Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:32 29.09.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Компютър+бременност?нови  
АвторEвитa (Нерегистриран)
Публикувано09.11.01 12:43



Много ли е вредно според вас, по време на цялата бременност да се работи с компютър? Имам впредвид евентуално облъчване на плода от компютъра, а не липсата на движение.
Очаквам мненията ви и предварително благодаря!



Тема Re: Компютър+бременност?нови [re: Eвитa]  
АвторЯнинa (Нерегистриран)
Публикувано09.11.01 13:44



То, кое не е вредно, всичко е вредно, незнам вече има ли нещо полезно?! Зависи от компютъра, новите са по-малко вредни, имам предвид новите модели. Аз и двете бременности изкарах пред компютъра до последно и да чукна на дърво децата ми са живи и здрави :-)



Тема Re: Компютър+бременност?нови [re: Янинa]  
АвторObserver123 (Нерегистриран)
Публикувано09.11.01 16:44



To e v niakakva stepen neblagopriatno i za mujete, osnovnoto e ekrana, vupreki, tche ima po leki modeli. Moje da se izpolzva zachtiten stuklen ekran (jelatelno firmen) ili LCD monitor. Obchto vzeto, spored men pri bremennost e podhodiachto da e namaleno do minimum.



Тема Re: Компютър+бременност?нови [re: Eвитa]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано09.11.01 19:23



и аз 2та пъти изкарах доста пред компютъра и на дечицата нищо им няма - надявам се да са ми все здравички:)))

Hate cannot drive out hate, only love can do that


Тема Re: Компютър+бременност? [re: Eвитa]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано10.11.01 04:55



Лекарите не препоръчват на бременни жени, особенно с напреднала бременност да прекарват часове на стола, независимо колко е удобен.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.