Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:57 11.06.24 
Музикални
   >> Б.Т.Р
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Бирфеста в Благоевград  
Автор foxxy (новак)
Публикувано01.07.04 11:28



Какво да ви кажа.... Надали има смисъл да казвам,че онази вечер на концерта в Бл.гр. БТР-ци бяха както винаги страхотни и направиха невероятен купон Малко преди концерта се изсипа невероятен дъжд със светкавици и грамотевици и ми мина през ума,че концерта може и да пропадне... Ама не... Концерт си имаше и то какъв.. Свириха парчета от всичките си албуми,а най-хубавото беше,че отново имаше такива,който не ги бях чувала отдавна на живо+няколко кавъра. Започнаха с "Двубой",после "Аз незнам","Хей момиче" "Добро момче" и тнк..От кавърите свириха само "баладки" METALIKA,BON JOVI,NiCKEL BACK i ZZ TOP...Слави и Ванката също се изявиха като вокалисти...А на парчето на ZZ TOP ,което си го пее Ванката,Наско пак се изяви. Имам прдвид,че взе един калъф от китара и взе и той да се прави на китарист.Имах чувство,че калъфа е по-голям от него
Отново свириха "ИГРАТА"(тази песен започват да свирят доста често ,което само може да ни радва) Разбира се имаше и "Море от любов","Да погледна в теб" ,"Няма връщане на зад"...Този път обаче имаше и "ДЮН"...Само,че кофти беше,че след "Дюн",свириха ''Спасение" и тя беше последната песен и това беше единственото,което не ми хареса...Иначе всичко друго,както казах беше невероятно... ..... Накрая Илиан си метна едната палка,но уви не бях аз тази,която я хвана.
Ами товае общо взето...за друго не се сещам освен,че гласните ми струни бяха подложени на големи мъки и на следващия ден след концерта,бях учудена от себеси,че все още мога да говоря


<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от foxxy на 01.07.04 11:30.</EM></FONT></P>

Редактирано от foxxy на 01.07.04 11:33.



Тема Re: Бирфеста в Благоевграднови [re: foxxy]  
Автор foxxy (новак)
Публикувано01.07.04 11:51



.... Забравих да спомена,че след концерта групата даваха интервю.После питах,и се оказа,че е било за "Радио благоевград",почти съм сигурна,че се хваща и в София.Така,че който иска да слуша тази събота някъде към 10ч.



Тема Re: Бирфеста в Благоевград... и не само...нови [re: foxxy]  
Автор Tony_st (dreamer)
Публикувано01.07.04 12:08



Браво!
Страхотно ревю си направила! Поздравления!
Тъкмо си мислих, че няма да пишеш за бирфеста в Благоевград...
Радвам се, че сте се забавлявали добре...

А аз снощи хванах случайно интервюто на Наско по бг-радио от Пловдив. И там свириха на бирфеста... Било е интересно, защото е имало конкурс за млади таланти....и някакъв дядо (по думите на Наско де) бил притеснен, че не спечелил награда - явно е било забавно и там.



Тема Re: Бирфеста в Благоевграднови [re: foxxy]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано01.07.04 12:43



Ей,то било същото като в Банско Поне като песни А относно "ИГрата"-на тази песен виках толкова много, че и аз като теб се чудя как имах глас след товаДаже кавърите бяха същите.Аз лично малко се подразних тогава-исках да чуя техни песни, а не чужди



Тема Re: Бирфеста в Благоевграднови [re: foxxy]  
Автор Avinka (sladyranka)
Публикувано01.07.04 15:54



Браво,всичко си oписала с пoдрoбнoсти
Нямa kakвo дa добавя, kyпoна си бeшe на 6!
Дoбрe сe нaдивяхме с тeб,нaли?
Kakтo kaзвaш, стрaннo бeшe, чe нa дрyгия дeн си гoвoрeхмe нoрмaлнo,a мeн дoри нe мe бoлeшe врaтът
Явнo вeчe смe свикнали

Редактирано от Avinka на 01.07.04 16:06.



Тема Пак КРЕДОР!нови [re: Avinka]  
Автор Tony_st (dreamer)
Публикувано01.07.04 16:00



Ави, ти поне можеш да пишеш на кирилица....чудя се, защо не го правиш?!?!
Моля - пишете на кирилица!



Тема Re: Пак КРЕДОР!нови [re: Tony_st]  
Автор Avinka (sladyranka)
Публикувано01.07.04 16:07



ОК!



Тема Re: Пак КРЕДОР! [re: Avinka]  
Автор Tony_st (dreamer)
Публикувано01.07.04 16:09




Браво!



Тема Re: Пак КРЕДОР!нови [re: Tony_st]  
Автор Avinka (sladyranka)
Публикувано01.07.04 16:16







Тема егатинови [re: Avinka]  
Автор vassy_ (идеалист)
Публикувано01.07.04 21:48



умния диалог се е заформил тук . За фестовете в Благоевград и Пловдив добре че всв пак някои се сети да ни уведоми как е било.Това се иска от наи и затова си мислех още когато се чудехме какво да има в страницата. Който където е бил да разказва така поне се прави в страмиците на западните групи. Радвам се че го има и при нас

породистия кон не обръща внимание на лаещите кучета



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.