Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:42 19.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Благодаря Ви много!!!нови [re: FlRE]  
Автор Herzog (пич та дрънка)
Публикувано27.11.01 17:04



Това, което не ни убива ни прави по-силни!



Тема Re: Въпроснови [re: Kapли]  
Автор Herzog (пич та дрънка)
Публикувано27.11.01 17:07



Не знам........... не знам какви са неговите чувства към нея........... знам за нейните към него...........



Тема Re: Говори снови [re: Бeзcъннa]  
Автор Herzog (пич та дрънка)
Публикувано27.11.01 17:10



Напротив, помагаш ми......... никой никога не може да бъде сигурен, че познава себе си........ дори себе си!



Тема Re: Благодаря Ви много!!!нови [re: Herzog]  
Автор34-roдишнa (Нерегистриран)
Публикувано27.11.01 20:31



Честно казано, много ме потискат подобни сложни ситуации и отношения. Смятам, че в живота човек трябва де е естествен и просто устроен, в добрия смисъл на думата. Радвай се, че имаш шанс да се оттървеш от човек, който не знае, какво иска, защото едно такова общуване може да ти почерни живота. Не бих те укорила, ако след време я забравиш, дори си мисля, че и това дете след време няма да ти е толкова скъпо, колкото другите, които ще имаш от жена, която е естествена, човешка, и държи на теб и, която ще сподели живота си с теб. Това, за добро или за зло е логиката на живота. Не искам да укорявам и нея, ако вече просто не те обича. Но не мога да разбера, как е могла да иска дете от теб, ако не е била сигурна в чувствата си. С риск да разгневя бъдещите майчици от този клуб, въпреки че се надявам скоро да вляза в техните редици, ако аз съм бременна от човек, с когото не искам да съм, вероятно по-скоро бих махнала детето. Ако не е много късно, разбира се!



Тема Re: Благодаря Ви много!!!нови [re: 34-roдишнa]  
Автор Herzog (пич та дрънка)
Публикувано27.11.01 20:42



Ами ......... да ти кажа, мислил съм по въпроса за махане на детето!
Не мога да си помисля да я карам да го прави, въпреки всичко!
Въпреки, че осъзнавам колко ще ощетим това дете........ може би съм егоист, не знам.........
Но не съм съгласен, че ще имам по-различно отношение към това бебче!!!!!
то завинаги ще е първото ми дете, не че второто или третото ще са по-маловажни за мен..... както и майката...... не мога да намразя човека, който ще роди детето ми, колкото и да е лош....
мога само да го съжалявам......... тя не познава истинската дълбочина на чувствата........ жалко е....... и аз нея, и за мен.............. защото страдам!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.