Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:25 26.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема списание "9 месеца"  
Автор Debora (без титла)
Публикувано18.11.01 06:57



Предполагам, че тук ще открия читателка на списанието.
Доста отдавна не съм го чела, и ще се радвам да чуя отзивите ви дали е все така интересно.
Интересувам се има ли web страница, понеже аз не можах да открия такава.
Ще ми свърши работа и телефон за връзка със списанието.
Благодаря!



Тема Re: списание "9 месеца"нови [re: Debora]  
Автор Cъни* ()
Публикувано18.11.01 13:46



Списанието е все така интересно-има всичко,което те интересува!Беше ми незаменим помощник през цялата ми бременност,а и сега-в отглеждането на малкия ми син:)))



Тема Инфонови [re: Debora]  
Авторdeskata (Нерегистриран)
Публикувано18.11.01 19:25



Списанието е супер. Аз вече 2 години си го копувам, макар че при нас бебето е в процес на поръчване! Web-site списанието все още няма, но от сигурен източник зная че до края на 1'2002 ще има. Телефо за контакти 02/663512,02/9632708,02/9632728; baby9m@hotmail.com
Деси



Тема Re: Инфонови [re: deskata]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано18.11.01 20:36



Благодаря ти много за телефоните и адреса им.
А пък това, че ще излиза и в Интернет е чудесна новина.
За съжаление на български не може да се намери почти нищо за жената, бременността и отглеждането на детето.

Пожелавам ти много скоро да се наслаждаваш на едно здраво бебче.
След като го искате, то ще дойде!

Редактирано от Debora на 18.11.01 20:41.



Тема Re: списание "9 месеца"нови [re: Debora]  
Автор Heдoвoлнa. ()
Публикувано19.11.01 13:41



хубаво е, често ми се виждат малко страниците. ще се радвам да го има и в нета, но се съмнявам, че ще бъде нещо повече от презентационна страница - иначе ще им паднат много продажбите



Тема "9 месеца" ...какво?нови [re: Heдoвoлнa.]  
АвторAst (Нерегистриран)
Публикувано19.11.01 15:43



По-глупаво и безполезно списание не съм чел.
Купихме си няколко броя - пълна простотия, абсолютна скръб. Прилича на фотоалбум на бебетата на България и писма на превзети майки, които пишат от името на бебчетата си. Освен това две трети от страниците - реклами на детски магазини и лекарства. Откъм информация, това списание би могло да се сравнява единствено с "информационна дупка". Кажете ми какво сте научили от него и с какво ви е било полезно.
Отваряш "любимото списание" и на първа страница (ще ви цитирами броя ако някой го е еня ) и прочиташ как и с какви примитивни инструменти в древен Египет "медиците" са изваждали плода от матката. Подробно е описано с кое ръждиво желязо къде се бърка и колко продължават страданията. Всичко това с подробни илюстрации. По добре да си купя книга за Средновековоето и инквизицията или нещо по Стивън Кинг - ще науча нещо ново, пък и по-евтино ще ми излезе. И ако все пак остане някоя незапълнена с реклами колона може да прочетете дословни цитати от класически книги за отглеждане на деца.
Чудя се как някой може да издава такова списание! Ама не е луд тоя дето яде баницата..
Много ще се радвам ако някой ме опровергае.



Тема Re: "9 месеца" ...какво?нови [re: Ast]  
Авторpalmira (Нерегистриран)
Публикувано19.11.01 16:36



Ami sa sazalenie i as ne mozah da otkria nisto koi snae kakvo. donesoha mi poslednia broi , tova tam sa sekzioto go imashe , no osven 2 materiala, nisto ne mozah da ozenia po dostoinstvo.Moze bi as sam mnogo pretenziosna, nesnam.



Тема Аз също никакнови [re: palmira]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано20.11.01 05:24



не го харесвах това списание - само реклама и нищо полезно в него. Когато дъще ря ми бе на 1 година се появи "Родители", което повече ми харесваше.
Тук специално има толквоа много бебешки списания (някои серазпространяват безплатно и въпреки рекламите са много полезни), че "9 месеца" просто се губи на техен фон. Е вярно това си е страхотен бизнес, но аз не бих си давала парите за "9 месеца"

Hate cannot drive out hate, only love can do that


Тема Re: списание "9 месеца"нови [re: Debora]  
Автор Ю (чудна Ю)
Публикувано25.11.01 21:07



Абсолютно безсмислено списание с минимум информация и невероятно много префърцунени писъмца "от дечица" (?!). На фона на немски и английски списания на същата тема е като амбалажна хартия...



Тема Re: "9 месеца" ...какво?нови [re: Ast]  
Автор Бaбa Bиxpoнpaв (МагЕсница)
Публикувано26.11.01 00:38



Действително списанието изчерпа темите си, с които преди беше интересно и изгради някакво име.

През първата си бременност купих няколко броя. Дали от вълнението от очакваното бебе, дали от това, че малко знаех, а много исках да науча следих няколко броя с интерес.

Когато забременях за II път, разгледах старите си броеве, после разгърнах и списание с актуална дата. Резултат - нищо ново.

Има къде по-интересни и ценни издания за майки и бебета, които с годините не са станали по-малко актуални.

-
Обещавам ти дълъг живот. Най-малкото по-дълъг, отколкото ако продължаваш да се мотаеш наоколо.



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.