Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:57 27.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Които го е преживял да споделинови [re: Sannia]  
Автор Vencheto (непознат)
Публикувано03.12.01 22:18



Aз родих със секцио(планирано) в "Майчин дом" и съм адски доволна.Никакви проблеми нямах , не съм и плащала, само някакви символични почерпки за здравето на детенцето ми.През бременността ходех на женска консултация на частния прием на лекарката, при която раждах.Т.е. цялото наблюдение на бременността + секциото излязоха само около 350 лв.А резултатът е перфектен



Тема Re: Които го е преживял да споделинови [re: userkata popova]  
АвторЖypнaлитka (Нерегистриран)
Публикувано04.12.01 10:51



Всичко това звучи "супер", само че не всеки може да си го позволи. Да раждат безопасно имат право и бедните!



Тема Re: Които го е преживял да споделинови [re: Жypнaлитka]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано04.12.01 18:59



За съжаление истината е доста горчива. Не разбирам как едно раждане може да струва толкова много пари. Мъчно ми е за тези които попаднат на доктори печелбари и не могат да си позволят да платят.
Но и друго по темата, мисля че и бременните си го правят сами, преди да е поискал те са казали "ние ще си платим" - та е тръгнало наддаването и гледай какво става. "Той взема най-скъпо значи е най-добър" - стадният ефект познат в България масово тичат към кабинета му.



Тема Re: Които го е преживял да споделинови [re: Debora]  
Автор sosad (странник)
Публикувано06.12.01 10:14



За съжаление има и един друг номер - преди прегледа повтарям "ПРЕДИ" да са направили прегледа с ултразвук непосредствено преди термина да ти кажат - Хм тук виждаме някаква патологична работа ще берете ядове . . .



Тема до : userkata popovaнови [re: userkata popova]  
АвторKapли (Нерегистриран)
Публикувано06.12.01 10:55



И аз раждах в "Райна Княгиня", бях във ВИП стаята и също беше направо супер, страшно съм доволна но по принцип мен мисълта да отида някъде и да раждам "на сляпо" при непознат лекар и екип винаги ме е ужасявала. Обаче въпросът тук явно не опира до частна клиника затова ще кажа че лично по мое мнение трябва да се "вербува" някой добър лекар, с пари естествено, защото който каквото и да говори за Хипократова клетва, парите ги връзват доста повече да се грижат за теб. В крайна сметка всички знаем че в 99% от случаите е точно така. Аз не съветвам никого да ходи да ражда без да знае при кого, все пак това си е един от най-важните моменти в твоя живот и в живота на детенцето, колкото и да си притиснат, трябва да немериш пари за това. Така си е, нали?



Тема Re: Които го е преживял да споделинови [re: Жypнaлитka]  
АвторKapли (Нерегистриран)
Публикувано06.12.01 11:00



Изобщо не мисля че с мъжа ми сме богати, за раждането ми той взе заем. Нещата са въпрос и на приоритети мисля. А е вярно че всички имат право на леко раждане в добра обстановка, но как да стане това, когато повечето държавни болници имат хигиена колкото една кочина??



Тема Re: до : userkata popovaнови [re: Kapли]  
Автор userkata popova (юзерка)
Публикувано10.12.01 17:39



ама аз раждах там само защото моята докторка(Вяра Джонгова) там работи, а тя ми е гинеколожка от 5 год. и съм много доволна от нея.
аз също не бих раждала "на сляпо". и пак ще кажа на нея на ръка пари не съм и давала.... парите отиват за клиниката и се разпределят, т.е. акушерките не ме гледаха в ръцете и т.н. естествено това не изключва по4ерпване на пресонала.



Тема Re: до : userkata popovaнови [re: userkata popova]  
Автор Бeзcъннa (студена)
Публикувано10.12.01 19:40



Доживях по нета да науча, че след "Sana" и едновременно с "Лора" Джонгова работи в "Райна княгиня"! Отскоро ли? Ходя при нея от 94-та, а това нещо съм го пропуснала...

- - - -
На всички - прощавайте, че ви оставих - имам много работа и нямах време да надниквам насам. Поздрави!

- - - -
И най-внимателното планиране не може да замести лудия късмет.


Тема rajdane w Germany (i bremenost)нови [re: Sannia]  
Авторpitashta (Нерегистриран)
Публикувано11.12.01 11:36



Az da popitam - dali w kluba ima i maiki rajdali w Germany. A syshto i izkarali swoiata bremenost w Germany.

Interesuwam se, zashtoto w momenta se namiram tuk, a ewntualno i oshte dosta meseci, no edna bremenost i rajdane tuk malko me pritesniawat...
Dali niakoia maika ima towa prejiwiawane

Pozdrawi!



Тема Re: до : userkata popovaнови [re: userkata popova]  
АвторKapли (Нерегистриран)
Публикувано11.12.01 12:26



Разбира се аз също не съм давала пари на ръка, платих си таксата колкото си е просто, а само при изписването занесохме уиски, цветя и бонбони за да се почерпят всички, но затова пък обслужването беше чудесно през целия ми престой. Аз бях при доктор Даскалов и много съм доволна.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.