. Много ми помогна присъствието й,тя беше много мила и ръководеше нещата перфектно. За съжаление,тя вече не работи в Майчин дом.Премести се в болница "Св.Лазар", частна клиника,където за раждане се плаща по 600$ (или беше лева?????? забравила съм). От нея знам,че ако човек не иска да плаща за раждането,най-добре е да отиде в Майчин дом. Там може би отношението е по-грубичко,но за сметка на това са добри професионалисти и няма да оставят някое майче да страда само защото не си е платила.
Като си мисля аз къде бих родила втори път, признавам си,че ако имам гаранция за професионализма на лекарите,бих предпочела някое място с по-добри битови условия,където да може и мъжът ми да присъства на раждането.Също така,ми се иска да има повече грижи и наблюдение върху новите майки- да ги съветват по-обстойно за кърменето,да им показват как да повиват бебетата и т.н. При мен всичко се изчерпваше с рутинните гинекологични прегледи всяка сутрин и една сестричка,която дойде един път да опипа гърдите ми дали са спокойни.След това държах цял месец бебето си гладно,защото съм нямала кърма,пък си мислех,че то суче.



Тема Re: до : userkata popovaнови [re: userkata popova]  
АвторSamsara (Нерегистриран)
Публикувано05.01.02 02:49



В най-скоро време ми сеналага да реша къде да раждам. Можеш л да ми дадеш някакви координати на Райна Княгиня?
Освен това искам да попитам дали някой е чувал нещо за Св. Лазар.



Тема Re: до : userkata popovaнови [re: Samsara]  
Автор userkata (юзерка)
Публикувано06.01.02 13:09



бившето 3то АГ... Княжево се води квартала. след околовръсното по цар Борис III 1вата пряка в дясно... и на 100 метра в ляво... по принцип вси4ки я знаят, ако попиташ за 3то АГ..

ако ти трябват др. координати свиркай, както и цени. пазя си фактурата :-))

Редактирано от userkata на 06.01.02 13:10.



Тема Re: до : userkata popovaнови [re: userkata]  
АвторSamsara (Нерегистриран)
Публикувано06.01.02 14:47



Мерси, ще отида там да се запозная с обстановката и някой лекар. Искам също да те попитам има ли смисъл от VIP стая и ако можеш да ми напишеш цените от фактурата ти.
Дали трябва да се правят някакви предварителни изследвания - като поносимост към упойката или нещо подобно. В началото на осмия месец съм и се чудя колко време преди термина да отида там. А и още нещо - бебето в стаята при мен ли ще е или другаде.
МЕРСИ



Тема А има ли някоя майка, раждала във Варнанови [re: Sannia]  
Авторvanya (Нерегистриран)
Публикувано06.01.02 17:49



да сподели от кои екипи е доволна и къде препоръчва. В кои частни клиники във Варна може да се роди ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.