Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:16 28.05.24 
Музикални
   >> Б.Т.Р
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Б.Т.Р. В ПЛОВДИВ?  
Авторzlatnata_ribka (Нерегистриран)
Публикувано11.04.05 18:44



Никой ли не е ходил в Мармалад на 07?Аз за съжаление не успях да стигна до Пловдив,но се надявах да разбера от вас как е бил купона.Хайде пишете,ако сте имали щастието да отидетеСподелете впечатления и емоции от срещата с БТР-ци
А и ако разберете нещо за участие в Благоевград,пишете,поне там да ги видя...



Тема Re: Б.Т.Р. В ПЛОВДИВ?нови [re: zlatnata_ribka]  
Автор Tony_st (dreamer)
Публикувано12.04.05 15:08



Нали четеш тук и в сайта на групата за участията им? Там информацията е актуална.
Мислих да ги чуя и в Пловдив, но многото работа не позволи по-раншното ми пътуване...така че... се разминах.



Тема Re: Б.Т.Р. В ПЛОВДИВ?нови [re: zlatnata_ribka]  
Автор FirebirdМодератор (интернавт)
Публикувано14.04.05 11:13



На 25 май ще са в Асеновград, на 10 май в Ст. Загора - виж програмата в сайта....



Тема Re: Б.Т.Р. В ПЛОВДИВ?нови [re: zlatnata_ribka]  
Автортapя (Нерегистриран)
Публикувано24.04.05 16:06



Ами аз бях на 7.За съжаление много късно виждам темата.Но иначе беше прекрасно.Най-много ми хареса,че успях да чуя "Надежда" на живо.Също така чух и новата им песен "Хиляди луни" на живо.



Тема Re: Б.Т.Р. В ПЛОВДИВ?нови [re: zlatnata_ribka]  
Автор Evanescence (непознат )
Публикувано26.04.05 11:09



E...az imam potpis ot Nasko



Тема Re: Б.Т.Р. В ПЛОВДИВ?нови [re: Evanescence]  
Автор Tony_st (dreamer)
Публикувано26.04.05 21:34



Браво! Отличник...записваме те във фен-клуба.



Тема Re: Б.Т.Р. В ПЛОВДИВ?нови [re: Tony_st]  
Автор kokerka (ku4karka)
Публикувано11.05.05 14:55



Здравейте, понеже не видях тема в която да се записват новодошлите ще напиша едно здравейте тук.

Фен съм на групата от '97-ма година, ходила съм на много техни концерти по София, запознах се с момчетата (много са печени), имам всички техни албуми. За съжаление напоследък нямам никакво време, и следя изявите им само по телевизията и радиото. Ще се радвам ако чета и тук за техните мероприятия.

Слушайки групата съм прекарала доооста от свободното, а и не чак толкова свободно време. Много са добри



Тема Re: Б.Т.Р. В ПЛОВДИВ?нови [re: kokerka]  
Автор Haida (thunderbird)
Публикувано11.05.05 20:03



preporuchvam ti saita na grupata btr.cc tama moje da chetesh poveche



Тема Re: Б.Т.Р. В ПЛОВДИВ?нови [re: Haida]  
Автор kokerka (ku4karka)
Публикувано12.05.05 17:37



И там наминах, хубав е сайта, но като за форум тук повече ми харесва, там хората са прекалени знаещи (смисъл какво става с групата) а аз от една две години не знам почти нищо, и ме е честно казано срам да пиша там :)



Тема Re: Б.Т.Р. В ПЛОВДИВ?нови [re: kokerka]  
Автор Haida (thunderbird)
Публикувано13.05.05 12:56



gluposti niama takova neshto shte chetesh kato niakoi pishe i vzemash otnoshenie. a i shte razkazvash akk e bilo za teb predi niama kakvo ad se sramuvash derzai ne za drugo a zashtoto tuk nikoi ne pishe i shte ti e skuchno malko a tam sme si kato semeistvo kakto obicha da se izraziava edin ot fenovete




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.