Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:20 12.06.24 
Музикални
   >> Б.Т.Р
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Привет!нови  
Автор reader (отсъстващ)
Публикувано11.08.04 21:57



Как сте? Добре ли сте?
Отдавна май не сме се виждали наоколо, по моя вина, разбира се.

Нещо ме е подгонила носталгията по старото време, та реших да понамина насам, да видя как е клуба.

If you're leaving, close the door. I'm not expecting people anymore.


Тема Re: Привет!нови [re: reader]  
Автор FirebirdМодератор (интернавт)
Публикувано12.08.04 13:07



Добре дошла!
Клубът с ие тук, част от клубарите пътешестват по морета и планини, но ние пак сме тук... Макар че БТР днес са в Каварна и колегите само питат кога заминавам... ама засега не ми се очертава заминаване... макар акъла ми да е там...

Животът е като висенето в Интернет - няма смисъл, но не ти се иска да си тръгваш...


Тема Re: Привет! [re: Firebird]  
Автор reader (отсъстващ)
Публикувано12.08.04 16:53



Е, важно е сърцето къде е!

А иначе и аз приключих с почивките за годината май....

If you're leaving, close the door. I'm not expecting people anymore.


Тема Re: Привет!нови [re: reader]  
Автор lreen ()
Публикувано12.08.04 21:44



Здравей, reader! Така се радвам, че те виждам тук
И аз съм от блуждаещите клубари. Сега съм тук, но не, че имам кой знае какво да кажа... Изпуснала съм много теми, но не ми се връща назад да ги чета, така че доста съм назаднала
Мойте почивки май също се изчерпаха... Тая година нямах много късмет с концерти и подобни... Докато бях на море, трябваше да има бирфест в Бургас. Но заради поройните дъждове, хората си дигнали чуковете и заминали за Варна... Хубаво, ходих и до Варна, но пак нещо не уцелих. Не разбрах точно по каква причина, но бирфеста го нямаше и там Изпуснах Неоарт-а в Бургас, изпускам и Каварна.... Успях да отида само в Левски, но и това е нещо Града имаше някакъв празник..не съм много в час, но май ставаше въпрос за някаква газификация... Це ми е 200, бях там заради концерта и си го получих Снимките са пълен провал, абсолютен апогей на нескопосаността, триумф на неидентифицираните обекти... Беше шоу, де По някакви странни стечения на обстоятелствата публиката изглеждаше разделена на две половини. Едната половина - гроб, другата - меле. По законите на всемирната гадост аз бях в мъртвата част. Но за да не ми е хептен тъпо, отдясно една циганка размахваше среден пръст, крещеше простотии и се възхищаваше от себе си Накрая за завършек на този селски празник пуснаха някакви фойерверки ментета... аз все си мислех, че трябва да се разсеят някъде по небето, а не да ми падат в очите...е, грешала съм.
И туйто... откъм представления, това ми беше лятото. Иначе гледах и концерта на Ахат, Щурците и Контрол, но на това не му е тук мястото



Тема Re: Привет!нови [re: lreen]  
Автор reader (отсъстващ)
Публикувано12.08.04 22:38



Здравей и ти, Ireen, направо не мога да повярвам, че все още ме помните

Концерта от Левски, колкото и дас е странно, ми го пуснаха по телефона - велико преживяване беше за мен! Щото за първи път някой да се присети за мен и да го покаже по този начин.
Иначе бирфеста във Варна и аз го изтървах - за първи път от толкова време го изпускам, ама карай, друг път.

If you're leaving, close the door. I'm not expecting people anymore.


Тема Re: Привет!нови [re: reader]  
Автор FirebirdМодератор (интернавт)
Публикувано13.08.04 10:01



Хм, сърцето ли? Тайна...

Животът е като висенето в Интернет - няма смисъл, но не ти се иска да си тръгваш...


Тема Re: Привет!нови [re: Firebird]  
Автор reader (отсъстващ)
Публикувано13.08.04 10:07





If you're leaving, close the door. I'm not expecting people anymore.


Тема Re: Привет!нови [re: reader]  
Автор FirebirdМодератор (интернавт)
Публикувано13.08.04 10:32



под секрет ти казвам - ще заминава за Банско... ама шшшштттт!

Животът е като висенето в Интернет - няма смисъл, но не ти се иска да си тръгваш...


Тема Re: Привет!нови [re: Firebird]  
Автор reader (отсъстващ)
Публикувано13.08.04 11:09



Лелиии, ама верно лиии?

If you're leaving, close the door. I'm not expecting people anymore.


Тема Re: Привет!нови [re: Firebird]  
Автор Tony_st (dreamer)
Публикувано13.08.04 12:06



Снощи ми звъняха от Каварна....беше адска шумотевица...ама успях да чуя част от "Елмаз и стъкло"...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.