Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:23 12.06.24 
Музикални
   >> Б.Т.Р
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема B.T.R. sas simfoni4en orkestarнови  
АвторTehanu (Нерегистриран)
Публикувано16.07.04 22:16



Naj-posle naj-posle dojivqhme i nie bednite izterzani du6i-fenovete na B.T.R. da 4uem liubimata ni grupa svire6ta vedno sas simfoni4en orkestar. Na nqkakav festival v Burgas lqtoto. Kazaha go tazi sutrin po "Tazi sutrin" po bTV. Molq vi hora mili kajete ako znaete pove4e.



Тема Re: B.T.R. sas simfoni4en orkestarнови [re: Tehanu]  
Автор foxxy (новак)
Публикувано16.07.04 22:50



Концерта ще е на 23.07 в летния театър в Бургас
Хайде отивай за билет и после да разказваш,със сигурност нее за изпускане
Аз за съжеление няма да съм от присъстващите



Тема Re: B.T.R. sas simfoni4en orkestarнови [re: foxxy]  
АвторTehanu (Нерегистриран)
Публикувано17.07.04 10:23



Уф, не знам дали ще мога да стигна, въпреки че, ако зависеше от мен, краката бих си счупила да тичам натам... Доста се бях поразочаровала от Б.Т.Р. напоследък. Покрай тия лиготии (медийни изяви, фризьори, поп-рок) нещо позабравиха верните си фенове :) Но ние сме живи!!! И чакаме...



Тема Re: B.T.R. sas simfoni4en orkestarнови [re: Tehanu]  
Автор foxxy (новак)
Публикувано19.07.04 08:52



Тук не съм съгласна.... Че какво лошо има в медийните изяви,а за групата те са изключително рядко,че си е направо цяло събитие...А и какво искаш да кажеш с това "поп-рок" ,БТР винаги са свирили само рок... Както и да е..
Бях останала с впечетление,че си от Бургас.Все пак пожелавам ти да успееш да отидеш на концерта



Тема дочакахтенови [re: Tehanu]  
Автор vassy_ (идеалист)
Публикувано19.07.04 21:23



мисля че това ще е събитието на сезона за БТР нищо че им предстои доста интересно лято но както споменах в една друг а тема концерта има идея да се записва и да се издаде аудио и видео което се надявам да се осъществи иначе ще си останем с разказите на очевидците

породистия кон не обръща внимание на лаещите кучета


Тема Ето подробностинови [re: Tehanu]  
Автор FirebirdМодератор (интернавт)
Публикувано19.07.04 23:12



Това е от в-к "Стандарт":

Б.Т.Р. атакува с цял оркестър
Тони и “Сафо” разкрасяват феста НеоАртЗона

Б.Т.Р. стигнаха до равнище "Металика", "Скорпиънс" и "Куин", като засвириха със симфоничен оркестър. В петък Летният театър на Бургас ще бъде свидетел на паметното събитие. Под диригентството на Людмил Горчев рокгрупата ще изкара 17 свои парчета, на практика всичко най-популярно с марката "Б.Т.Р.". Аранжиментите са на самия диригент. За публиката групата ще представи премиерата на новата си балада "Несбъдване". Тя е за трагична любов. Песента е от още непоказвания филм "Без семейна прилика". Концертът в Бургас е сред малкото възможности рокаджиите да бъдат видени с официални облекла. Те твърдят обаче, че няма да носят фракове и папийонки. Същото важи и за диригента. Участието на Б.Т.Р. е гвоздеят във фестивала НеоАртЗона. Входът е срещу 4 лв., а се очаква шоуто да е мащабно. Любопитно ще бъде представянето на Тони с нови, по-ракерски аранжименти на хитовете й. Тя щяла да изненада с нова визия и с нови танци заедно с балета си The Street. Другата любопитна група е "Сафо" - рок откритието на БГ радио за миналата година. Ще се представи и перспективната студентка Надя Валентинова. Тя е възпитаничка на Стефка Оникян и пеела като Сузи Куатро.




Тема Re: B.T.R. sas simfoni4en orkestarнови [re: foxxy]  
АвторTexaнy (Нерегистриран)
Публикувано21.07.04 13:19



Доста може да се поспори какво свиреха, свирят и ще свирят Б.Т.R... За себе си мога да кажа че сам стара фенка. Не ме разбирай погрешно не сам над 20 год., но обичам Б.Т.R. от четвърти клас:) И като такава не са ми приятни трансформациите, през които минаха от "Играта" насам... Не харесвам Наско с дълга коса. И аз като повечето 11-12 год. момичета бях влюбена именно в косата му:) Шегувам се... Истината е, че нещото, което ме дразнеше най-много беше промяната в стила им (защото, спор няма, тя съществува). Твърде смекчиха звука (те и преди не свиреха метъл, но разликата между парчета като Сянка, Днес, Хвани живота си в ръце, Двубой и Няма връщане назад, Сън и Да погледна в теб е повече от очевидна, поне за мен).
Все едно... Много се раздрънках...
Радвам се, че Б.Т.R. се събудиха и вървят нагоре!!!



Тема Re: B.T.R. sas simfoni4en orkestarнови [re: Texaнy]  
Автор foxxy (новак)
Публикувано21.07.04 15:51



Всички парчета,който си изброила на мен са ми много любими....



Тема Re: Ето подробностинови [re: Firebird]  
Автор Tony_st (dreamer)
Публикувано22.07.04 22:27



Абе...."Сафо" и рок...к'ви са тези глупости......аре стига - направиха един смешен "Бял балон"....и вече били рок....

Ама ме е много, много яд, че ще пропусна този концерт....наистина обещава да е страхотен.....как не мога да отида....



Тема Re: Ето подробности [re: Tony_st]  
Автор vili * (непознат)
Публикувано23.07.04 15:23



Абе, защо на няколко пъти ве4е иронизирате мом4етата?! Може "бял балон" да не е рок, но 4е свирят страхотно на живо не можем да отре4ем!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.